مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران سلام تشکر. توماس Massie بیش از نیاز به سفر برای coronavirus رای

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست خودروسازان جنرال موتورز و فورد برای شروع ساخت و تولید هواکش های حیاتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار و ذکر توسل به دفاع از تولید عمل برای وادار کردن این شرکت ها شروع به تولید انبوه.

“جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!” او در توئیتر خود نوشت. “فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “استناد ‘P'” که او توضیح داد در یک بعد صدای جیر جیر به معنای دفاع از تولید عمل یک جنگ قدرت است که اجازه می دهد تا او را به شرکت های مستقیم به سرعت تولید تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و تجهیزات دیگر برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان coronavirus بیماران.

در حالی که وی با اشاره به اقتدار خود را به استناد DPA تهمت را روشن کند که آیا او می خواهم به استفاده از این قانون برای وادار کردن این شرکت ها به هواکش و یا اینکه آیا او فقط بالا بردن تهدید به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در واکنش به گزارش نیویورک تایمز که کاخ سفید متوقف کوتاه از تصویب $1 میلیارد دلار در مقابله با جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های تولید تا 80,000 از مقدار مورد نیاز هواکش پس از مقامات دولتی گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای وزن برچسب قیمت بر اساس گزارش روزنامه.

“به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن. آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش,’،’ در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

فورد پاسخ داد در بیانیه ای که آن را “بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به سرعت و با خیال راحت ارائه و حیاتی مورد نیاز تجهیزات” و “فعال مکالمات با دولت به دنبال راهنمایی در مورد مصوبات دامنه و توزیع مربوط به یک سری از محصولات از جمله هواکش.”

رئیس جمهور مواجه شده است و نصب, انتقاد از دولت و مقامات محلی برای به طور رسمی اجرای DPA به وادار کردن شرکت ها برای تسریع در تولید لوازم پزشکی در میان گسترده کمبود تجهیزات در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مورد نیاز برای تعداد هواکش دنبال می شود.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در روز پنج شنبه. “شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او نیاز 30,000 هواکش “حداقل” برای دیدار با اوج شیوع در دولت خود را در یک زن و شوهر از هفته. کومو نیز گفت: دولت فدرال آهسته بوده است برای کمک به ارائه انواع کمک کند.

– کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون

“ننگین.” “غیر مسئولانه است.” همکاران سلام تشکر. Massie برای مسدود کردن صدای رای

ایران با تشکر. توماس Massie است که در مواجهه با سیل انتقاد از جمهوری خواهان و دموکرات و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت اشاره در آخرین لحظه رای تغییر در coronavirus بسته امداد مجبور است که نمایندگان مجلس برای سفر به واشنگتن جمعه.

کنتاکی جمهوریخواه که مخالف لایحه دو حزبی انتظار می رود به تصویب در مجلس پیشنهاد کرده است او می خواهد نگه ثبت vote در خانه به معنی حداقل یک اکثریت قانونگذاران مجلس خواهد نیاز به در حال حاضر به تصویب این لایحه و ارسال آن به ناروا برای تصویب نهایی است.

خانه امیدوار بود به تصویب این بسته در حالی که نگه داشتن آن صدها نفر از اعضای خانه به دلیل نگرانی در مورد بیشتر گسترش ویروس. در حال حاضر دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این طرح برای برگزاری یک “صدای رای” است که در آن اعضای حاضر به سادگی دولت “aye یا نه” یک روش است که نیازی نیست که اکثریت کنگره را در کاپیتول.

اما این همه را به خاطر Massie. خانه قوانین دولت رای ثبت شده را می توان مجبور,,,, حتی اگر فقط یک عضو باعث می شود درخواست. تهدید وادار به خانه رهبران بپرسید که اعضای سرعت بازگشت به واشنگتن منجر به از کوره در رفته با عجله به پیدا کردن پرواز و یا درایو دی سی

خانه مشاور رهبری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز اتاق به اندازه کافی اعضای حاضر و جمعه برای اطمینان از اندازه گیری به تصویب رسید. خانه جمهوریخواهان و دموکرات ها با هم کار کرده جمعه به چوب خط حساب کردن تعداد اعضای که می تواند آن را به واشنگتن است.

چند قانونگذاران ارسال شده عکس های سلفی از red-eye پرواز و از اتومبیل های خود را با بسیاری از عموم پخش خود را از سرخوردگی و خشم نسبت به Massie.

Rep. گرد و خاکی Johnson, R-S. D. ارسال شده یک عکس در یک پرواز به سی صبح روز جمعه. تنها دیگران در هیئت مدیره را ترک هواپیما شدند و سه نفر دیگر از نمایندگان مجلس نیز رفتن برای رای دادن. همه نشسته چند صندلی دور از یک دیگر مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تشکر. مریم گی Scanlon, D-پن., گفت: در توییتر که او بیش از حد بود از رفتن به دی سی

“من واقعا نا امید دارد که برخی از اعضای تهدید به مخزن این لایحه در طبقه بنابراین همه ما یک تماس شب گذشته که ما باید سر خود را به عقب به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

یکی از Massie را همکار جمهوری خواه همکاران بود بیشتر کند. Rep. پیت پادشاه R-n. y. نام آن را “ننگین” و “غیر مسئولانه است.”

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” او در توییتر نوشت. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون بودن به تاخیر افتاد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در Massie در یک سری از توییت های که در آن او او را به نام “grandstander وجود دارد” و یک “فاجعه برای آمریکا” که باید پرتاب کردن از ایران برای مخالفت خود را بسته است.

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک…& پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

روز پنج شنبه یکی از خانه نماینده مجلس التماس برای Massie به اطلاع بقیه از خانه خود را اگر همکاران او در نظر گرفته شده برای نگه دارید تا رای و جلوگیری از صدها نفر از آنها از رقص در هواپیما.

“عزیز @RepThomasMassie: اگر شما قصد برای به تاخیر انداختن تصویب #coronavirus امداد لایحه فردا صبح لطفا راهنمایی کنید 428 همکاران در حال حاضر, بنابراین ما می توانید کتاب پرواز و صرف ~$200,000 در پول مالیات دهندگان برای مقابله با خود را اصولی اما وحشتناکی غلط شیرین کاری” در کنگره دین فیلیپس, D -, Minn. در توییتر نوشت.

Rep. T. J. Cox یک دانشجوی سال اول دموکرات از کالیفرنیا گرفتار یک چشم قرمز با چند خانه دیگر قانونگذاران که فرود در واشنگتن حدود 6 a. m. EDT به طوری که آنها می تواند در حمایت از این لایحه.

“من فکر می کنم بسیاری از کاربران فکر می کردم این مسئولیت خود را به, رای,” او نوشت: در یک متن.

Massie هنوز علنا می گویند که آیا او خواهد تماس برای ثبت رای, اما او گفت که او خانههای گلی خالی بیش از آن در مصاحبه صبح روز پنجشنبه با 55 KRC رادیو.

“من با داشتن یک زمان واقعا سخت است. چرا که آنها می گویند به خوبی آن را سخت به, سفر بازی بازی نمی,” Massie گفت. “خوب شب گذشته 96 از 100 سناتور رای دادند. همه ما نیاز است که 218 نفر از 435 به رای” او افزود: با اشاره به یک بخش در قانون اساسی ایالات متحده.

زنده به روز رسانی: خانه بحث شروع می شود در $2 تریلیون coronavirus بسته به عنوان نمایندگان مجلس با عجله خود را به واشنگتن

Coronavirus محرک چک: محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

کمک: طنز شاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>