مغلوب ساختن پیشی جستن و اندرو کومو برخورد بیش از است که قدرت به بازگشایی اقتصاد امریکا

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو درگیری روز سه شنبه که دارای قدرت بیشتری برای بازگشایی اقتصاد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد قدرت خود را “مطلق” – اعلام کومو گفت: او را به چالش در دادگاه در صورت لزوم.

صحبت امروز ان بی سی نشان می دهد کومو گفت: او را عمل اگر مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا فکر می کند او را به زور به این دولت یا هر دولت برای این موضوع به انجام چیزی است که بی پروا و غیر مسئولانه است که می تواند انسان را به مخاطره اندازد زندگی به معنای واقعی کلمه.”

بازتاب دیگر فرمانداران کومو گفت که اگر دیگران اجازه می دهد کسب و کار به بازگشایی بیش از حد به زودی “شما ببینید کسانی که ویروس اعداد تا دوباره و بیشتر مردم خواهد مرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا که دیدم کومو نظرات در یک رشته از تلویزیون مصاحبه پاسخ در توییتر گفت: از فرماندار نیویورک شده است و خواستار کمک از دولت فدرال در تمام طول.

“کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش و….” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من آن را تمام انجام می شود برای او و هر کس دیگری و در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد!”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر تهمت خطاب دموکراتیک فرمانداران به طور مستقیم و با اشاره به فیلم “شورش در بونتی” ریخته گری خود را به عنوان ویلیام Bligh های استبدادی کاپیتان است که در معرض یک شورش توسط خدمه تحت فرمان او.

“خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان. بیش از حد آسان است!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در سال 2003 نظرسنجی: جشنواره نوروزی موسسه به نام کاپیتان Bligh 19 بزرگترین تبه در تاریخ فیلم – حق بین کوسه در “آرواره ها” و بینام مرد که کشته Bambi مادر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید درگیری با کومو و دیگر فرمانداران می آید که آنها چطور به بازگشایی یک اقتصاد است که تقریبا توقیف به منظور مهار بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده 24,000 زندگی سراسر کشور با نزدیک به 600 ، 000 موارد تایید شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کرده است “دستورالعمل” اجتماعی فاصله و ممنوع جلسات گروه طراحی شده حاوی ویروس است که به کشته شدن بیش از 23000 آمریکایی است. با این توصیه ها با توجه به پایان می رسد در 30 آوریل کاخ سفید در حال راه اندازی یک نیروی کار طراحی شده برای پیشنهاد راه برای نرم کردن آن محدودیت و دوباره شروع به اقتصاد است که زمین به یک نزدیک به توقف. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای اعلام اعضای اقتصادی وظیفه نیروی شنبه.

فرمانداران در ضمن در حال فکر کردن در مورد قوانین جدید برای کشورهای خود را و سرعت که با آن به راه اندازی مجدد اقتصاد است. برخی از فرمانداران در شرق و غرب سواحل روز دوشنبه اعلام کرد آنها در حال تشکیل منطقه ای خود را پیمانهایی را به کار با هم در یک برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد و بالابر سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“دیدن این که چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت پایین ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن,” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت. “ما در حال حاضر آماده برای رفتن به مرحله بعدی است که برای شروع حرکت به برخی از حس طبیعی است.”

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ‘ما ندارد و پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن’ کومو می گوید; روزانه ما مرگ و میر کمی پایین تر برای راست سومین روز

بیشتر: ‘فرمانداران نیاز به وضوح”: متحده دریافت پرش در مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار با مذاکرات اقتصادی بازگشایی

در حالی که فرمانداران طرح تهمت و ادعا کرد که در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که او می تواند نادیده گرفتن همه آنها را.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و این راهی است که آن را می کردم.”

حقوقی تحلیلگران گفت که به سادگی درست نیست و است که باید از این قدرت برای تنظیم کسب و کار در میان یک بحران بهداشت عمومی.

Rep. لیز چنی R-وایومینگ, یک محافظه کار حزب جمهوری خواه گفت: “دولت فدرال ندارد قدرت مطلق” و استناد به قانون اساسی به عنوان اثبات است.

“‘قدرت و نه تفویض به ایالات متحده که در قانون اساسی و نه ممنوع توسط آن به کشورهای در حال متعلق به آمریکا بود و یا به مردم'” چنی گفت: به نقل از 10th متمم قانون اساسی.

در حالی که لفظی بن بست را تهدید می کند یک نبرد قانونی بیش از سرعت و قوانین اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای جلوگیری از آن. طی کنفرانس خبری روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای کار با آمریکا و پیشنهاد او ادعا “کل” سازمان به عنوان یک راه به اجبار فرمانداران به انجام آنچه او می خواهد آنها را به.

“شما پرسید:” آیا دولت فدرال قدرت?'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک خبرنگار. “دولت فدرال قدرت مطلق. این قدرت. به اینکه آیا یا نه من به شما استفاده از قدرت است که ما را ببینید.”

در یک مصاحبه در سی ان ان کومو گفت: او دریغ نکنید برای رفتن به دادگاه برای محافظت از نیویورک حقوق خود در مقابل ریاست جمهوری دخالت نداشته است.

“ما یک قانون اساسی چالش میان دولت و, دولت فدرال, و است که به دادگاه” کومو گفت. “و این خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>