مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوار IF و مستند نشده دانش آموزان از میلیاردها فدرال کمک

کاخ سفید روز سه شنبه مسدود شده و ده ها هزار نفر از مهاجران مستند نشده و DACA گیرندگان از گرفتن میلیاردها دلار کمک اختصاص داده شده برای دانشجویان تحت تاثیر COVID-19.

این مشکل فقط می دانم که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم پس از آمار و ارقام دقیق نیست نگه داشته و در حضور مهاجران مستند نشده در ایالات متحده. اما دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی به تنهایی در حال تخمین زده می شود حدود 700,000 و آن را به احتمال زیاد است که نمرات دانش آموزان در DACA صفوف تحت تاثیر قرار خواهد شد.

در انجام این کار, مقامات ترک از یک گروه از دانش آموزان که در حال حاضر به صورت یک تندتر چالش در حضور و در پایان و که وضعیت حقوقی است که در معرض خطر در انتظار یک عالی ایالات متحده حکم دادگاه.

دانشجویان محروم از دریافت کمک های اولیه به دلیل آن است که در نظر گرفته شده برای شهروندان ایالات متحده با توجه به وزارت آموزش و پرورش. مهاجران مستند نشده و DACA گیرندگان در حال حاضر مجاز نیست برای دسترسی به کمک های مالی فدرال و اغلب باید با تکیه بر امور مالی شخصی یا خصوصی دهنده پول خود را برای پوشش آموزش و پرورش است.

دنیس آلوارز یک IF دریافت و دانشجو در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت که پول را به کمک دانش آموزان و کسانی که در گروه مستند نشده دانش آموزان برای آموزش و پرورش حقوق صاحبان سهام که در حال تلاش برای تعادل کلاس در حالی که برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. هنوز محروم بودن از دولت فدرال کمک می رود.

“من شگفت زده شده اند به سمت چپ از این دلیل ما گذاشته شده و از بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر” او گفت:.

هدایت در یک زمان می آید زمانی که کالج ها مجبور به محوری برای آموزش آنلاین و در حال مواجهه با بحران مالی به عنوان آنها مجبور به بازپرداخت هزینه های مسکن. دانش آموزان در حال تلاش برای تنظیم به جدید آنلاین مدل یادگیری در حالی که برخورد با اطمینان اقتصادی.

بخشی از مراقبت در عمل به معنای به آدرس هر دو از این نگرانی است. دانشگاه را دریافت میلیاردها دلار کمک که نیمی از آن آنها مورد نیاز را به دانش آموزان از لحاظ اقتصادی نهفته coronavirus. نیم دیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جبران این موسسات هزینه های مربوط به pivoting به آموزش آنلاین.

زمانی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای اولین بار اعلام کرد 6.3 میلیارد دلار اختصاص داده شده به عنوان کمک های اضطراری برای دانش آموزان, او گفت:, کالج را اختیار برای توزیع پول است.

که رول نشده است و اکثر دانش آموزان هنوز دیده نشده است که کمک. بسیاری از دانشگاه ها گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران در اوایل این ماه آنها نیاز به هدایت اضافی از بخش قبل از آنها شروع به دادن پول.

برخی از کالج ها امیدوار بود آنها ممکن است قادر به مستقیم برخی از این پول نسبت به دانش آموزان نیازمند است که به طور معمول نمی واجد شرایط برای بودجه فدرال گفت: بن میلر معاون متوسطه آموزش و پرورش در مرکز آمریکا پیشرفت های چپ متمایل فکر می کنم تانک. قانون توزیع مراقبت عمل محرک او گفت: تا به حال تعریف شده است که دانش آموزان واجد شرایط بودند اما وزارت ارشاد جدید مانع این دانش آموزان است.

آموزش و پرورش سخنگوی وزارت آنجلا Morabito گفت: قانون روشن است که “این مالیات دهندگان بودجه صندوق امداد باید هدفمند به شهروندان ایالات متحده است که به طور مداوم تکرار در سراسر قانون است.”

میلر افزود این نوع از دانش آموزان تعداد نسبت به یک دانشگاه کل ثبت نام دانش آموز شکل بود که مورد استفاده برای تولید چقدر کالج خواهد بود واجد شرایط برای دریافت. بنابراین مستند نشده و DACA رسید ممکن است هدایت می شود تا یک نهاد مجموع سهم فدرال کمک پول, اما آنها قطع از آن است.

