مغلوب ساختن پیشی جستن اداره تکه اوباما سوخت با راندمان استاندارد مردد برای laxer قانون

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد افزایش متوسط در سوخت با راندمان استانداردهای جدید برای ماشین ها و کامیون ها و دور انداختن تهاجمی تر اوباما-دوران حکومت با هدف مهار این سیاره بزرگترین منبع کربن تولید گازهای گلخانه ای که منجر به تغییر آب و هوا.

امن تر و مقرون به صرفه سوخت کارآمد (امن) وسایل نقلیه قاعده به اکثر وسایل نقلیه مسافری برای مدل سال 2021 از طریق 2026. مقامات دولت که پرده برداری از این قانون روز سه شنبه گفت: این صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از زندگی هر سال با تشویق خانواده ها به خرید اتومبیل های جدیدتر که آخرین ویژگی های ایمنی زیرا آنها می شود بیشتر مقرون به صرفه زمانی که آزاد از جلسه استانداردهای سخت تر.

“این قانون نشان دهنده این بخش را اولویت شماره 1 – ایمنی – ساخت جدیدتر و امن تر تمیز کننده وسایل نقلیه در دسترس تر برای آمریکایی که به طور متوسط رانندگی 12 سال پیر اتومبیل” وزیر حمل و نقل ایلین چائو خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

حاکمیت نهایی افزایش خواهد یافت نمرهدهی شرکت های بزرگ و متوسط در اقتصاد سوخت (کافه) و CO2 تولید گازهای گلخانه ای استاندارد 1.5 ٪ در هر سال از طریق مدل سال 2026 در مقایسه با استاندارد صادر شده در سال 2012 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما آن را مورد نیاز حدود 5% افزایش سالانه بیش از آن دوره.

در اثر این استاندارد نیاز به اتومبیل و کامیون به طور متوسط حدود 40 مایل در هر گالن تا سال 2025 از حدود 50 مایل در هر گالن اوباما قانون, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

این مقررات تجدید نظر شده بود از تابستان گذشته زمانی که برگ برنده دولت پیشنهاد انجماد استاندارد. مقامات گفتند که تنظیم این پیشنهاد شامل “واقع بینانه و دست یافتنی” افزایش پس از دریافت بیش از 700,00 نظر از صنعت و عمومی است.

مقامات گفت: این امر اصلاح حدود 1000 $از حدود 38,000 برچسب قیمت جدید خودرو سواری در مقایسه با اوباما قانون

قانونگذاران دموکرات و محیط زیست, طرفداران ناودان را تغییر دهید به عنوان یک بیشتر برش اوباما-دوران تلاش برای کاهش اثرات تغییر آب و هوا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت می شناسد به عنوان کمک به افزایش سطح آب دریا افزایش خشکسالی و تشدید طوفان است.

دیده بان محیط زیست: سازمان حفاظت محیط زیست تعلیق برخی از بهداشت عمومی نظارت و اجرای چون از coronavirus بحران

اوباما در یک صدای جیر جیر پس از روز شنبه در اطلاعیه ای نسبت به تصمیم اتخاذ متوسط تجدید نظر به دولت در واکنش به آشکار بیماری همه گیر کوروناویروس که منتقدان نه تنبل و دیر است.

“ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر” اوباما هنوز توییتی. “ما نمی توانیم هر عواقب انکار آب و هوا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: ایمن وسایل نقلیه حکومت نشان دهنده واقعیت های امروز بازارها از جمله قابل ملاحظه ای کاهش قیمت نفت از در اصلی 2012 طرح افزایش قابل توجهی در ایالات متحده تولید نفت و رشد تقاضای مصرف کنندگان برای وسایل نقلیه بزرگتر.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: قانون جدید کمک خواهد کرد تمیز کردن هوا با تشویق آمریکایی ها به درایو جدیدتر بیشتر سوخت وسایل نقلیه است. متوسط سن از ماشین ها و کامیون ها در جاده ها است 12 سال در مقایسه با هشت سال 1990, او گفت:.

“عدم ناوگان گردش مالی ایجاد می کند یک میزبان از مشکلات مهم است که ایمنی مسافر” او گفت:. “جدیدتر وسایل نقلیه خواهد بود برای محیط زیست بهتر از آنهایی است که آنها را جایگزین.”

آخرین به روز رسانی: Pelosi می گوید او در کنگره هستند نه مسئول آهسته پاسخ به کروناویروس

دلاور بهداشت ، تام Carper بالا دموکرات در سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته گفت: قانون جدید منجر به انتشار گازهای گلخانه ای بیشتر مرگ و میر زودرس و بالاتر هزینه های مصرف کننده به عنوان یک نتیجه از رانندگی اتومبیل که سوزاندن گاز بیش از آنها را در زیر اوباما استاندارد است.

“اضافه کردن صدها هزار دلار هزینه هر خودرو به نظر می رسد در مقابل از” مقرون به صرفه “وسایل نقلیه امن حکومت وعده داده شده” Carper را در انتشار اخبار گفت.

در سال گذشته دولت پیشنهاد یخ لمس کردن مبارزه قانونی با کالیفرنیا که دارای قدرت تحت قانون هوای پاک به مجموعه خود را انتشار گازهای گلخانه ای و با پسوند مسافت پیموده شده گاز استاندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن لغو کالیفرنیا قدرت و دولت را به چالش تصمیم در دادگاه.

صنعت خودرو تقسیم در موضوع: چهار شرکت – فورد و بی ام و و فولکس واگن و هوندا طرفه با کالیفرنیا. بسیاری دیگر از خودروسازان رفت و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمک: Todd Spangler ناتان Bomey ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر