واشنگتن – Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت که “واقعا تهوع” برای دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایزه مدال آزادی به محافظه کار در رادیو نمایش میزبان Rush Limbaugh در طول دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در Instagram, اولین-دوره نیویورک از حزب دموکرات به نام Limbaugh – که دوشنبه نشان داد که او مبتلا به بیماری پیشرفته سرطان ریه – یک “تلخ نژادپرستانه” که سزاوار نیست “فوق العاده مقدس جایزه.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن کسی در همان سطح به عنوان رزا پارکس برای مثال از نظر سهم خود را به آمریکا پیشرفت,” او گفت:.

Ocasio-کورتز که صرفنظر آدرس را در اعتراض به رئیس جمهور و سیاست های خود گفت: دادن مدال به Limbaugh شد “گوشت قرمز به پایگاه خود را.”

“او می خواهد به این باور هستند که راش Limbaugh است به نحوی در همان سطح به عنوان رزا پارکس. و آن را واقعا تهوع,” او گفت:. “و این یکی از دلایل بسیاری است که من نمی تواند.”

مدال آزادی: آنچه در آن است و چرا تهمت جایزه آن را به راش Limbaugh در طول دولت از اتحادیه ؟

چه Limbaugh است گفت: در گذشته

Limbaugh را برانگیخته زیادی از بحث در طول سال به طور معمول اشاره به فعالان حقوق زنان به عنوان “feminazis” و پس از تماس دانشجوی حقوق ساندرا اتفاق یک “فاحشه” و “فاحشه” برای حمایت از یک ماده در قانون مراقبت مقرون به صرفه است که تحت پوشش پیشگیری از بارداری.

او همچنین ساخته شده و تعدادی از نظرات که شده اند به تمسخر عنوان نژادپرست چند تا از آنها را در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

در سال 2007 او با اشاره به اوباما که پدرش سیاه و سفید بود به عنوان یک “halfrican-آمریکایی است.” بعد از آن سال او به نام او “باراک سحر و جادو سیاه پوست.” و در طول دولت اوباما گفت: “سفید کودکان و نوجوانان در حال حاضر ضرب و شتم تا با سیاه بچه ها تشویق می کند.”

“مسابقه شورش بخشی از این طرح است که این رژیم گفت:” در سال 2011. “که بعد.”

او همچنین گفت اوباما “تمام برنامه های اقتصادی که در ایران” و این که او “uppity اما نه به عنوان یک سیاه”.

در سال 2007 او برای انتقاد گفت: “NFL همه بیش از حد اغلب به نظر می رسد مثل یک بازی بین خون و Crips بدون هر گونه سلاح.”

در سال 2011 او به زبان آمده یک رشته از عجیب او به عنوان تمسخر سابق رئیس جمهور چین هو جینتائو. “هیچ کس ترجمه, اما که نزدیک من می توانم” او گفت:.

در سال 2013 او به نظر او محکوم “سفید گناه.”

“اگر هر نژاد مردم باید احساس گناه در مورد برده داری آن را سفیدپوستان” او گفت:.

“نژاد سفید احتمالا تا به حال کمتر بردگان و برای briefer دوره بیش از هر زمان دیگر در تاریخ جهان است.”

محافظه کاران محکوم AOC

Ocasio-کورتز نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن اعطای مدال به Limbaugh در طول دولت از آدرس اتحادیه از آنجا که او گفت: آن را تخطی از هنجارها.

“این واقعا فقط ارزان ارزش آن را,” او گفت:, و اضافه کرد وجود دارد بسیاری از مخاطبان که به کمک بیشتر “را به تار و پود جامعه آمریکا است.”

او گفت: Limbaugh “تظاهر به تعجب بود که چنین شوخی” و “ریاکارانه” از آنجا که گزارش می دهد که برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به او مدال در حال حاضر گزارش شده است.

“او تا به حال به مانند وانمود کند که این نوعی از اپرا لحظه,” او گفت:.

چند محافظه کاران را محکوم کرد Ocasio-کورتز برای حمله به Limbaugh.

دن richard shaw گفت: او صرفنظر از وضعیت اتحادیه “اما آیا صدای سنج ایجاد کردن به مسخره Rush Limbaugh فقط یک روز پس از تشخیص سرطان ساخته شده بود.”

Scherie موری یک جمهوری خواه نامزد برای Ocasio-کورتز صندلی او را به نام رقیب دیدگاه “نفرت انگیز است.”

کارلسون زیر آتش: AOC تماس Tucker Carlson یک “سفید supremacist هواداران’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de