مغلوب ساختن پیشی جستن نشده دستور داد هر فن از جنرال موتورز با وجود گفت که او با استفاده از زمان جنگ قدرت به نیروی تولید – منابع

نسخه قبلی این داستان misstated بهداشت ، تد کروز تجربه با کوروناویروس. تگزاس جمهوریخواه خود-قرنطینه پس از برقراری ارتباط با کسی که بعد از تست مثبت است.

واشنگتن – نزدیک به یک هفته پس از استناد به قدرت خود را تحت یک جنگ کره-عصر قانون وادار جنرال موتورز برای تولید هواکش برای coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی دستور داد هر یک از ماشین آلات ایالات متحده آمریکا امروز یاد کرده است.

به عنوان فرمانداران هشدار شدید کمبود هواکش تهمت بوده است مردد به استفاده از زمان جنگ قدرت به نیروی شرکت به سطح شیب دار بالا تولید تحت دفاع تولید عمل می کنند با این استدلال که چنین دستوری به مقدار تصاحب خصوصی میباشد.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را با استفاده از عمل نیاز به جنرال موتورز به هواکش پس از آنچه او به عنوان یک اختلاف با شرکت بیش از عرضه و قیمت گذاری. سه مقامات دولت صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که دولت هنوز هم کاوش در گزینه های خود را و هنوز سفارش و تحت دفاع تولید عمل برای هر یک از ماشین آلات.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال “همچنان به کار در آن مقامات به هماهنگی با بخش خصوصی” یک سخنگوی آژانس که کاهش یافته است به شناسایی وی خواست در مورد عدم سفارش به GM. آژانس های فدرال هستند “در روند بررسی این واگذار مقامات” فرد گفت.

جنرال موتورز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد تهمت استفاده از DPA اما در بیانیه ای گفت که “حرکت رو به جلو برای ساخت به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان ما می توانیم به همان سرعتی که ما می توانیم.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

وحی که دولت هنوز دستور داد هواکش تحت دفاع تولید عمل از جنرال موتورز می آید به عنوان برگ برنده پنج شنبه اعلام کرد که تازه درخواست به وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر به استفاده از عمل برای چندین شرکت دیگر از جمله جنرال الکتریک, Hill-Rom Holdings, Medtronic ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی.

اما آخرین سفارش های ارائه شده هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه دولت خواهد وادار کردن این شرکت ها به هواکش از نظم هدفمند در جنرال موتورز. این منظور نیز روشن نیست که چگونه بسیاری از فن های آن را درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او امضا منظور تحت عمل برای کمک به شرکت های “غلبه بر موانع در زنجیره تامین” برای سرعت بخشیدن به تولید هواکش. او همچنین گفت که او با صحبت GM مدیر عامل مری بارا که گزارش شده است که این شرکت خواهد بود آماده برای شروع تولید “خیلی زود است.”

“ما پیش بینی صدور دستور تحت دفاع تولید عمل می کنند در آینده بسیار نزدیک” به رئيس جمهور است.مقامات دولت تاکید کرده اند که جنرال موتورز است که هنوز هم در حال کار برای تولید هواکش و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت views دفاع تولید عمل بیشتر به عنوان یک تهدید او می تواند اداره با ارنج زدن به شرکت های همراه است. اما رئیس جمهور و دستیاران ارشد خود را بارها و بارها صحبت از استفاده از این قانون تنها به بعد دور برگشت.

دولت تف کرد: تهمت تماس برخی از فرمانداران ‘شاکيان’ میان coronavirus انتقاد

در این پست ؟ وزارت خزانه داری پشت مورد نیاز برای $1,200 محرک چک

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او فکر کرد که واشنگتن یک توافق با جنرال موتورز برای تولید هواکش اما گفت که این شرکت کاهش برآورد خود از چگونه بسیاری از واحدهای آن می تواند تولید و قیمت “تبدیل به یک شی بزرگ.” رئیس جمهور سپس گفت: او را با استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل می کنند به نیروی خودروساز برای شروع کار بر روی ماشین.

“من به استناد دفاع تولید عمل وادار جنرال موتورز به قبول انجام و اولویت بندی قراردادهای فدرال برای طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این نیایش DPA باید به وضوح نشان می دهد که ما دریغ نکنید برای استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مبارزه با این بحران است.”

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع در زمان کمتر گام مهم: او امضا تفاهم نامه واگذاری “در دسترس” مقامات تحت عمل آذر. وزارت بهداشت و درمان مشغول به کار بوده است از آن پس با FEMA و دیگر آژانس های فدرال به شکل از چگونه برای اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن را بخواهد.

پیتر ناوارو که مغلوب ساختن پیشی جستن نام خود را به عنوان نقطه فرد در دفاع از تولید عمل می کنند گفت: سیاسی در روز پنج شنبه که دولت بود و با تکیه بر داوطلبانه به روز رسانی از شرکت. ناوارو نیست پاسخ به سوالات در مورد قانون از ایالات متحده آمریکا امروز.

