مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تحریک دموکرات در نیوهمپشایر رالی در آستانه اولیه زندگی می کنند

به عنوان دموکرات را نهایی خود را در زمین به رای دهندگان نیوهمپشایر دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در این مرحله در یک کمپین تجمع ساعت قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در گرانیت دولت برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

هدف جدید برای ‘قفل او’ شعارهای: Nancy Pelosi

به عنوان در متعدد دیگر تظاهرات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در نیوهمپشایر در حال شعار “قفل و او!” – اما این بار آنها یک هدف مختلف.

به جای هیلاری کلینتون تهمت پارتیزان فریاد “قفل او” در مجلس نانسی پلوسی.

این شعار به ظاهر وقتی که گرم کردن سخنرانان با انتقاد پلوسی بیش از استیضاح بررسی است.

در واقع این جمعیت به دنبال کت و شلوار زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن حمله پلوسی.

– دیوید جکسون

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ و … برای رئیس جمهور ؟

برخی از مردم تعجب می کنم اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را می خواهید به دنبال پدر و سیاسی قدم به قدم روزی.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ظاهرا می خواهید او را به.

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, جونیور, گرم شدن جمعیت در امشب تجمع در منچستر, N. H. مردم شروع به شعار: “46! 46! 46!”

چرا 46?

خوب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد این کشور 45 جمهور.

جانشین او خواهد بود رئیس جمهور تعداد … 46.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تحریک دموکرات در نیوهمپشایر رالی

در اوایل روز شنبه جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به “لرزش تا Dems کمی” پیش از این اصلی است که او به عنوان یک “واقعا خسته کننده معامله” در حالی که همچنین خواستار بزرگ “جمعیت” است که انتظار می رود به او خوش آمد می گوید در منچستر. مغلوب ساختن پیشی جستن رالی است که انتظار می رود برای شروع در 7 p. m. EST.

رئیس جمهور حامیان شروع پوشش تا برای “حفظ آمریکای بزرگ” رالی سه شنبه با توجه به اتحاد-رهبر و تصویری به اشتراک گذاشته آنلاین braving سرد و بارانی آب و هوا برای حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تظاهرات سیاسی از او تبرئه از استیضاح هفته گذشته در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

رئیس جمهور خواهد شد پیوست توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس و چند تن دیگر کمپین عملیاتی که با هدف به سرقت نور افکن از چندین دموکرات رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. کمپین مبارزه-برنامه ریزی دموکرات ها در هفته گذشته با یک کمپین تجمع روز قبل از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز که در آن حزب است که هنوز هم دچار مشکل اعلام برنده به دنبال نقص از یک نرم افزار تلفن همراه استفاده می شود به گزارش نتایج.

دموکرات ها صرف تعطیلات آخر هفته سفر, New Hampshire در فشار نهایی خود را به دادگاه رای دهندگان پیش از اولیه آغاز می شود که در نیمه شب دوشنبه در شهرستان Dixville درجه یک. جدید Quinnipac دانشگاه نظرسنجی دوشنبه نشان داد سن. برنی ساندرز من-Vt., مصرف سرب با 25 درصد بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که trailed 17 درصد. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نزدیک بود پشت در 15% پس از دیدن یک افزایش پشتیبانی می کند.

خواه اولیه نیز سه شنبه و تهمت است که انتظار می رود به آسانی برنده بیش از رقبا لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست و جو والش سابق ایالات متحده در کاخ عضو از ایالت ایلینوی که کاهش یافته است را پیشنهاد ریاست جمهوری در هفته گذشته.

کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر