سنا استیضاح از سر گرفته شده است. تازه در اینجا به صورت زنده به روز رسانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: دادگاه می تواند آخرین ماه با شاهدان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم گفت: آنها می خواهم تماس “یک لیست طولانی از شاهدان” اگر به آنها اجازه داده در سنا استیضاح دادگاه که می تواند به جلوگیری از مجلسی از آن به طور منظم کسب و کار “برای ماه می باشد.”

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید مشاور مورد انتقاد از آمریکا به عنوان “نیمه پخته” و گفت: دادستان ها درخواست سنا برای انجام بخشی از تحقیقات خود را با تماس شاهدان بیشتر. اما Philbin گفت: این لیست از شهود خواهد کشش فراتر از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, یک انتخاب از دموکرات ها به این دلیل که رئیس جمهور خواهد تماس خود را شاهد است.

“وجود خواهد داشت یک لیست طولانی از شاهدان” Philbin گفت: در پاسخ به این سوال از سوی دیگر ، راب پورتمن, R-اوهایو.

“اگر بدن به رفتن در این جهت به آن معنی خواهد بود که این امر در ماه بکشید و جلوگیری از این اتاق از گرفتن کسب و کار خود را انجام می شود” Philbin اضافه شده است. “وجود دارد یک راه مناسب برای انجام کارها و وارونه انجام داده است.”

بارت یانسن

سناتورها خواسته به قاضی مشروعیت در عوض با اوکراین

خانه دموکرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم مخالفت شنبه در سنا محاکمه بیش از اینکه بجای – رئیس جمهور درخواست سیاسی دیگر چیزی در ازای چیزی بود impeachable جرم.

Alan Dershowitz یک وکیل خصوصی به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که تجارت آف در مبادلات سیاسی تنها غیر قانونی اگر نتیجه غیر قانونی است. به عنوان مثال Dershowitz پیشنهاد آن را غیر قانونی خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تقاضای یک کشور دیگر ساخت یک هتل را با نام خود بر روی آن و او را به پرداخت 1 میلیون دلار است.

اما Dershowitz گفت: خانه اتهام در مورد تهمت فشار بر اوکراین برای بررسی بخشی از روال دهد و در امور خارجی است. Dershowitz گفت: رئیس جمهور نمی خواهد نیاز به نظرسنجی و مشاوران سیاسی اگر انگیزه های شخصی نیست گاهی اوقات در تصمیم گیری های سیاست.

“هر کس مخلوط انگیزه های” Dershowitz گفت: در پاسخ به این سوال از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس. “اگر شما فقط اقدام در جهت منافع ملی, چرا شما نیاز به نظرسنجی ؟ چرا شما نیاز به مشاوران سیاسی? فقط فراموش چه چیزی بهترین را برای کشور است.”

اما منجر مدیر خانه هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا گفت: وزن یک متهم انگیزه مشترک در محاکمات است. شیف گفت: سناتورها را به تصمیم می گیرید که آیا تهمت عمل نامشروع در اعمال فشار و اوکراین است.

به عنوان مشروع مثال شیف گفت: رئیس جمهور می تواند درخواست یک فرماندار به مشارکت بیشتر در امداد رسانی به دریافت فدرال کمک. اما شیف گفت: این امر می تواند نامشروع برای یک رئیس جمهور به رئیس جمهور خودداری بودجه مگر اینکه یک فرماندار به حال یک وکیل به طور کلی بررسی یک رقیب سیاسی.

“همه نشخوار جوانب مثبت نیست همان” شیف گفت. “برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد و شما نمی نیاز به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که در آن.”

– بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Philbin: خانه موفق به اثبات استیضاح فراتر از شک

یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان محافظه کار پرسید که آیا قانونی استانداردهای مختلف بین مجلس استیضاح و مجلس سنا اعتقاد و اینکه آیا آمریکا ساخته شده بود خود را در مورد.

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید مشاور دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه گفت: خانه دادستان تا به حال ساخته شده خود را در مورد و تا به حال ذکر شده در قوانین به رئیس جمهور را شکست.

سوال در آمد از سنسور. مارشا بلکبرن R دنیاست.; کلی Loeffler, R-Ga.; کوین کرامر R-N. D.; Mike Lee, R-یوتا; و مارتا McSally R-Ariz.

آمریکا را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت برای فشار بر اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حالی که خودداری $391 میلیون دلار در کمک های نظامی. این خانه همچنین متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد کنگره برای هدایت دولت را به نادیده گرفتن احضاریه در طول پرس و جو.

در پاسخ به این سوال Philbin گفت: این خانه به سادگی ساخته شده یک اتهام خود را با استیضاح رای و پس از آن با آن مواجه بار اثبات فراتر از شک معقول در سنا محاکمه. Philbin گفت: خانه مدیران موفق به این دلیل که خلاصه ای از تاریخ 25 ژوئیه تماس بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelensky و Zelensky را بعد نظرات نشان داد هیچ فشاری برای بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن.

“آنها شکست خورده اند برای اثبات خود را فراتر از شک معقول” Philbin گفت.

– بارت یانسن

شومر سوال قرار می دهد به ویژه در بولتون

رهبر اقلیت سنا چاک شومر سوال اول خواسته به نمایندگی از دموکرات ها در کانون توجه قرار جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی و یک شاهد کلیدی که دموکرات شده اند مشتاق به شنیدن از در اوکراین ،

“هیچ راهی وجود دارد برای سنا برای ارائه به طور کامل مطلع حکم در این مورد بدون شنیدن شهادت Bolton Mulvaney و کلیدی دیگر شاهدان عینی و یا بدون دیدن مربوطه شواهد مستند?” شومر این سوال اظهار داشت که خواندن با صدای بلند توسط رئیس دادگستری رابرتز.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف استفاده می شود این سوال به درخواست سناتورها برای تماس برای بولتون و صبر کنید برای جزئیات بیشتر به دانش خود در مورد این مورد به اطلاع عموم در یک کتاب. یک نسخه خطی از بولتون کتاب مجموعه ای منتشر می شود در ماه مارس گزارش گنجانده شده است که رئیس جمهور شخصا بولتون گفت که کمک نظامی به اوکراین گره خورده بود برای تحقیقات مفید سیاسی به رئیس جمهور.

“رئیس دادگستری, پاسخ کوتاه به این سوال این است که بدون” شیف گفت. “وجود دارد هیچ راهی برای یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است.”

وی در ادامه گفت: سناتورها می تواند به پایین این مورد اگر آنها تصمیم به تماس کسانی که مانند بولتون با اطلاعات کلیدی است.

“اگر شما هر گونه سوال در مورد رئیس جمهور, انگیزه, این باعث می شود آن را از همه بیشتر ضروری به تماس با مرد صحبت کرد که به طور مستقیم با رئیس جمهور که رئیس جمهور در جلب اعتماد و گفت: در برگزاری این کمک چرا که او می خواست اوکراین برای انجام این تحقیقات سیاسی کمک خواهد کرد که او را در انتخابات آینده” شیف گفت.

– Christal هایس

کلاغ: ‘شواهد’ کمک به تحقیقات

سناتور. سناتور کالیفرنیا که دیروز به خبرنگاران گفت او “پردازش” همه چیز در استیضاح دادگاه قبل از ساخت تا ذهن او پرسید: خانه مدیران اگر آن درست بود وجود دارد هیچ مدرکی تهمت به حال مرتبط با کمک به تحقیقات به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده بود.

مدیر خانه کاریکاتور جیسون کلاغ D-Colo., پاسخ داده بود که “شواهد” كمك نکردن به فشار اوکراین برای باز کردن تحقیقات است.

دموکرات ارائه یک اسلاید با برچسب “ساختگی توضیح: هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد” به عنوان کلاغ رفت سناتورها از طریق برخی از شواهد کمک پیوندی به تحقیقات.

در میان چند قطعه دیگر از شواهد کلاغ ذکر یک کنفرانس مطبوعاتی با اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney که در آن Mulvaney بود در ابتدا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مرتبط با کمک های اولیه و تحقیقات به فساد و DNC سرور. Mulvaney بعد در راه برگشت به نظرات.

کلاغ همچنین در مورد سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland شهادت که در آن سفیر به حال در مورد تهویه کمک در تحقیقات.

کلاغ به این نتیجه رسیدند با گفتن سناتورها اگر آنها تا به حال “lingering سوال” در مورد شواهد مستقیم “شما می توانید حکم سفیر بولتون و از او بخواهید که سوال به طور مستقیم.”

– نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل: وزن جمهور انگیزه ‘قانون اساسی معیوب’

سه نفر از سناتور جمهوریخواه مطرح شده سوال اول رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه, درخواست, چگونه انگیزه خود را در خواست بررسی یک رقیب سیاسی باید وزن در این مورد.

“اگر رئیس جمهور تهمت به حال بیش از یک انگیزه برای ادعایی خود را انجام مانند تعقیب سیاسی مزیت ریشه کن کردن فساد و ارتقاء منافع ملی چگونه باید سنا در نظر گرفتن بیش از یک انگیزه در ارزیابی خود از ماده 1?”

سناتور. سوزان کالینز R-مین مطرح شده این سوال به طور مشترک با سنسور. لیزا Murkowski R-آلاسکا و میت رامنی جمهوریخواه ایالت یوتا است. رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز خواندن آن برای مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا.

پاتریک Philbin معاون کاخ سفید مشاور گفت: حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها انگیزه ای بود برای منافع شخصی آن را هنوز هم نمی شایستگی استیضاح به دلیل آن است که “قانون اساسی معیوب.” اما او همچنین گفت: در مورد شکست خواهد خورد چرا که چهره های سیاسی همیشه توزین انتخاباتی عواقب تصمیمات خود را.

“حتی اگر تنها یک انگیزه نظریه سوء استفاده از قدرت است که خانه مدیران ارائه شده است که ذهنی انگیزه به تنهایی می تواند پایه ای برای یک impeachable جرم اعتقاد ما بر این است که قانون اساسی معیوب” Philbin گفت. “این است که خداوند راه را به قاب ادعای یک impeachable جرم تحت قانون اساسی است.”

Philbin گفت: مخلوط انگیزه احتمالا نمی تواند پایه و اساس برای استیضاح به دلیل سناتور هرگز نمی تواند وزن که آیا یک تصمیم بود 48% مشروع و 52% شخصی و یا راه دیگری در اطراف.

“شما نمی توانید تقسیم آن است که راه” Philbin گفت. “هنگامی که شما را به مخلوط انگیزه زمین روشن است که در مورد آنها با شکست مواجه شد.”

– بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات امنیتی تهدید به جلوگیری از انتشار بولتون کتاب

کاخ سفید مقامات امنیتی تهدید برای جلوگیری از انتشار از جان بولتون کتاب مگر اینکه سابق مشاور امنیت ملی حذف اطلاعاتی که طبقه بندی شده است.

در نامه ای به بولتون وکیل شورای امنیت ملی تعیین کرده است که این کتاب شامل “محرمانه” اطلاعات است که می تواند به تضعیف امنیت ملی آن مشخص نکرد که چه کسانی معابر شد.

تحت تعهدات بولتون ساخته شده زمانی که او را پذیرفته و کار خود به عنوان مشاور امنیت ملی در این نامه گفت: “این مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات امنیتی تهدید برای جلوگیری از انتشار از جان بولتون کتاب

شورای امنیت ملی گفت: این امر کار با بولتون در حذف در این کتاب است که باعث شده است تا تقاضا برای شهادت از سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

بولتون تیم ارائه مقاله به شورای امنیت ملی در دسامبر. 30 به صورت استاندارد بررسی کنید که آیا این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده است که باید ساخته شده است.

– دیوید جکسون

گاردنر رو به سختی دوباره انتخابات می گوید که او نمی خواهد به عقب شنوایی شاهد

بهداشت ، کوری گاردنر جمهوریخواه است که به عنوان یک امکان چرخش رای در تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه چهارشنبه اعلام کرد او نمی خواهد حمایت از تلاش برای شنیدن جدید شهادت.

