مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوب ملت مردد به شرایط آمریکا اخراجی به دلیل coronavirus

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور اواخر جمعه تهدید به اعمال تحریم بر کشورهایی که تلاش به بار بازگشت از آمریکا اخراجی چرا که این افراد باید زمان صرف شده در جهان در بدترین نقطه داغ برای کوروناویروس.

تأکید میزان کروناویروس در آمریکا و برخی از کشورها و مهاجر حامیان به نام برای یک مکث در ایالات متحده اخراج از ترس که جنبش بین المللی از مهاجران می تواند از گسترش این ویروس به کشورهای کمتر مجهز به رسیدگی به آن است.

گواتمالا به طور خلاصه متوقف پذیرش خود را اخراج اتباع ایالات متحده در ماه گذشته به دلیل ویروس. در حالی که این کشور از سر گرفت پذیرش شهروندان خود است در ادامه برای جلوگیری از هندوراس و السالوادور مهاجران اخراج از آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور دستور مقامات کنسولی برای متوقف کردن پردازش ایالات متحده ویزا برای کشورهایی که در آن وزارت امنیت داخلی می یابد که دیگر پذیرش اخراجی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر منظور و هدف در هر کشور خاص است. نه کاخ سفید و نه وزارت امور خارجه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفاهم نامه به نقل از coronavirus و اضطراری ملی او اعلام کرد در ماه گذشته به عنوان توجیه برای حرکت می کند. کشورهایی که انکار یا “نامعقول تاخیر” پذیرش شهروندان خود را از ایالات متحده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس منظور آمده است: “ایجاد غیر قابل قبول عمومی خطرات بهداشتی برای آمریکایی ها است.”

وجود دارد حدود 500000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده از جمعه. گواتمالا هندوراس و السالوادور – که همه را به طور قابل توجهی کوچکتر از جمعیت ایالات متحده – همه تا به حال کمتر از 500 موارد گزارش شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>