مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار پیتر ناوارو هشدار داد ‘به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون روح’ می تواند از دست رفته به کروناویروس: گزارش

واشنگتن – در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نگرانی در مورد کوروناویروس در ماه های ژانویه و فوریه یک مشاور ارشد کاخ سفید هشدار داد که یک بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند هزینه کشور تریلیون دلار و به مخاطره می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها با توجه به دو گزارش جدید.

پیتر ناوارو بالای تجارت و تولید دستیار رئیس جمهور گذاشته هشدار دهنده در دو یادداشت – یکی در Jan. 29 و دیگری در فوریه. 23 با توجه به گزارش از نیویورک تایمز و Axios. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اولین یادداشتی که فرستاده شد به شورای عالی امنیت ملی ناوارو مشخص شده که او آمریکا باید پیاده سازی چین سفر بان کی مون با توجه به گزارش. ویروس نشات گرفته از ووهان چین.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در دوم محرک چک کنید

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا,” ناوارو گفت: در اولین یادداشت با توجه به بار. “این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

در زمان ناوارو اولین یادداشت دستیاران شد و شک و تردید خود را از انگیزه های Axios گزارش شده است. ناوارو در گذشته بوده است متهاجم در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه ژانویه کاهش نگرانی بیش ویروس. در Jan. 24 رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که “ما آن را کاملا تحت کنترل” که آن را “رفتن به فقط خوب است.” همان روز از ناوارو اولین یادداشت در Jan. 29 کاخ سفید coronavirus نیروی کار تشکیل شد. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک روز بعد بود که او مسدود کردن سفر از چین است.

‘نظر دوم:’ تهمت دستیار پیتر ناوارو سوالات Anthony Fauci را با احتیاط بر ضد مالاریا مواد مخدر

دومین یادداشت خطاب به ناروا و بدون علامت بود اما نسبت به ناوارو گذاشته روی زمین کار را برای مکمل درخواست از کنگره Axios گزارش شده است.

“این یک زمان است برای پنی-جوانه یا اسب تجارت در تپه” ناوارو نوشت: در دومین یادداشت ارسال شده در فوریه. 23. این یادداشت همچنین هشدار داد که “احتمال افزایش مقاصدشان COVID-19 همه گیر است که می تواند آلوده به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی با از دست دادن زندگی به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون روح” با توجه به بار.

کنگره از تصویب 2 تریلیون دلار امداد coronavirus بسته است. ناوارو حال هماهنگی با استفاده از دفاع تولید عمل برای کاخ سفید

در فوریه. 24 تهمت نوشت: در یک صدای جیر جیر: “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.”

با وجود هشدارهای از ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته ادعا کرده است که “هیچ کس” می تواند پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می خواهم آن را به عنوان چیزی است که فقط تعجب تمام جهان او گفت:” در مارس 19. “و اگر مردم شناخته شده اند که در مورد آن می تواند متوقف شد – متوقف بودن در محل. هیچ کس نمی دانست وجود دارد می تواند یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر از این نسبت. هیچ کس تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

بیشتر: بحران مواجه است که رقبای پرل هاربر جهان ابرقدرت پنجه نرم می کند برای کمک coronavirus

طی سخنان در مارس 26, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس نمی خواهد که تا کنون فکر می کردم یک چیزی شبیه به این می توانست اتفاق افتاده است.”

گزارش ناوارو را یادداشت آمده چند روز گزارش می دهد که او تا به حال یک بحث گرم با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci بر اینکه کاخ سفید باید کار بیشتری برای ترویج ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ترویج مواد مخدر اخیرا گفته است که آن را “در حال آزمایش در حال حاضر” و “وجود دارد که برخی بسیار قوی و قدرتمند نشانه” بالقوه این دارو به عنوان یک درمان.

Fauci را حفظ کرده است که هنوز هم وجود دارد فقط اطلاعات حدیثی که بیشتر مطالعات دقیق باید انجام شود برای دیدن واقعی اثر دارو با توجه به گزارش. با این حال کاخ سفید coronavirus نیروی کار موافقت کرده است به افزایش عرضه هیدروکسی کلروکین به مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>