مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار پیتر ناوارو می گوید: “نظر دوم” مورد نیاز در Fauci نظر ضد مالاریا مواد مخدر

واشنگتن – یک دستیار ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است علنا هل دادن در برابر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci این ادعا که این معلوم نیست که آیا یک ضد مالاریا مواد مخدر استفاده می شود برای مبارزه با کروناویروس.

پیتر ناوارو بالای تجارت و تولید دستیار رئیس جمهور است که هماهنگی استفاده از دفاع تولید عمل برای کاخ سفید گفته سی ان ان John Berman دوشنبه که او معتقد است “نظر دوم” مورد نیاز است در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان.

“من اجازه (Fauci) برای خود صحبت می کنند جان اما من می خواهم که دو کلمه برای شما: نظر دوم” ناوارو گفت. “پزشکان اختلاف نظر در مورد همه چیز در همه زمان ها.”

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر در نزدیکی 10K جلوتر از سخت ترین و غم انگیزترین هفته’

ناوارو نظر می آیند یک روز پس از Axios و نیویورک تایمز گزارش داد که او و Fauci تا به حال یک بحث گرم در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه روز سه شنبه در مورد مواد مخدر است.

به گزارش ناوارو و Fauci sparred بیش از وجود دارد که آیا شواهد کافی در هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 رمان coronavirus.

ناوارو در آورده مطالعات از محاکمه در خارج از کشور است که نشان می دهد مواد مخدر است که اغلب مورد استفاده برای درمان مالاریا مشغول به کار بود به مبارزه با کروناویروس با توجه به گزارش. تا کنون گزارش های بسیاری تا به حال هیچ گروه کنترل در هنگام تست مواد مخدر. یک مطالعه از ووهان چین که در آن ویروس نشات گرفته از آزمایش مواد مخدر با گروه کنترل بود.

اما Fauci داشت که هنوز هم وجود دارد فقط اطلاعات حدیثی که بیشتر مطالعات دقیق باید انجام شود برای دیدن واقعی اثر دارو با توجه به گزارش. با وجود این دو استدلال در مورد این دارو به عنوان یک درمان کاخ سفید coronavirus نیروی کار موافقت کرده است به افزایش عرضه هیدروکسی کلروکین به مناطق.

“از نظر مطالعات وجود دارد که من فکر می کنم شما را به من عطا کند که با وجود مطالعات متعدد در این است که نشان می دهد مقدماتی درمان” ناوارو گفت: در سی ان ان مصاحبه. او افزود که Fauci است و نه “تنها قدرت” در مطالعات مواد مخدر است.

“او در پاسخ به این سوال.’: مغلوب ساختن پیشی جستن وقفه زمانی که خبرنگار می پرسد Fauci در مورد هیدروکسی کلروکین

“اگر سی ان ان می خواهد به راه اندازی Dr. Fauci به عنوان تنها قدرت در طب و تنها بر او تکیه می کنند که یک مجموعه ای از حقایق” ناوارو گفت. “آنچه من میگویم این است که پزشکان مخالف تمام وقت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته چند روز ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای کروناویروس گفت: در روز شنبه جلسه که به مواد مخدر است “در حال آزمایش در حال حاضر” و “وجود دارد که برخی بسیار قوی و قدرتمند نشانه” بالقوه این دارو به عنوان یک درمان.

اما Fauci بارها گفت که این معلوم نیست که آیا مواد مخدر در حال کار برای درمان coronavirus.

بیشتر: یک coronavirus واکسن در حال توسعه در زمان ثبت. اما انتظار نداریم که تکنولوژی به سرعت تا واکسن آنفولانزا — هنوز.

“داده ها هستند, واقعا, فقط, در, بهترین, مطرح,” Fauci CBS گفت: “چهره ملت” در روز یکشنبه. “شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر. بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم ما می تواند قطعی می گویند کار می کند.”

اگر چه ناوارو گفت که نظر دوم مورد نیاز است در اثر مواد مخدر و او را از توجه داشته باشید که او مورد اعتماد Fauci را تجزیه و تحلیل.

“من موافق با تجزیه و تحلیل از دکتر Fauci در این مفهوم ما اصلا قطعی 100% علم می گویند که (هیدروکسی کلروکین) کاملا با این نسخهها کار” ناوارو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>