مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد 14-سال حکم زندان سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رفت و آمد به زندان از سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich پس از انتقاد مقامات فدرال درگیر در فساد مورد persuing آنچه که او را به عنوان “سخت” حکم.

Blagojevich یک دموکرات وارد زندان فدرال در سال 2012 است و خدمت به 14 سال حبس پس از متهم شدن در فدرال به اتهام استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به عصاره کمپین پول و سیاسی دیگر نعمت را در ارز برای نامگذاری یک جانشین برای پر کردن ایلینوی در مجلس سنا صندلی سمت چپ باز زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد.

“او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت گفت: او با توجه به تخفیف برای Blagojevich تماس خود را حبس بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او احساس Blagojevich که به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در برنامه تلویزیونی “The Apprentice” تحت درمان قرار گرفت “بسیار ناعادلانه.”

“بسیاری از مردم خواسته اند که من مطالعه امکان رفت و آمد خود را از جمله در آن است که بسیار شدید یک” تهمت ارسال شده در توییتر در سال گذشته است. “کاخ سفید کارکنان است که در ادامه بررسی این موضوع است.”

وجود ارتباط بین Blagojevich پرونده و تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. رابرت مولر که به عنوان مشاور ویژه نظارت روسیه بررسی شد و رئیس اف بی آی در طول Blagojevich بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هم مقصر همکاران سابق FBI مدیر James Comey برای Blagojevich جمله هر چند Comey را بیش از در اف بی آی تا سال بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey در سال 2017 و توصیف کرده است هر دو او و مولر به عنوان پارتیزان.

ماموران اف بی آی دستگیر Blagojevich در یک سیم توصیف سنا صندلی به عنوان “طلایی” در یک ناسزا رنگ و لعاب گفتگو. او اضافه کرد که او “نه فقط دادن آن برای…هیچ چیز.” ایلینوی مجلس رای به استیضاح Blagojevich یک ماه پس از دستگیری او Jan. 9 2009 دولت در مجلس سنا به اتفاق آرا رای دادند و او را محکوم به 20 روز بعد.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن “تفکر بسیار جدی” در مورد رفت و آمد Blagojevich جمله

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو سابق San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور

در سال 2015 یک دادگاه تجدید نظر فدرال انداخت برخی از اتهامات و در سمت چپ و دیگری به اتهام دست نخورده است.

“من فکر می کنم بسیار جدی در مورد رفت و آمد و حکم او به طوری که او می تواند به خانه به خانواده اش پس از هفت سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه اوت است. “من شده فکر کردن در مورد آن برای مدت زمان طولانی. من فکر کردم از یک روز – به من گفت: “پسر که واقعا مسائل دشوار.'”

Blagojevich همسر پتی Blagojevich ساخته شده چندین حضور در رادیو فردا شخصا به درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور. او سعی کرد برای قرعه کشی موازی بین این پرونده و تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 که گل نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال اول ریاست جمهوری خود. این تلاش شامل یک op-ed در حمایت از رئیس جمهور بی اعتمادی از وزارت دادگستری و اف بی آی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نیز عفو سابق پلیس نیویورک کمیسر برنارد Kerik. Kerik که منصوب به نیویورک بالا مقام پلیس پس از آن شهردار نیویورک رودی جولیانی صرف سه سال در زندان فدرال پس از شفاعت گناه در سال 2009 به هشت جنایات از جمله تقلب مالیاتی. جولیانی بوده است در خدمت به عنوان تهمت شخصی وکیل.

Kerik تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای در توییتر برای او یک “کامل و تمام شهروند آمریکایی دوباره.” او در توصیف رفتن به زندان به عنوان “مثل مرگ خود را با چشم باز.”

تخفیف آمد ساعت پس از کاخ سفید اعلام کرد صدای شیپور را عفو ادوارد DeBartolo جونیور مالک سابق از سان فرانسیسکو 49ers که التماس گناه در یک قمار مورد تقلب در لوئیزیانا در اواخر 1990s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>