مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از دالاس به ضرب و شتم فرمانداران برگ جزئیات

به روز شده

دالاس (AP) — زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دوشنبه که فرمانداران سخت تر در سرکوب خشونت در میان برخی از تظاهرات وی دالاس معترضان به شدت ضرب و شتم یک مرد در این آخر هفته.

اما رئیس جمهور نظرات چپ کردن آنچه پلیس نشان می دهد موجب این حادثه که او به نظر می رسید به اشاره — مرد نوسانی یک کارد بزرگ و سنگین در تظاهرات. و آخرین گزارش در شرایط با ثبات بر خلاف تهمت نشان می دهد او ممکن است فوت کرده اند.

در طی یک ویدئو کنفرانس با رهبران دولت مأموران اجرای قانون و امنیت ملی مقامات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران آنها نیاز به “تسلط” و یا دیگری از باد به دنبال مانند “،”

“من تو را دیدم چه اتفاقی افتاد در دالاس که در آن آنها اخراج یک مرد به مرگ است. من نمی دانم اگر او فوت کرد یا نه, ولی اگر او نبود این یک معجزه است. آنچه به آنها لگد زدن او مانند من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در زندگی من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم نمی بحث در مورد آن. آنها نمی در مورد آن صحبت. آنها در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از چیزهای دیگر اما آنها نمی بحث در مورد آن. اما من تو را دیدم چه اتفاقی افتاد در دالاس. کسانی که بچه ها همه آنها را بر روی دوربین. آنها عاقلانه ، آن را آینده از چپ رادیکال است. شما آن را می دانم همه آن را می داند.”

نظرات به نظر می رسد اشاره به گرافیک ویدئوها از اینکه مورد ضرب و شتم در دالاس شنبه که گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط یک خبرنگار برای فروغ تلویزیون مشاهده شد بیش از 33 میلیون بار.

پلیس دالاس گفت که مرد زنده بود یکشنبه و در شرایط با ثبات در بیمارستان اما که آنها ارائه نمی دهد به روز رسانی در قربانیان سلامت مگر اینکه آنها می میرند.

شاهدان گفته محققان این حمله زمانی آغاز شد که مرد “آمد و به اعتراض و دارای حق اعمال زیادی چاقو/کارد بزرگ و سنگین در چند معترضان” به گفته پلیس گروهبان. وارن میچل. او کارد بزرگ و سنگین به “گفته محافظت از محله خود را از معترضان” میچل گفت.

یکی از معترضان تلاش برای مبارزه با این مرد با یک اسکیت بورد و موفق به خلع سلاح او بلکه تا به حال دست خود را قطع میچل گفت.

این ویدئو شروع می شود با معترضان پرتاب چیز در یک مرد حمل یک شی. او سپس افزایش آن اجرا می شود در یک تجمع اعتراضی حمل یک اسکیت بورد و کسی شنیده است ،

این دوربین به طور خلاصه پنهان. لحظات بعد آن را با تمرکز بر روی یک گروه از مردم با مشت و لگد و مرد است. یک فرد به نظر می رسد به پرتاب سنگ قابل توجه او در سر. این گروه پس از آن پاک و دور از خروج از انسان پیچیده بدن خونریزی در خیابان.

هیچ کس متهم شده است در این حادثه. نه مردی بود که حمل کارد بزرگ و سنگین و نه معترض بود که برش در دست است ثبت یک شکایت میچل روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به مرجع ضرب و شتم دوباره پنج شنبه شب طی سخنان از کاخ سفید در باغ گل رز.

“تعدادی از دولت های ایالتی و محلی نتوانسته اند به اقدام لازم را برای حفاظت از ساکنان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم بی گناه شده اند و وحشیانه مورد ضرب و شتم مثل مرد جوان در دالاس تگزاس بود که در سمت چپ در حال مرگ در خیابان و یا در شمال ایالت نیویورک وحشیانه مورد حمله اراذل و اوباش خطرناک.”

در Austin, مقامات گفت: 20 سال سیاه معترض بود و در شرایط بحرانی پس از یک افسر پلیس شلیک beanbag دور در شخص دیگری از دست رفته قابل توجه قربانی در سر.

Austin رئیس پلیس برایان مانلی روز دوشنبه گفت هدف مورد نظر شلیک شد و پس از پرتاب یک بطری آب و کوله پشتی به سمت افسران یکشنبه شب. اما او گفت: دور از دست رفته زده و فرد ایستاده در کنار او باعث به سقوط و ظاهرا زمین بر روی سر خود را در خارج از مقر پلیس.

مانلی گفت: مردی بود که زده بود “مبارزه برای زندگی خود را.”

“من خرد” مانلی گفت. “این چیزی است که ما مجموعه ای را به انجام به عنوان یک اداره پلیس. که چیزی بود که ما مجموعه ای را به انجام این آخر هفته.”

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران Paul J. Weber در Austin و Nomaan تاجر در هوستون کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>