‘حد کمال لازم است’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او نیاز 30,000 هواکش “حداقل” برای دیدار با اوج شیوع در دولت خود را در یک زن و شوهر از هفته. رئیس جمهور که مورد سوال است که برآورد گفت: دولت نشسته است بر روی یک “خوب شمع هواکش” اما در تلاش است تا عاقلانه در چگونه آن را توزیع خود را عرضه محدود.

اما جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به اولویت بندی تجهیزات پزشکی برای دولت تحت دفاع از تولید به عنوان فرمانداران شده اند به طور فزاینده آوازی با نگرانی های خود را. سناتور. تد کروز سناتور تگزاس که وارد خود قرنطینه ماه گذشته پس از برقراری ارتباط با کسی که تست مثبت برای coronavirus خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مارس 20, نامه ای به “ورزش این تفویض قدرت به حد کمال لازم است.”

گریم برآورد: مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران پیش بینی حداقل 100,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

چند قانونگذاران در ضمن ستایش جمهور برای اعلام هفته گذشته بود که او با استفاده از قانون برای جنرال موتورز. مجلس نانسی پلوسی توصیف صدای شیپور تصمیم روز جمعه به عنوان “مهم اما به طور جدی دیرهنگام گام.”

دفاع تولید قانون تصویب رسید در سال 1950 در شروع جنگ کره. هر چند بسیاری از آن بیشتر توابع قدرتمند شده اند و پس از آن این قانون به دولت اجازه می دهد برای سفارش محصولات از شرکت های خصوصی و اطمینان حاصل شود که سفارشات خود را اولویت دارد بالاتر از دیگران است. آن را نیز اجازه می دهد تا دولت به ایجاد مشوق های مالی برای تحریک تولید مواد مورد نیاز برای امنیت ملی و یا در مواقع اضطراری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تکیه بر برخی از کمتر بحث برانگیز مفاد این قانون در حال حاضر از جمله اندازه گیری است که باعث می شود آن را یک جرم جنایی به ذخیره کردن تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای پاسخ به این ویروس. در دوشنبه, بهداشت و خدمات انسانی اضافه شده ماسک پزشکی, روپوش, N-95 ماسک و تجهیزات دیگر به ضد احتکار لیست.

متخلفان می تواند جریمه تا $10,000 و به صورت یک سال در زندان است.

‘نه یک مفهوم خوب’

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها خود را ذکر نیایش دفاع تولید عمل به تاکید جدی دولت است که مصرف این ویروس که از بعد از ظهر پنجشنبه تا به حال به کشته شدن بیش از 5,300 آمریکایی ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشت تخمین می زنند که بین 100000 تا 240,000 می میرند از ویروس.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بعدی coronavirus محرک باید میلیاردها دلار برای زیرساخت

اما تهمت بوده است و تمایلی به استفاده از بیشتر بحث مفاد این قانون و ارسال پیام های مخلوط مورد دیدگاه های خود را از زمان جنگ به قدرت. در مارس 22, او تشبیه قدرت به “ملی” شرکت های خصوصی – حتی اگر قانون می کند به او قدرت انجام آن است.

“تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا; آنها بپرسید چگونه ملی کسب و کار خود کار کند. نه بیش از حد خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوبی است.”

Left unsaid است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مانند دیگران قبل از آن باید به طور منظم به استناد قانون کمتر تلاش شرایط. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور در ماه سپتامبر به عنوان مثال با تکیه بر قانون برای فلزات خاکی کمیاب استفاده می شود توسط وزارت دفاع.

مغلوب ساختن پیشی جستن متنبه GM جمعه ادعا که این شرکت موفق به ملاقات با توافق آن ها برای تولید هواکش در حالی که افزایش قیمت پیشنهادی. جنرال موتورز که داوطلب به واحد پاسخ با یک بیانیه تصریح می کند که شرکت ها و فروشندگان آن بودند “کار در سراسر ساعت برای هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری.”

روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و برگشت به ستایش GM. او گفت: برای انجام یک “فوق العاده شغل” و این که “من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد جنرال موتورز در حال حاضر.”

این اولین بار نیست تهمت یا اعضای دولت او را با ارسال سیگنال های متضاد در مورد اینکه آیا او استناد خود را در زمان جنگ قدرت است. در طول 20 مارس کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیشنهاد او دستور داده شده بود شرکت ها برای تولید و اضطراری تجهیزات پزشکی تحت عمل می کنند اما سپس گفت: او را ندارد به این دلیل که “آنها می خواهند به انجام این کار است.”

روز بعد FEMA مدیر پیتر Gaynor سی ان ان گفت که آژانس او برنامه ریزی شده به “استفاده از DPA برای اولین بار” برای به دست آوردن حدود 60000 کیت های آزمایش برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی مقابله گسترده با کمبود تجهیزات پزشکی در میان اتفاق می افتند بحران است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن کردم coronavirus کیت تست بدون استناد به جنگ قانون FEMA می گوید:

بعد از آن شب آژانس در بیانیه ای گفت که آن را “قادر به تهیه کیت های آزمایش از بازار خصوصی بدون” استفاده از DPA.

کمک: مطبوعات آزاد دیترویت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>