میلر گفت که او هم می ترسید مقررات اضافی را در دانشگاه ها ایجاد پیچیده تر فرآیندهای نرم افزار برای اطمینان از آنها مطابق با قوانین. که می تواند روند طولانی توزیع است که پول است.

طرفداران همچنین می گویند مستند نشده دانش آموزان و DACA رسید چهره بسیاری از گونه های مالی به عنوان دانش آموزان کم درآمد که واجد شرایط برای کمک های مالی.

“آنها باید واجد شرایط برای دریافت این بودجه با وجود وضعیت مهاجرت گفت:” میریام Feldblum مدیر اجرایی رئیس جمهور اتحاد در آموزش عالی یک گروه حمایت از آموزش عالی رهبران با تمرکز بر سیاست های مهاجرتی است.

این دانش آموزان بیش از حد ممکن است شغل خود را از دست و یا نیاز به مراقبت از اعضای خانواده او گفت:. آنها همچنین ممکن است مشکل پیدا کردن تکنولوژی مناسب برای دسترسی به دوره های آنلاین خود را. وزارت آموزش و پرورش گفت: تا به حال یک فرصت برای سعی و سهولت برخی از این مبارزات اما آن را انتخاب کنند.

یک احساس آشنا برای دانش آموزان:

بعد از این سال در دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به موضوع تصمیم گیری در مورد آینده برنامه DACA و حدود 700,000 که تکیه بر آن برای جلوگیری از اخراج موقت و قادر به کار در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و اعلام کرده بود که این کشور بهترین بهره را برای پایان دادن به برنامه و انجام این کار توسط سیم پیچ آن را. دادگاه فدرال در کالیفرنیا و تگزاس به چالش تصمیم رانندگی آن را به دیوان عالی کشور.

که بلندی تصمیم گیری است که یکی از بسیاری از چیزهایی که در پدرو گارسیا ذهن این روز است. این زن 21 ساله یک دانش آموز در شمال پارک در دانشگاه شیکاگو و یک IF گیرنده. مانند بسیاری از دانش آموزان او دیده می شود زندگی خود را طرح میتوانست با توجه به کوروناویروس. او تا به حال شده است در خوابگاه زندگی می کنند و کار به عنوان یک مقیم مشاور.

این روزها او زندگی در خانه با خانواده اش. شش تن از آنها را به اشتراک گذاری اتاقهای بنابراین می توان آن را سخت برای پیدا کردن لحظه ای آرام به تکمیل ترم. علاوه بر خانه و خانواده خود را نمی در ابتدا دسترسی به اینترنت است که او تا به حال برای کمک به راه اندازی.

او مانند دیگر DACA گیرندگان مجبور به تکیه بر خانواده منابع و خصوصی کمک هزینه تحصیلی به پرداخت برای کالج. او گفت که او خوش شانس است که یک کار به عنوان یک پردیس توزیع کننده امنیت و نوشتن مشاور. حتی پس از اعطای پول کمک کرده اند. و اینکه فاقد شرایط لازم برای آن برانگیخته یک موضوع آشنا.

“هرگز آن را احساس کردند که این دولت در کنار ما,” او گفت:.

آلوارز از ASU دانشجو گفت که او و همسالان خود مبارزه کرده اند. کلاس های آنلاین شده اند مبارزه اما او سپاسگزار او دارای یک فضای خصوصی به مطالعه یک کار به پرداخت صورتحساب و یک کامپیوتر را به کلاس. همه از همسالان خود, او گفت: آنقدر خوش شانس هستند.

آنها در حال حاضر پرداخت خارج از دولت کمک درسی و بسیاری از آنها از شغل. کسانی که دارند کار می کنند در معرض خطر ابتلا به این بیماری است. او مانند گارسیا همچنین نگرانی در مورد تصمیم دیوان عالی کشور و آنچه در آن به معنی برای آینده خود را. و پدر و مادر خود دریافت نمی محرک چک است که بسیاری از خانواده های آمریکایی اند.

اضطراری فدرال کمک او گفت: می خواهم که کمک به دانش آموزان که لپ تاپ شارژر کار نمی کنند و یا کسانی که نمی توانیم مواد غذایی در میان نگرانی های دیگر. Coronavirus فقط احساس می کند مانند دیگر مانعی برای آموزش و پرورش خود را.

“این در حال حاضر یک جامعه نیست که باید پول زیادی برای رفتن به مدرسه در وهله اول,” او گفت:. “این یک احساس ما شده است داشتن یک زمان بسیار طولانی است.”

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>