Facebook و توییتر حاضر به خراب کردن یک ویدیو ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ویرایش آن را به نظر می رسد که مجلس نانسی پلوسی پاره پاره تا سخنرانی خود را زمانی که رئیس جمهور بود در ستایش یک تاسکیگی airman در طول دولت از اتحادیه به جای در پایان آدرس خود را.

پلوسی را به حال خواستار این ویدئو با عنوان “قدرتمند آمریکایی داستان به خرد کن پاره پاره توسط نانسی پلوسی” برداشته شود از هر دو عامل است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فیلم پنج شنبه شب به بیش از 72 میلیون پیروان.

این تف عمومی شد جمعه که پلوسی معاون رئیس ستاد جلب Hammill در توئیتر خود نوشت: “آخرین جعلی تصویری از بلندگو پلوسی است که به عمد طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ به مردم آمریکا و هر روز که این سیستم عامل را رد و آن را یکی دیگر یادآوری است که آنها به مراقبت بیشتر در مورد سهامداران خود از منافع عمومی و منافع.”

تغییر تصویری در توییتر: توییتر می گوید فریب آمیزی doctored ویدئوها و عکس ها ممکن است دریافت برچسب و یا حذف شده

جعلی تهمت تصویری?: چگونه به نقطه deepfakes در Facebook, Twitter, YouTube و پیش از انتخابات ریاست جمهوری

“مردم آمریکا می دانند که رئیس جمهور هیچ تردیدی در مورد دروغ گفتن به آنها را – اما این شرم آور است برای دیدن Twitter و Facebook, منابع خبری برای میلیون ها نفر انجام همان” او ادامه داد.

Facebook گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری را نقض نمی کند سیاست های خود را بر دستکاری تصویری. توییتر گفت: این ویدئو را نقض نمی کند آن قوانین فعلی است. قوانین جدید در تغییر ویدئوها میله میله به اثر را در 5 مارس.

در این ویدئو مشاهده شده است 2.1 میلیون بار در کمتر از 24 ساعت به حدود 5 میلیون نفر تهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت.

“اگر Nancy Pelosi, ترس, تصاویر از پاره کردن گفتار شاید او نباید پاره پاره کردن این سخنرانی گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز.

ویدئو کلیپ فریب آمیزی تغییر برای بی اعتبار ساختن و یا شرمسار چهره های سیاسی و یا برای گمراه کردن رای دهندگان یک مشکل رو به رشد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که به طور فزاینده ای به ایفای نقش مرکزی در آمریکا زندگی سیاسی. این موج جدید از کثیف سیاسی ترفندهای بالا بردن نگرانی های گسترده ای در مورد نقش دیجیتال دستکاری در swaying رای دهندگان احساسات در انتخابات ایالات متحده.

تکنولوژی غول های کشتی شده اند با نحوه مبارزه با دروغ است که به دنبال فریب و نوسان رای دهندگان پس از دخالت و گسترش اخبار كذب داستان تحت تاثیر افکار عمومی در انتخابات ریاست جمهوری 2016. دستکاری تصویری است انتظار می رود افزایش به شدت در ماه های قبل از انتخابات ماه نوامبر.

دولت از اتحادیه بین دموکرات ها و رسانه های اجتماعی شرکت ها است و چیز ساییده شده.

آمریکا از جمله در کنگره دیوید Cicilline D-R. I. به Rep. Ro Khanna, D-کالیفرنیا شکایت با صدای بلند در توییتر خواستار شرکت رسانه های اجتماعی به حذف تهمت تصویری.

“سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک محل که در آن مردم می آیند برای اخبار و اطلاعات است. آنها نیاز به استانداردهای خاص” خناس توییتی. “کذب است هرگز بخشی از ما 1st اصلاح سنت است.”

تشکر. ورونیکا Escobar D-تگزاس هدف او نظر به طور مستقیم در توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی: “نشان دادن تعهد خود به کاهش اطلاعات غلط زنگ ملت ما را این ویدیو جعلی است.”

باز کردن فصل در Facebook: بالا دموکرات جو بایدن و نانسی پلوسی را در Facebook, مارک زوکربرگ

‘رفتار شرم آور’: Nancy Pelosi نیست پذیرش Facebook را درخواست دوستی

رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال گرفتن مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی از پیشرو دموکراتها که رشد کرده بیشتر آشکارا خصمانه در هفته های اخیر.

ماه گذشته جو بایدن ramped تا دموکرات ها’ باز کردن فصل در Facebook و مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ طی مصاحبه ای با نیویورک تایمز.

“من هرگز از طرفداران Facebook,” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “من هرگز یک زوکربرگ فن. من فکر می کنم او یک مشکل واقعی است.”

بایدن نظرات به دنبال کلمات تند و تیز از پلوسی که در پاسخ به یک سوال در مورد Facebook قدرت گفت: “من فکر می کنم آنچه را که آنها گفته اند بسیار پرهیاهو و بسیار واضح است که آنها قصد دارند در همدستان برای گمراه کردن مردم آمریکا با پول از خدا می داند که در آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de