مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبارات خود را برای ایجاد, ‘صرفه جویی’ صنعت نفت در تگزاس

با نفت و انرژی صنعت هنوز از وضعیتی وخیم از همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در طول یک شنبه میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید است که او “ذخیره” و “ایجاد” صنعت نفت در تگزاس است.

“من نجات صنعت نفت تا دو ماه پیش من را نجات داد صنعت نفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من ایجاد شد شماره یک ما میلیون ها شغل و ما آن را نجات داد به طوری تگزاس است که نمی خواهید به اجازه رفتن از میلیون ها نفر از میلیون ها نفر از مردم است.”

رئیس جمهور به نام نظر سنجی های اخیر را بین خود و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن “جعلی, اخبار ساختگی-نظر سنجی همین” و گفت: حرکت به “نجات” صنعت نفت است او را بالاتر در نظر سنجی از آنچه که گزارش شده است.

“ما در حال انجام به خوبی در تگزاس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما که تا به حال میلیون ها نفر از مردم از کار من را نجات داد و پس از آن آنها می گویند من منجر به یک نقطه در تگزاس؟”

رئیس جمهور نداد که چگونه او را نجات داد و یا ایجاد صنعت است که در حال حاضر رو به یکی از بزرگترین چالش های پس از قرن 19 به دلیل کاهش تقاضای نفت از این بیماری همه گیر با توجه به گزارش های اخیر از خدمات مالی انگلستان شرکت Deloitte.

تحلیلگران سیاسی, خبرنگاران و عموم مردم تا به حال مقدار زیادی برای گفتن پس از او ادعا کرد که ایجاد شده صنعت نفت در تگزاس:

برای کسانی که نیاز به قلم مو رنگ کردن در تگزاس, تاریخچه صنعت نفت آغاز شده در اینجا بیش از یک قرن پیش (قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن متولد شد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>