مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 پس از شناور عید مهلت

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز یکشنبه در کاخ سفید خواهد بود گسترش اجتماعی آن فاصله دستورالعمل از طریق آوریل 30 – یک ماه طولانی تر از اولیه 15 روز زمانی که آنها اجرا شده در مارس 16.

“اوج در مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

اعلام نمرات خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در هفته گذشته که در آن او گفت که او امیدوار است برای باز کردن این کشور با عید پاک که می افتد در تاریخ 12 آوریل با “بسته بندی کلیساها در سراسر کشور ما است.” او پیشنهاد کرد این بود: “زیبا” زمان به سهولت در اجتماعی فاصله دستورالعمل که با هدف کاهش گسترش coronavirus برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی اما که فلج اقتصاد ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید نیروی کار خواهد بود های بیشتر داده ها و نهایی شدن برنامه های روز سه شنبه گفت انتظار دارد که “ما خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1.

دستورالعمل ها تماس با آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مربوط به گروه 10 یا بیشتر به دور ماندن از فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافه ها برای جلوگیری از اختیاری سفر و تمرین افزایش بهداشت. آنها همچنین خواسته آمریکایی ها به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و برای افراد مسن تر به دور ماندن از سایر افراد است.

Coronavirus وظیفه نیروی دستورالعمل هستند اما بسیاری از ایالات و شهرستانها را صادر کرد خود را سختگیرانه تر سفارشات از جمله گفتن ساکنان به “پناهگاه در محل” و بستن مدارس و کسب و کار. به عنوان متحده همچنان به سرکوب عمومی زندگی تهمت پیشنهاد از آرامش اجتماعی دستورالعمل پرسش در مورد چگونه آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار هنگامی که مدارس و کسب و کارهای باقی مانده بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx که منجر coronavirus وظیفه نیروی خار رئیس جمهور عید پاک مهلت ارسال آثار به عنوان “انعطاف پذیر” است.

Fauci بینی میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد قرارداد COVID-19 و بين 100000 و 200000 نفر می تواند تسلیم شدن به آن است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بدترین-مورد-سناریو تخمین حداقل 200,000 می تواند مرگ ناشی از این ویروس در این سال است.

بیشتر: سلامت, کارشناسان پیش بینی می کنند تا به 200 ، 000 نفر می میرند از coronavirus. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

وقتی پرسید که توسط ایالات متحده آمریکا امروز یکشنبه اینکه شناور عید پاک به عنوان یک تاریخ ممکن است به لغو اجتماعی-محدودیت فاصله یک اشتباه بود تهمت را رد کرد و قبلی خود مهلت ارسال آثار به عنوان “یک آرمان است.”

“ما تا به حال یک آرمان از عید اما وقتی که شما شنیدن این نوع از اعداد و شما می شنوید بالقوه تقلید مسخره امیز,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما نمی خواهیم به افزایش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که ایالات متحده می تواند یک اوج مرگ و میر در سراسر قبل از عید پاک تعداد موارد شروع به کاهش می دهد.

“ما از طریق رفته بیش از حد است. به طوری که یک آرمان,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور همچنین پرتاب آب سرد در اوایل ایده باز کردن زود بخشهایی از این کشور که کمتر ضربه سخت. او گفت که او فکر آن را بعید است که او به دنبال آن است که ایده در طول مدت طولانی از دستورالعمل در ماه آوریل است.

“من فکر نمی کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من داده شد خیلی قوی نگاه این دو نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به Fauci و Birx.

تحلیلگران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کمی چاره ای جز حمایت از تمدید دستورالعمل ویروس همچنان به مسابقه را از طریق این کشور و ایالات متحده ظاهرا نه ضربه اوج عفونت.

سابق FDA رئیس اسکات Gottlieb وزن در توییتر اشاره کرد “مارس خواهد بود سخت در ماه است.”

“این یک لحظه تاریخی. ما همه می دانیم که در آن ما شد و آنچه که ما برای حمایت از هر یک از دیگر. این را نشان می دهد بهترین از امریکا به عنوان ما با هم بکشید برای خنثی کردن این پاتوژن حفظ زندگی و ساخت فن آوری برای پایان دادن به تهدید #COVID19,” او نوشت.

دانشمند علوم سیاسی Ian Bremmer رئیس گروه اوراسیا توییتی: “مغلوب ساختن پیشی جستن هل دادن به عقب بالقوه بازگشایی اقتصاد به مارس 30. کار درست را انجام دهید. کارشناسان پیشرو واقعی سیاست پاسخ. خیلی بیشتر برای کمک به ما کارگران لازم خواهد بود.”

بیشتر: در اینجا این است که دستور داد مردم را به ماندن در خانه

در همین حال منتقدان گفت: تهمت باید تعیین مهلت در وهله اول.

کریس لو کابینه وزیر برای رئیس جمهور باراک اوباما در توئیتر خود نوشت: “بنابراین: -همه چیز را تحت کنترل’ -کشور نیست بازگشایی در عید پاک-مردم نباید مالاریا مواد مخدر -ما نه quarantining نیویورک و نیوجرسی و CT شاید رئیس جمهور ایالات متحده باید بررسی کنید با کسی که قبل از او دهان باز می کند … “

دیگر تهمت منتقدان اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید تعجب بینی که تا 200 ، 000 نفر می میرند.

“دراماتیک بینی چگونه بسیاری از آمریکایی ها می میرند بدون تهاجمی کاهش تاکتیک جدید” توییتی دیوید اکسلراد مشاور سیاسی پیشین باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا. “آنها بحث شده است برای هفته ها. چگونه می تواند از آن باشد که او @POTUS فقط شنیده ام آنها را به عنوان او فقط پیشنهاد داده؟”

کمک: David Jackson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>