مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ از کلمات با جلسات خود recusal از روسیه پروب

منتشر شده

دادستان کل سابق جف جلسات ضربه به عقب در سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شب جمعه در طولانی خود را-در حال اجرا اختلاف نظر بر سر اینکه آیا جلسات باید recused خود را از روسیه دخالت بررسی است که مصرف دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

جلسات که در حال اجرا است در آلاباما به دست آوردن مجدد سنا صندلی او در سمت چپ زمانی که او مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل در سال 2017, چهره یک جمهوری خواه اولیه انتخابات جولای 14 برابر سابق و مربی فوتبال کالج تامی Tuberville.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است Tuberville در بخش بزرگی چون او است که هنوز هم عصبانی است که جلسات پا به دور از روسیه مورد در اوایل سال 2017, مدت کوتاهی قبل از اینکه مشاور ویژه رابرت مولر سوم منصوب شد به بیش بررسی است.

رئیس جمهور توییتی شب جمعه: “3 سال پیش پس از جف جلسات recused خود جعلی مولر کلاهبرداری آغاز شد. آلاباما اعتماد ندارند جف جلسات. او اجازه کشور ما پایین است.”

در نژاد خود را برای اصلاح خود را بسازید جلسات است برای ماه ها به دنبال درخواست تجدید نظر نسبت ناروا به رای دهندگان نشان دهد و وفاداری خود را به رئیس جمهور با وجود تهمت آشکار نارضایتی خود را با او.

در شب جمعه جلسات تصمیم به ضربه زدن به رئیس جمهور.

“من می دانم که خشم خود را, اما recusal شد مورد نیاز توسط قانون” جلسات توییتی. “من وظیفه من و شما لعنت به شانس من. از آن محافظت حاکمیت قانون و منجر به خود exoneration. خود را به احساسات شخصی نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور به مردم آلاباما انجام دهد.”

Tuberville به دنبال بهره برداری تلخ بخش بین تهمت و جلسات اعلام قبلا در این هفته است که جلسات انداخت مغلوب ساختن پیشی جستن “به گرگ.” “هنگامی که مواجه با حمایت از POTUS و یا در حال اجرا می ترسم جف جلسات انتخاب راه آسان و recused خود را. من نمی خواهد تا کنون اجرا از مبارزه در آمریکا.”

جلسات recused خود را از روسیه مورد در پی آیات است که او ملاقات کرده بود در سال 2016 با سرگئی Kislyak سپس-سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا با وجود داشتن گفته سناتور در طول تایید شنوایی که او تا به حال نداشته ارتباطات با روس ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن فوران عصبانیت زمانی که او یاد گرفته از recusal و هرگز بخشید جلسات سرزنش است که تصمیم گیری برای بلند مدت در حال اجرا بررسی توسط مولر به پایان رسید که سال گذشته است.

اما حتی به عنوان جلسه دادند و در برابر رئیس جمهور انتقاد جمعه او همچنین سعی بر این باورند که سیاست های او موقعیت های بیشتر در هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن از Tuberville هستند.

“Tuberville یک ترسو است که به درستی بیش از حد واهمه به بحث من” جلسات توییتی در رئيس جمهور. “او می گوید: شما در اشتباه هستید در چین و تجارت است. که دستور کار خود را و آن را به من نیست یا آلاباما. من می دانم که Alabama. Tuberville نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>