مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث و بررسی انجام اولین آزمایش هسته ای ایالات متحده در دهه

منتشر شده

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث است که آیا برای انجام اولین آزمایش هسته ای ایالات متحده انفجار از سال 1992 در یک حرکت است که پیامدهای گستردهای برای روابط با دیگر قدرت هسته ای و معکوس یک دهه توقف چنین اقداماتی گفت: یک مقام ارشد دولت رسمی و دو نفر از مقامات آشنا با این مذاکرات.

این موضوع هم در جلسه مقامات ارشد به نمایندگی از برترین آژانس های امنیت ملی جمعه گذشته پس از اتهامات از مقامات دولت که روسیه و چین در حال انجام پایین-عملکرد آزمایش های هسته ای – یک ادعا است که اثبات توسط عموم شواهد موجود و این که هر دو کشور را تکذیب کرد.

یک مقام ارشد دولت رسمی که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف حساس هسته ای بحث گفت که نشان دادن به مسکو و پکن که ایالات متحده می تواند “rapid test” می تواند اثبات مفید از یک مذاکره نظر که واشنگتن به دنبال یک معامله سه جانبه برای تنظیم زرادخانه از بزرگترین قدرت هسته ای.

در این جلسه نتیجه گیری نیست با هر گونه توافق برای انجام یک تست اما یک مقام ارشد دولت گفت: پیشنهاد این است که “بسیار یک مکالمه مداوم.” فرد دیگری آشنا با این دیدار گفت: تصمیم گیری شد و در نهایت ساخته شده را از دیگر اقدامات در پاسخ به تهدیدهای روسیه و چین و جلوگیری از سرگیری تست.

شورای امنیت ملی کاهش یافته است به نظر.

در این جلسه اختلافات جدی پدید آمده بیش از این ایده به ویژه از ملی امنیت هسته ای دولت با توجه به دو نفر آشنا با مباحث. این NNSA, یک سازمان است که تضمین امنیت این کشور ذخایر سلاح های هسته ای نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ایالات متحده است و نه انجام یک آزمایش هسته ای انفجار از سپتامبر سال 1992 و هسته ای منع گسترش طرفداران هشدار داد که انجام این کار در حال حاضر می تواند به بی ثباتی عواقب.

“این امر می تواند یک دعوت نامه برای دیگر هسته ای کشور به دنبال کت و شلوار, گفت:” داریل کیمبال مدیر اجرایی انجمن کنترل تسلیحات. “این خواهد بود که شروع تفنگ به بی سابقه ای ایران مسابقه تسلیحاتی. شما همچنین می اخلال در مذاکرات با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که دیگر ممکن است احساس اجبار به افتخار او مهلت قانونی هسته ای تست.”

ایالات متحده باقی می ماند تنها به کشور مستقر کرده اند سلاح هسته ای در زمان جنگ اما از سال 1945 حداقل هشت کشور باید به صورت جمعی انجام شده حدود 2000 آزمایش های هسته ای که بیش از 1000 نفر بودند انجام شده توسط ایالات متحده است.

زیست محیطی و مرتبط با سلامت عواقب هسته ای آزمایش منتقل روند زیرزمینی در نهایت منجر به جهانی نزدیک مهلت قانونی برای تست در این قرن به غیر از کره شمالی. نگرانی در مورد خطرات ناشی از تست وادار بیش از 184 سازمان ملل به ثبت نام جامع هسته ای-Test Ban Treaty یک توافق است که نمی خواهد به زور وارد کنید تا با تصویب هشت کلید متحده از جمله ایالات متحده است.

رئیس جمهور, باراک اوباما در حمایت از تصویب این CTBT در سال 2009 اما هرگز متوجه هدف خود است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را نمی خواهد به دنبال تصویب آن در سال 2018 Nuclear Posture Review.

هنوز هم عمده ایران برای رعایت هسته آن منع آزمایش. اما ایالات متحده در ماه های اخیر ادعا کرده است روسیه و چین را نقض کرده اند “صفر عملکرد” با استاندارد بسیار پایین-عملکرد و یا زیرزمینی آزمون نه نوع از بسیاری از یکهزارتن عملکرد آزمون با قارچ ابرها در ارتباط با جنگ سرد است. روسیه و چین را انکار نماید.

پس از ایجاد یک مهلت قانونی برای تست در اوایل 1990s, ایالات متحده تضمین کرده است که در آن سلاح های هسته ای آماده می شود مستقر شده اند با انجام آنچه شناخته شده به عنوان subcritical آزمون – یا انفجار که تولید یک واکنش زنجیره ای هسته ای, اما می توانید تست اجزای یک سلاح.

ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای امکانات توسعه یافته و قوی کامپیوتر شبیه سازی فن آوری است که اجازه می دهد برای مدل سازی آزمایش های هسته ای برای اطمینان از آرسنال آماده است تا برای استقرار.

هدف اصلی از آزمایش های هسته ای شده است برای بررسی قابلیت اطمینان از موجود آرسنال و یا سعی کنید از سلاح های جدید طرح. هر سال مقامات ارشد ایالات متحده از جمله سران ملی هسته ای آزمایشگاه و فرمانده متحده استراتژیک Command باید گواهی ایمنی و قابلیت اطمینان از ذخایر بدون تست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که بر خلاف روسیه و چین آن را دنبال جدید سلاح های هسته ای است اما این حق به انجام این کار اگر دو کشور حاضر به مذاکره در برنامه های خود را.

این مذاکرات بیش از یک آزمایش هسته ای, انفجار می آیند به عنوان برگ برنده دولت آماده به ترک پیمان آسمان های باز یک نزدیک به 30 سال از پیمان که به اجرا در آمد و در سال 2002 طراحی و ساخته شده است به منظور کاهش احتمال اتفاقی جنگ اجازه می دهد متقابل پروازهای شناسایی برای اعضای 34-کشور قرارداد.

خروج برنامه ریزی شده علائم مثال دیگری از فرسایش جهانی اسلحه-کنترل چارچوب است که واشنگتن و مسکو آغاز شد هش که به زحمت در طول جنگ سرد ، مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جیبش یک سال 1987 پیمان با روسیه حاکم intermediate-range موشک با استناد به نقض توسط مسکو و خارج از 2015 توافق هسته ای با ایران گفت: تهران نبود زندگی تا به روح آن است.

اولیه باقی مانده ستون اسلحه-کنترل چارچوب بین ایالات متحده و روسیه شروع جدید پیمان که مکان محدودیت های استراتژیک هسته ای سیستم عامل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن برای مذاکره دنبال توافق که شامل چین علاوه بر روسیه ، چین را رد کرد و خواستار مذاکرات تا کنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری ایران برای کنترل سلاح مارشال Billingslea هشدار داد که چین “میان” عمده تجمع زرادخانه های هسته ای و “قصد ساختن آن نیروهای هسته ای و با استفاده از آن نیروهای به تلاش برای ارعاب ایالات متحده و دوستان و متحدان ما.”

یک مقام آمریکایی گفت: یک آزمایش هسته ای می تواند کمک به فشار چین به پیوستن به یک توافق سه جانبه با آمریکا و روسیه اما برخی از منع گسترش طرفداران می گویند چنین یک حرکت مخاطره آمیز است.

“اگر این دولت معتقد است که یک آزمایش هسته ای انفجار هسته ای brinkmanship در حال رفتن به اجبار مذاکره کننده هسته ای را یک طرفه امتیازاتی که خطرناک شگرد” کیمبال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>