گاردنر شده است که یکی از سناتورهای مصرف ترین یادداشت ها در طول محاکمه در بیانیه ای گفت که او می خواهم درباره این تصمیم پس از پرداخت نزدیک توجه به شواهد و استدلال.

“من باور نمی کنم ما نیاز به شنیدن از یک 18th شاهد” گاردنر گفت. “من با نزدیک شدن هر جنبه ای از این قبر قانون اساسی وظیفه با احترام و توجه مورد نیاز توسط قانون و رسیده اند این تصمیم پس از دقت در توزین خانه مدیران و دفاع از استدلال و از نزدیک به بررسی مدارک و شواهد از خانه که شامل بیش از 100 ساعت از شهادت از 17 شاهد است.”

مک کانل: اوباما رای لازم برای جلوگیری از شاهدان در استیضاح دادگاه گزارش می گویند

گاردنر بیانیه یک روز پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گزارش گفت: جمهوری خواهان در یک بسته-درب دیدار که در این کنفرانس را ندارند و رای برای جلوگیری از شاهدان به نام در آزمون چیزی است که نیاز اکثریت 51 رای.

گاردنر دیده می شود به عنوان یک امکان چرخش رای زیرا او چهره سخت انتخاب مجدد جنگ در کلرادو.

– Christal هایس

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از کنگره به عنوان محاکمه می شود

ده ها تن از معترضان ایستاده بود در خارج از مجلس سنا ساختمان اداری پنج شنبه خواستار سناتور تماس شاهدان در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها شعار, “مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس در حال حاضر” و برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “تمام شواهد. کامل و شهود.”

محاکمه رزومه شنبه با دو هشت ساعته پرسش و پاسخ جلسه که در طی آن سناتورها قادر خواهد بود برای پاسخ به سئوالات مجلس استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم. یک سوال بزرگ در بلندی بیش از دادگاه این است که آیا دموکرات ها می تواند به اندازه کافی متقاعد کردن سناتورها اجازه می دهد تا مقدمه ای از شهود و اسناد و مدارک در دادگاه.

در یک نقطه swarms از کاپیتول پلیس دور معترضان مسدود کردن ورود به ساختمان است. یک افسر هشدار معترضان به حرکت به محل دیگری است. آنها به سمت چپ مسالمت آمیز و دوباره مراحل را از کنگره که در آن آنها همچنان به اعتراض.

هنجار کارل 79 بود که در میان معترضان گفت: این مهم برای سناتورها به شنیدن خواسته های خود را به “تبدیل یک شاهد محاکمه به دادگاه.”

“آینده کودکان ما نیاز به حذف تهمت و پنس چرا که آنها یک فاجعه برای بشریت و سیاره گفت:” کارل که سفر از کلیولند جمعه برای پیوستن به اعتراض.

Sunsara تیلور سخنگوی Refusefacism.org گفت: این گروه بوده است که اعتراض در کاپیتول هیل پس از محاکمه آغاز شد اما روز چهارشنبه تمرکز بر فشار سناتورها به خصوص جمهوری خواهان به پشتیبانی از تماس شاهدان.

“ما واقعا در تلاش برای به دست گرفتن این لحظه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در دادگاه رو به چشم انداز حذف,” او گفت:.

– دبورا Barfield بری

جولیانی کاردانی لو Parnas نشان می دهد تا در کنگره

لو Parnas های زمانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامی چه کسی می گوید او کمک کرد تا فشار مقامات اوکراین اعلام رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وارد در کنگره در روز چهارشنبه.

Parnas و خود را وکیل یوسف بوندی اند عبور می کند به استیضاح محاکمه رئیس جمهور اما Parnas نمی تواند به دلیل حضور در یک قاضی نمی خواهد اجازه دهید او را حذف مچ پا نظارت او باید پوشیدن به عنوان او در انتظار دادگاه کیفری مالی مبارزات انتخاباتی مورد. هیچ دستگاه الکترونیکی مجاز در سنا گالری.

