مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی watchdog که به کار گرفته شده اوکراین شکایت

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره اواخر جمعه که او را از کار اخراج هوش کمیته ناظر که به کار گرفته whistleblower شکایت مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار علیه اوکراین رئیس جمهور که باعث استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کمیته اطلاعات مجلس سنا از تصمیم خود برای آتش روبروست.

“در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک دیگری … هوش رسمی به سادگی برای انجام کار خود گفت:” از سوی دیگر ، علامت هشداردهنده D-Va., هوش کمیته نایب رئیس.

“این کار از جامعه اطلاعاتی شده است هرگز در مورد وفاداری به یک فرد آن را در مورد نگه داشتن همه ما را از کسانی که مایل به کشور ما آسیب برساند. همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی.”

اتکینسون اطلاع کنگره در مورد ناشناس whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید استیضاح ‘احتمالا’ پریشان او را از مبارزه COVID-19

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا خانه هوش رئیس کمیته که منجر به استیضاح پرس و جو به نام تهمت عمل “یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.”

“در زمانی که کشور ما در برخورد با یک ملی اضطراری و نیازهای مردم در جامعه اطلاعاتی به حقیقت را به قدرت رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را به حرکت در می آید به عنوان ملت است دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس که جاروب جهان است و در حال حاضر سخت مرگبار و میر در ایالات متحده, که در آن حدود 280,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 7000 فوت کرده اند.

“این در برابر عذاب برجسته کارمند برای انجام کار خود را و اطلاع رسانی کنگره فوری و معتبر whistleblower شکایت مستقیم توهین به کل بازرس کل سیستم” شیف گفت.

اتکینسون بررسی whistleblower شکایت که ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن “با استفاده از قدرت خود را از دفتر” برای درخواست کمک خارجی برای سال 2020 انتخابات تعیین کننده در اواخر ماه اوت که شکایت به نظر می رسد معتبر.

سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر او را مانع از عبور همراه شکایت به کنگره ظرف مدت هفت روز به عنوان به طور معمول مورد نیاز برای امنیت ملی و خلاف کاران شکایت پس از مشورت با کاخ سفید و وزارت دادگستری.

مگوایر گفت: او فکر شکایت ممکن است محافظت اجرایی امتیاز با وجود اینکه یک گفتگو با یک خارجی رهبر. وزارت دادگستری حکم داد که شکایت نمی واجد شرایط به عنوان یک “نگرانی فوری” در مورد “جدی و یا آشکار مشکل” اطلاع رسانی کنگره به دلیل هدف – تهمت – نیست یک عضو از جامعه اطلاعاتی.

اتکینسون اما مخالفت با این تصمیم گفت: در سپتامبر. 17 نامه ای که این اتهامات مربوط به “یکی از مهم ترین و مهم” از مگوایر مسئولیت ها به مردم آمریکا است. اتکینسون قانونگذاران هشدار داد که خودداری اطلاعات می تواند منجر به “یک مشکل مهم و کمبود” مربوط به کشور های اطلاعاتی برنامه های.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. نام اتکینسون یک “مرد صداقت است.”

“اخراج برای داشتن شجاعت برای حقیقت گویی به قدرت باعث می شود او یک وطن پرست” شومر گفت.

کمک: بارت یانسن نیکلاس وو و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>