مغلوب ساختن پیشی جستن اداره قطره حکومت نیاز به بین المللی دانشجویان به ترک ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حیرت زده و گیج عالی آموزش و پرورش مدیران و دانش آموزان در سراسر جهان در هفته گذشته زمانی که آن را اعلام کرد آمریکا نیاز به بین المللی دانشجویان به ترک ایالات متحده اگر آنها در حال بدست گرفتن نه در کلاس های حضوری در سقوط مدت است.

افشا در یک دادگاه فدرال در بوستون دولت کاهش یافته و پیشنهاد خود را در روز سه شنبه واشنگتن پست گزارش داد.

سیاست از ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد که دانشجویان بین المللی ثبت نام آنلاین-تنها برنامه ها رو یک دستور برای حداقل یک دوره در فرد نما مانعی برای برنامه های آنلاین برای آموزش و یادگیری است که دانشکده در حال توسعه در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اول ایمنی: Fort Bend ISD را بازگشت به مدرسه سیاست تساوی ستایش از واکنش تگزاسی

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست بود شکایت درخواست یک دادگاه فدرال برای جلوگیری از این سیاست جدید است.

در جلسه روز سه شنبه ایالات متحده در منطقه قاضی آلیسون S. Burroughs اعلام کرد که مدارس و دولت فدرال توافق کرده که ساخت طرح دعوی در دادگاه مسئله با توجه به واشنگتن پست.

دانشگاههای متعدد حمایت خود را از طرح دعوی در دادگاه همراه با بیش از 70 بالاتر آموزش و پرورش, انجمن, Google, Twitter, Facebook و بیش از یک دوجین دیگر شرکت های فن آوری واشنگتن پست گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>