در چهارشنبه بوندی رفت و به رهبر اقلیت سنا چاک شومر را زمانی که آنها وارد شدند. بعد از چند دقیقه در اتاق کار بوندی ظهور خندان با دو بلیط به دادگاه. او گفت که او خواهد بود به تماشای محاکمه از گالری و Parnas خواهد بود از “امن” محل جاهای دیگر.

بوندی کاهش یافته است به نظر در زمان مذاکرات با منطقه جنوب نیویورک اما گفت که ظاهر آنها می توان به “مفید” برای Parnas’ مورد به دلیل “احترام مردم به کسانی که حقیقت را بگویید.” Parnas به خبرنگاران گفت: آن را نمی خواهد صدمه دیده است او در انتظار پرونده جنایی.

Parnas مجرم شناخته شد با سه متهم در ماه اکتبر به اتهام funneling صدها هزار دلار پول خارجی در ایالات متحده در انتخابات نامزد و کمیته ها برای به دست آوردن نفوذ سیاسی.

آنها التماس کرد گناه نیست به این اتهام که شامل اتهامات که Parnas و شریک کسب و کار جعل منبع $325,000 سهم فوق العاده PAC پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن.

– کوین مک کوی و نیکلاس وو

دموکرات Joe Manchin: هانتر بایدن ‘مربوطه شاهد’

هانتر بایدن یک “مربوطه” گواهی می دهد که دموکرات ها نباید ترس به تماس در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر سنا در جلو حرکت می کند با شهادت بیشتر دیابت Joe Manchin D-W. Va., گفت:

“من فکر می کنم تا. من واقعا انجام دهد. من لازم نیست که یک مشکل وجود دارد به دلیل این است که چرا ما که در آن ما هستند” گفت: در MSNBC’ “صبح جو” نشان می دهد.

بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خدمت در هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma منابع است که در مرکز استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شده است که نکردن congressionally تایید کمک های نظامی به اوکراین در تابستان گذشته تا زمانی که کشور اعلام کرد فساد تحقیقات به Bidens مربوط Burisma.

Manchin گفت که او فکر می کند هانتر بایدن می تواند “روشن” را بر اساس آنچه که او می داند در مورد این مورد.

“اما ترس برای قرار دادن هر کسی که ممکن است اطلاعات مربوط را (در شهادت ایستاده) اشتباه است مهم نیست که اگر شما در حال دموکرات یا جمهوری خواه” او گفت:. “اگر آن را مربوط به آن باید وجود داشته باشد.”

Manchin نظرات می تواند پیچیده و تلاش های رهبران دموکرات برای خواستگاری از یک تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه از جمله میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین به تماس مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان شاهد.

دموکرات ها مشتاق به شنیدن به طور مستقیم از بولتون که در آینده کتاب مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که به طور مستقیم از او خواست به ادامه خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه این کشور اعلام کرد تحقیقات Bidens.

در مورد خواسته Manchin به نظرات رهبر اقلیت سنا چاک شومر اخراج هانتر بایدن به عنوان “بی ربط و حواس پرتی.”

“این است که تا Joe Manchin که آیا به تماس هانتر بایدن” شومر گفت. “این است که تا Joe Manchin به بازیگران در یک رای گیری در مورد اینکه آیا ما باید شهود و اسناد و مدارک.”

در آن نقطه شومر گفت: دموکرات ها باقی می ماند “کاملا متحد است.”

کالینز نیز به خبرنگاران گفت: صبح روز چهارشنبه که آن را “بسیار مهم است که وجود داشته باشد و انصاف است که هر طرف قادر به انتخاب یک شاهد یا دو” با توجه به سی ان ان.

Manchin است

– Ledyard شاه و نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید عربستان اجازه ندهید Dems ‘بازی شما در شاهدان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک هشدار به گزارش روز چهارشنبه گفتن آنها را به “بازی” با دموکرات ها به تماس شاهدان برای یک استیضاح محاکمه او می خواهد پیچیده.

و اشاره کرد که این خانه تا به حال شاهد آن در طول استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “به یاد داشته باشید و جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال حاضر 17 شاهد ما داده شد هیچ کدام! شاهدان هستند تا به خانه نیست تا به مجلس سنا. اجازه ندهید که Dems بازی شما!”

چند جمهوری خواهان گفته اند که آنها ممکن است علاقه مند به شنیدن از شاهدان به خصوص سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, شاید به اندازه کافی به نیروی احضاریه اواخر این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاوران و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ضمن در حال تلاش برای لابی خاص اوباما به تماس با هر یک از شهود و حرکت برای اخراج از این مورد است.

– دیوید جکسون

مک کانل: رای کافی نیست و در عین حال برای جلوگیری از شاهدان

به عنوان سناتور روز چهارشنبه آغاز و تا 16 ساعت از سوالات در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بزرگترین سوال کمین را شاهد بود اجازه ؟

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان در یک بسته-درب جلسه روز شنبه که آنها رای به بلوک های اضافی از شاهدان به نام, با توجه به رسانه های متعدد ،

اجازه می دهد شاهد خواهد به دموکرات ها یک پیروزی بزرگ است و می تواند به طور قابل توجهی طول محاکمه. دموکرات برگزاری 47 کرسی در مجلس سنا شده اند و تلاش برای به دست آوردن حداقل چهار جمهوری خواهان برای رای دادن با آنها که می خواهم به آنها را 51 رای مورد نیاز به نظر اضافی شهود و اسناد و مدارک.

آن را نیز می تواند باز کردن درب برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان برای تماس با کسانی که در بالای لیست خود را از جمله جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی میک Mulvaney تهمت اقدام رئیس ستاد همراه با بدنه-شاهدان مانند whistleblower که شکایت کمک کرد راه اندازی استیضاح تحقیق و هانتر بایدن معاون سابق رئیس جمهور ،

رای گیری در شهود است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای جمعه.

– Christal هایس

جان بولتون عنوان جدید است ‘محافظه کار و هدف: Bolton برانگیخته عربستان خشم برای مغلوب ساختن پیشی جستن revelations اما دوستان می گویند او استفاده می شود به چاقو دعوا

چگونه جلسه پرسش و پاسخ به کار خواهد کرد

سناتورها باید ارسال سوالات به صورت کتبی به رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که قاضی در دادگاه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: این سوال را جایگزین بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در هشت ساعت جلسه ابتدا در 1 بعد از ظهر چهارشنبه و پنج شنبه.

سناتور گفت: رهبران حزب را بررسی سوالات برای جلوگیری از تکرار و ارائه برخی از سفارش به اقدام. رابرتز پیشنهاد کرد که خانه مدیران و رئیس جمهور وکلا سعی کنید برای پاسخ به هر سوال در عرض پنج دقیقه اگر چه نیست که یک شرکت قانون است.

این فرصت را برای سوالات زیر باز استدلال که مسلم هر طرف تا 24 ساعت بیش از سه روز برای توضیح مواضع خود. هفت خانه مدیران استفاده می شود نزدیک به 22 ساعت از وقت خود را با توجه به C-Span, که پخش آزمایشی. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به پایان رسید و در کمتر از 12 ساعت با توجه به C-Span.

آمریکا را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت برای فشار بر اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حالی که خودداری $391 میلیون دلار در کمک های نظامی. این خانه همچنین متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد کنگره برای هدایت دولت را به نادیده گرفتن احضاریه از پرس و جو.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم استدلال کرد که اتهامات بیش از حد مبهم به اجرای زیرا آنها نه بر اساس قانونی جرم است. تنظیم نوار پایین برای حذف از دفتر را ترک رئیس جمهور آینده در معرض استیضاح زمانی که کنگره برگزار می شود از طرف دیگر آنها هشدار داد.

با وجود طولانی استدلال سناتورها در هر دو طرف گفت: آنها باید مقدار زیادی از سوالات. سناتور. جاش هاولی R-Mo. گفت: او می خواهد به درخواست مدیر سرب هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا در مورد هر تماس او با خلاف کاران که برای اولین بار مطرح زنگ مورد تهمت را در ارتباط با اوکراین است. سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. گفت: او می خواهم به سوال در مورد حذف ماری Yovanovitch سابق سفیر ایالات متحده در اوکراین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de