وکیل Alan Dershowitz یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم احساس خطر دموکرات و بسیاری از دانشمندان حقوقی با استدلال خود در اولین روز از پرسش و پاسخ در سنا استیضاح آزمایشی که رئیس جمهور نمی تواند حذف از دفتر برای یک عمل آنها باور دارند که می تواند کمک به آنها را دوباره انتخاب شود.

در پاسخ به یک سوال از بهداشت ، تد کروز سناتور تگزاس در مورد این که آیا آن اهمیت اگر تهمت درگیر در “در عوض,” Dershowitz گفت که انگیزه چیزی بود که اهمیت داشت که اگر یک عمل در جهت منافع عمومی آن بود impeachable. و او گفت: آن را مناسب برای یک مکان رسمی برابر آنچه که در خود منافع سیاسی با مردم خوب است.

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در منافع عمومی” او گفت:. “و اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

زنده استیضاح به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه به سر با نهایی سوالات

Dershowitz گفت: بجای که درگیر یک عمل غیر قانونی و یا انجام شد و شخصی به دست آوردن مالی خواهد بود impeachable اما.

در میان سیل انتقادات در رسانه های اجتماعی و کابل, اخبار, بالا مشخصات وکیل و استاد حقوق گفت: جواب او بود که “عمدا تحریف شده است.”

“آنها مشخص استدلال من به عنوان اگر من تا به حال گفت که اگر رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد او شد در منافع ملی او می تواند هر چیزی را انجام دهید. من چیزی گفت که به عنوان کسی که در واقع شنیده ام آنچه من گفتم می توانند گواهی دهند او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است دو مقاله از استیضاح یکی برای سوء استفاده از قدرت و یکی برای انسداد کنگره ناشی برای اتهامات او قوی تر کمک نظامی به اوکراین “در عوض” – یک عبارت لاتین برای یک معامله است که در آن چیزی است که داده شده و دریافت شده –با اوکراین برای کمک به با انگیزه های سیاسی و تحقیقات است.

Dershowitz در ادامه می گویند آن را “خطرناک” را به پایه یک استیضاح در مفروضات در مورد آنچه که یک رئیس جمهور فکر بود زمانی که او ساخته شده یک تصمیم بحث برانگیز چون “همه مخلوط انگیزه.”

“قانون اساسی استیضاح بر اساس مخلوط انگیزه خواهد اجازه تقریبا هر رئیس جمهور به استیضاح” او استدلال کرد. “چگونه بسیاری از روسای جمهور را ساخته اند تصمیم گیری های سیاست خارجی پس از چک کردن با مشاوران سیاسی و نظرسنجی؟”

چه سناتور پرسید: اینجا سوالات سناتورها خواسته در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

منجر مجلس استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا گفت: آن را “بسیار عجیب و غریب استدلال برای یک وکیل مدافع جنایی را” به دلیل انگیزه نقش در تقریبا در هر پرونده جنایی.

شیف گفت: Dershowitz منطق را به یک رئیس جمهور “اختیار تام” به تقلب در انتخابات.

“همه نشخوار جوانب یکسان نیست. برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد است. و شما لازم نیست به ذهن خواننده را به کشف کردن که در آن” شیف گفت.

در توییتر هاروارد قانون پروفسور لورنس قبیله دیرین منتقد هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Dershowitz در مقایسه با استدلال به پادشاه فرانسه لویی چهاردهم اعلامیه “ل ام c’est moi” به معنی “من دولت است.”

“پذیرش این استدلال را ما در یک مسیر کوتاه به سمت دیکتاتوری خیرخواه و یا در غیر این صورت. آن را ناسازگار با دولت و برای مردم است. این دولت توسط egomania,” قبیله گفت.

آیا سناتورهای فکر کردن؟: سناتور’ سوالات در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه نشان می دهد بیشتر ذهن ساخته شده

دانشگاه میشیگان قانون پروفسور باربارا McQuade به نام Dershowitz منطق “پوچ” و گفت: “اگر سنا به حفظ هر صورت ظاهر از یک بررسی در انتخابات ریاست جمهوری سوء استفاده قطعا آن را باید رد این استدلال.”

سابق کاخ سفید مشاور جان دین گفت که Dershowitz منطق رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون را نداشته اند به موضوع استیضاح برای واترگیت شکستن. اما Dershowitz که استدلال استیضاح نیاز به یک عمل مجرمانه آیا می گویند: “تنها چیزی که می توان بجای غیر قانونی است و اگر موجود بود در برخی از راه های غیر قانونی.”

“Alan Dershowitz unimpeached ریچارد نیکسون امروز. همه نیکسون بود که انجام شد و مانع عدالت و سوء استفاده از قدرت از آنجا که او فکر کرد که او بهترین فرد برای ایالات متحده آمریکا به POTUS,” Dean گفت: در یک صدای جیر جیر.

هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نیز استناد نیکسون در یک صدای جیر جیر انتقاد Dershowitz.

“ریچارد نیکسون پس از این استدلال:” زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد که به معنی آن است که غیر قانونی نیست.’ او مجبور به استعفا شد در رسوایی. در امریکا هیچ کس بالاتر از قانون” او گفت:.

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., گفت: MSNBC Dershowitz ادعای “برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که بیرون آمدن از کره شمالی نه خیابان پنسیلوانیا.”

“عزیز @CongressEthics: آیا من می توانم کارکنان من فشار یک دولت خارجی برای کمک به من دوباره انتخابات به دلیل آن را در جهت منافع عمومی که من دوباره انتخاب می شوند ؟ فقط شوخی” پکتیا میباشد, هرزه, Ted ازای D-کالیفرنیا. “بر خلاف realDonaldTrump & crazy @AlanDersh من دنبال قانون فدرال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه نشان می دهد ایران با زور در آیووا در فاز محوری در سنا محاکمه استیضاح

Rep. اندی Biggs, R-Ariz., دفاع Dershowitz و گفت: “چپ” و برخی از اعضای رسانه های خبری “پرهیاهو misconstrue” استدلال خود را.

“او هرگز استدلال کرد که POTUS اتحاد مطلق ایمنی” Biggs گفت: در یک صدای جیر جیر. “او را به چالش آمورف اتهام سوء استفاده از قدرت. تفاوت بزرگ.”

دوم از دو روز برنامه ریزی شده برای پرسش و پاسخ در سنا استیضاح دادگاه باز می شود پنج شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de