مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به ‘بازگشایی’ ملت اما فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که به سهولت coronavirus مستند

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به بازگشایی ملت و ادعا می کند که “قدرت مطلق” به انجام این کار, اما کارشناسان می گویند این تصمیم در زمانی که آمریکایی ها می خندق coronavirus فاصله و بازگشت به حالت عادی در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام یک وظیفه نیروی شنبه که تمرکز خود را صرفا بر اینکه دولت باید گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل های گذشته ممکن است 1 یا تلاش برای بازگشایی نقاط کشور به بلانت اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

به عنوان ایالات متحده نرخ بیکاری افزایش می یابد به دلیل coronavirus رئیس جمهور نشان داده است تمایل به سهولت دستورالعمل در کمتر ضربه متحده است. او اذعان کرده است او باید تعادل است که هدف در برابر ترس از reigniting نقاط داغ و یا ایجاد امکانات جدید.

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من تنها امید به خدا که این حق تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه در کاخ سفید است. “این بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قاب تصمیم گیری به عنوان یکی از واشنگتن می تواند به طور یک جانبه.

“من قدرت های بزرگ اگر من می خواهم به استفاده از آن. من نه متحده استفاده از آن” او به خبرنگاران گفت: جمعه. “من قدرت مطلق از آن استفاده کنید.”

جدید مشاوران: مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جدید کروناویروس نیروی کار متمرکز ‘بازگشایی’

شغل: یکی دیگر از 6.6 M آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج نشان می دهد هیچ letup

اما فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل دولت او نورد مارس 16 اجباری نیست. فرمانداران ممکن است تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما تصمیم به لغو اقامت در خانه سفارشات و باز مدارس در نهایت ایشان را.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات روز یکشنبه گفت که دولت نمی تواند بازگشایی برای کسب و کار تا زمانی که بحران بهداشت و درمان تحت کنترل است. اقدام هر چه زودتر از آن, او هشدار داد در CBS چهره ملت خواهد بود “پرتاب بنزین روی آتش است.”

یک بهبود اقتصادی مورفی اضافه شده است “رو به عقب کامل مراقبت های بهداشتی بهبود است.”

بیش از 40 متحده تحمیل کرده اند ایالتی اقامت در خانه سفارشات خود را برای کل جمعیت با توجه به ملی انجمن فرمانداران.

“ما همچنین باید به فکر می کنم در مورد چگونه ما در نهایت تا سطح شیب دار و مردمی به کار می کنند. اما شما نمی توانید فقط یک تاریخ انتخاب کنید و تلنگر از یک سوئیچ” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوری گفت: ABC این هفته در روز یکشنبه. “من فکر نمی کنم از آن خواهد بود که ساده است.”

قانون فدرال اجازه می دهد تا واشنگتن را به اعمال قرنطينه در برخی شرایط و محدودیت سفر بین کشورها اما برگ برنده دولت است و نه استناد آن قدرت. و دیوان عالی کشور زده کردن تلاش های دولت فدرال به دخالت در عرض متحده است. مثلا دادگاه که در سال 1985 تصمیم گیری است که باطل غذا و دارو قوانین برای پلاسمای خون, مراکز اهدای که “مقررات ایمنی و بهداشت مهم است این است که در درجه اول و به لحاظ تاریخی یک موضوع محلی از نگرانی است.”

“اولین و مهمترین متحده در حال حاضر حفظ قدرت را به تصمیم می گیرید که باقی می ماند خانه و برای چه مدت” با توجه به تجزیه و تحلیل برای مبارزه حقوقی. “در میان قدرت به طور کلی این سایت متعلق به آمریکا است که با اقتدار به قرنطینه افراد و در غیر این صورت محافظت از سلامت عمومی است.”

کسانی که در دولت تصمیم گیری گاهی اوقات کشیده شده آتش از مقامات فدرال. کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear جمعه اعلام کرد که محله های کشیش نشین حضور در عید پاک خدمات خواهد صورت اجباری قرنطینه. سناتور. رند پل و تشکر. توماس Massie هر دو کنتاکی جمهوری خواهان به سرعت ناودان فرماندار اعلام به عنوان یک نفس بیش از حد.

بیشتر:قانونگذاران اسلم کنتاکی رژیم صهیونیستی است. Beshear بیش از قرنطینه برنامه ریزی برای عید پاک

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده است تمایل به “بازگشایی” این کشور در زمان قرار داده و او را در تقابل با مشاوره از مقامات بهداشت عمومی. آرایش دوم نیروی کار که او گفت را شامل برجسته رهبران کسب و کار می تواند سیگنال ها تفکر است.

رئیس جمهور ایجاد یک coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس در اواخر ماه ژانویه یک گروه است که شامل برخی از کشور شناخته شده عمومی کارشناسان مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا Birx که کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

که گروه کلام در متقاعد کردن تهمت به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل های قبلی این بهار. با ارائه پیش بینی که حداقل 100 ، 000 آمریکایی می تواند تسلیم به coronavirus تهمت رها چه او بعدها به عنوان یک “aspirational” هدف به بازگشایی این کشور آخر هفته عید پاک.

تعداد افراد آلوده به ویروس – و تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از آن – همچنان به صعود بیش از آخر هفته به عنوان سیاستگذاران بحث گام های بعدی. ایالات متحده پیشی ایتالیا برای تبدیل شدن این کشور با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان بیش از آخر هفته نوردی گذشته 20 ، 000 نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر: آمریکا در حال حاضر بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر

به عنوان یک نسبت از جمعیت ایالات متحده مرگ و میر ویروس باقی می ماند در حدود یک ششم از کسانی که در سخت-آمار ایتالیا یا اسپانیا است.

فدرال فاصله دستورالعمل که از طریق پست به هر آدرس مسکونی در کشور, توصیه آمریکایی ها جلوگیری از گروه های بزرگتر از 10 کار از “امکان” و جلوگیری از اختیاری سفر از جمله خرید و اجتماعی بازدیدکننده داشته است.

کمک: Matthew Glowicki و جسی Yomtov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>