واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دادستان کل لایحه Barr روز چهارشنبه برای “در اختیار گرفتن” از کاهش محکومیت توصیه برای متحد راجر سنگ حادثه ای که باعث شد چهار جانباز دادستان مورد به ترک.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی شده به ارمغان آورد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک روز پس از صحبت کردن علنی در سنگ مورد.

دادستان توصیه می شود در روز دوشنبه که سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. در اوایل صبح روز سه شنبه تهمت توییتی توصیه ناعادلانه بود و افزود که “این سقط جنین از عدالت” نباید اجازه داده شود.

چند ساعت بعد وزارت دادگستری فاش آن را کاهش می دهد صدور حکم توصیه و سپس چهار حرفه دادستان درگیر در مورد بی درنگ خارج از آن – و یکی در سمت چپ و وزارت دادگستری به طور کامل.

وزارت دادگستری را تکذیب کرد مقامات مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مهمی در تصمیم خود برای کاهش, توصیه, یک ادعای منتقدان به چالش کشیده است.

دموکرات کنگره به نام برای تحقیقات متهم تهمت و عدالت وزارت امور سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری.

در دنبال تحقیق و تفحص از وزارت دادگستری بازرس کل, رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت که “مردم آمریکا باید اعتماد به نفس است که عدالت در این کشور توزیع بی طرفانه.”

یک هیئت منصفه محکوم سنگ 67 از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخابات ریاست جمهوری است. تعقیب طولانی-زمان عربستان از عمل ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

پس از وزارت دادگستری فاش آن را کاهش می دهد از جمله توصیه دادستان Jonathan Kravis هارون Zelinsky آدم Jed و مایکل Marando اطلاع دادگاه آنها برداشت از سنگ مورد. Kravis دستیار آمریکا وکیل در منطقه کلمبیا استعفا از وزارت دادگستری به طور کامل.

خود خروج آمده است که به رهبری باراک اوباما در واشنگتن بزرگترین در کشور است که در حال گذار. دو هفته پیش تیموتی شیا که در خدمت به عنوان مشاور دادستان کل ویلیام Barr منصوب شد به عنوان رئیس موقت دادستان.

در یکشنبه, صدای جیر جیر, مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اعتراض کل روسیه بررسی کرد و گفت که “در حال حاضر شواهد به وضوح نشان می دهد که مولر کلاهبرداری شد و نادرست آورده & آلوده.” او همچنین متهم مولر از دروغ گفتن به کنگره هر چند هیچ مدرکی وجود ندارد که اتفاق افتاده است.

منتقدان گفت: تهمت وارد شده خود را به سنگ مورد تنظیم صحنه برای عفو سیاسی خود را حامی. سناتور. جک رید D-R. I. گفت: “باید وجود داشته باشد یک مجموعه ای از دستورالعمل صدور حکم برای همه و مجموعه ای دیگر برای رئیس جمهور تهمت دوستان و کسانی که به دروغ او را حفظ کند.”

اگر چه وزارت دادگستری گفت: در مورد چهره ها بود و نه تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جیر کست یک نور جدید در تحولات است.

سابق دادستان فدرال بارب McQuade در حال حاضر استاد حقوق در دانشگاه میشیگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر “به نظر می رسد برای تایید است که آن را Barr و نمی شیا که مسئول تغییر – در مغلوب ساختن پیشی جستن دستور بدون شک.”

آن را “تایید سیاسی DOJ,” او گفت:.

کمک: Kevin Johnson, کریستین فیلیپس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im