مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برخی از فرمانداران ‘شاکيان’ به عنوان او را مورد انتقاد قرار بر تحویل coronavirus لوازم

واشنگتن – بالا بردن دشمنی با برخی از فرمانداران انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار شنبه تیم خود را ارائه تجهیزات پزشکی به کشورهای سراسر کشور و برخی unnamed “شاکيان” هرگز راضی باشد.

در یک سری از توییت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از رهبران دولت باید “اشتهای سیری ناپذیر” برای تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با گسترش یک ویروس است که تهدید به کشتن تا 240,000 آمریکایی ها در این سال است.

“حجم انبوهی از تجهیزات پزشکی و حتی بیمارستان ها و مراکز درمانی در حال تحویل به طور مستقیم به دولت ها و بیمارستان ها توسط دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “برخی از اشتهای سیری ناپذیر & هرگز راضی (سیاست؟). به یاد داشته باشید ما یک پشتیبان برای آنها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که منتقدان او با اشاره به, اما گروهی از فرمانداران دموکرات که شامل گرچن Whitmer میشیگان, اندرو کومو, نیویورک, J. B. پریتزکر از ایلینوی و جی Inslee از واشنگتن به انتقاد از روند کند کمک های فدرال.

محرک چک: وزارت خزانه داری پشت کردن نیاز است که امنیت اجتماعی گیرندگان دیگران را گام اضافی برای به دست آوردن $1,200 چک

منتقدان را متهم به تهمت تغییر سرزنش برای پاسخ کند که اجازه داده است coronavirus به گسترش است.

“این توییتهایی منزجر کننده هستند” گفت: Walter Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق است. “این است که یک مرد از جان گذشته برای تغییر سرزنش به جای نجات یک کشور است زیرا او می داند که او را بیش از سر خود را. او مراقبت می کند که می میرد او مراقبت که رای برای او.”

برخی از فرمانداران گفت: آنها از کمبود ماسک و دستکش و وسایل حفاظتی شخصی که پزشکان نیاز به درمان coronavirus بیماران. آنها همچنین اعتراض بلندی کمبود هواکش که بیماران مبتلا به این ویروس نیاز به نفس کشیدن.

Fauci به امنیت: Anthony Fauci به جزئیات امنیتی پس از مواجهه با تهدیدات گزارش می گویند

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برخورد با برخی فرمانداران برای هفته ها.

روز جمعه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس فرمانداران که نشده اند “سپاسگزار” به اندازه کافی Whitmer در توئیتر خود نوشت: “من بارها و بارها خواسته و احترام برای کمک به. ما به آن نیاز دارید. بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, کیت های آزمایش.”

در مارس 22, پس از پریتزکر شکایت در سی ان ان مصاحبه در مورد فدرال پاسخ به coronavirus تهمت توییتی که در ایلینوی فرماندار و دیگران “نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

پاسخ در توییتر پریتزکر گفت: “شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans. شما باید منجر به یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب.”

در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم متحده احتکار تجهیزات, نظرات آورده است که انتقاد از فرمانداران مانند کومو.

“ما در حال ایجاد یک ذخیره,” کومو گفت: در این هفته. “برای کسی که به می گویند” خوب انبار دارای تجهیزات در آن شما باید با استفاده از این تجهیزات امروز’ که مخالف مفهوم اساسی از برنامه ریزی است.”

وی افزود: در ظاهری اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن: “اگر شما در حال آماده شدن برای apex و برای نقطه بالا شما از دست رفته نقطه تمام عملیات. این یک اشتباه اساسی تنها به آماده شدن برای امروز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “نیویورک متاسفانه خاموش کردم برای شروع دیر” و گفت: “کومو “کار سخت!”

در صبح توییتهایی تهمت گفت: “از شاکيان باید مجهز و آماده مدتها قبل از این بحران. کشورهای دیگر در حال هیجان زده با این کار ما انجام داده اند.”

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که دولت او “ارسال بسیاری از هواکش امروز با هزاران نفر ساخته شده است. 51 محموله بزرگ هواپیماهای آینده با تجهیزات پزشکی.”

100,000 کیسه های بدن: FEMA به دنبال 100,000 کیسه های بدن از پنتاگون به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر

در حالی که نه singling از هر گونه خاص فرماندار در آن توییتهایی تهمت ارسال پست های دیگر zeroing در کنگره منتقد: سناتور. چاک شومر D-n. y. که اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ در MSNBC صبح جو.

شومر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیازهای جدید رهبری برای مبارزه با کروناویروس تلاش است. او همچنین خواست تهمت به استفاده از یک قانون فدرال طراحی شده برای وادار خصوصی صنایع به تجهیزات بیشتر.

“رئیس جمهور تهمت نیاز به مهار صنعت به سرعت بیشتر تولید لوازم پزشکی و تجهیزات تحت دفاع تولید کنند در حال حاضر” شومر توییتی. “او نیاز به انتخاب یک تزار مانند یک نظامی یا تدارکات کارشناس منجر به تلاش برای ایجاد و منابع که در آن آنها مورد نیاز است.”

رئیس جمهور ادعا کرد که “نیویورک بدست مراتب بیشتر از هر دولت دیگر” و اضافه کرد که “مهم نیست که اگر شما ده برابر آنچه که مورد نیاز بود از آن هرگز به اندازه کافی خوب باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>