طوفان گرمسیری آرتور برانگیخته ترس بیش فعال فصل طوفان

به عنوان طوفان گرمسیری آرتور حرکت می کند تا ایالات متحده در خط ساحلی پیش بینی نگران آن است که فقط اولین دومینو به سقوط در یک فصل طوفان است که پتانسیل آینه بدترین تا کنون.

آرتور اول شد نام طوفان 2020 هنگامی که آن را به طوفان گرمسیری وضعیت بیش از آخر هفته. همانطور که از 5 صبح نیویورک این بود هوا به تصویب نزدیک به و یا فقط بیش از کارولینای شمالی در بانک های خارجی با 45 مایل در هر ساعت بادها و به اندازه سه اینچ از بارش باران. طوفان خواهد شد و سپس به نوبه خود به سمت شرق به اقیانوس اطلس با توجه به National Hurricane Center.

داغ: هوستون می تواند رکورد درجه حرارت بالا در این هفته

این ششمین سال متوالی است که به نام طوفان قبل از رسمی ژوئن 1 شروع فصل طوفان گفت: جیم Foerster رئیس هواشناس با DTN فراهم می کند که آب و هوا برای کشاورزی و صنعت است. در حالی که اوایل طوفان افزایش یک فصل را به طور کلی تعداد آنها را نشان نمی دهد به شدت از آنچه اتفاق می افتد در اعماق اقیانوس اطلس در طول فصل است.

در این سال دانشمندان ببینید شوم سرنخ با شرایط در محل مشابه به سال 2005 زمانی که یک رکورد 28 طوفان چیتی در سراسر اقیانوس اطلس از جمله طوفان کاترینا که ویران New Orleans, قتل 1,800.

“تمام قطعات پازل در جای خود مهم نیست که چقدر من خلال و تاس آن” جیم Rouiller سرب هواشناس در آب و انرژی گفت با تلفن. “این به من می دهد بالاتر از نرمال اعتماد به نفس در این سال را تقلید بیش فعال فصل طوفان و این چیزی است که در سال 2005 شد.”

فوق العاده آب گرم در اقیانوس اطلس پتانسیل برگرد تا سال 2020 فصل طوفان. در حالی که سال 2020 ممکن است تولید به عنوان بسیاری از طوفان تابستان و پاییز می تواند احساس که شکستن رکورد سال Rouiller گفت.

دیگر وجود دارد سرنخ دانشمندان در حال تماشای از نزدیک به عنوان به خوبی. ال نینو اشکال وجود دارد که یک باند گسترده ای از آب گرم در امتداد استوا افزایش درجه حرارت اتمسفر در سطح جهان باعث بارش باران در برخی از مناطق خشکسالی در دیگران و طوفان شدید-از بین بردن باد برشی در بخش هایی از اقیانوس اطلس.

در این سال شانس چنین یک رویداد کوچک با استخر آب سرد برخاسته از اعماق پایین نگه داشتن آب و خنثی تا کنون در یک وضعیت شبیه به آن دیده می شود در سال 2005. هیچ El Nino – یا توسعه آن مخالف سیستم La Nina – معنی باد برشی در زمانی که تغییر آب و هوا است که به طور فزاینده nudging اطلس درجه حرارت به بالاترین رکورد.

طوفان گرمسیری متولد می شوند و تغذیه کردن از آب گرم. در سراسر کارائیب و خلیج مکزیک وجود دارد “یک استخر بزرگ از بالا اکتان سوخت است که نشسته است در انتظار برای فصل طوفان” Rouiller گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

دو شاخص دیگر دانشمندان در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در هر دو حمل پتانسیل برگرد تا طوفان.

حزب ساحل: جمعیت فرود در کریستال ساحل برای رفتن بی انتها جیپ آخر هفته

اولین بار است که یک سمت شرق در حال حرکت اختلال ابر بارش باران و وزش باد و فشار شناخته شده به عنوان مادن-جوليان بر اساس Rouiller. در این سال نوسان است به احتمال زیاد به ارسال تعدادی از قوی پالس جوی انرژی در سراسر اقیانوس اطلس در قلب طوفان, فصل, رها کردن یک خوشه از طوفان, او گفت:.

دومین تجمع آب گرم در یک گسترده کشش آب بین برزیل و آفریقا با توجه به رایان Truchelut از آب و ببر تجاری پیش بینی در تالاهاسی ،

آب در این گروه به خوبی می تواند از مهاجرت مینمودند در چند ماه آینده Truchelut افزود گرمای بیشتری به منطقه ای بین دریای کارائیب و Cabo Verde که در آن برخی از تاریخ مخرب ترین طوفان را تشکیل داده اند.

اوایل شروع فصل با طوفان گرمسیری آرتور نیز مربوط. شروع خرما برای فصل طوفان ها بر اساس طولانی مدت متوسط اما با تغییر آب و هوا است که اجازه می دهد شرایط برای طوفان گرمسیری می رسند زودتر-و اقامت بعد از آن — در تقویم سال.

“با تغییر آب و هوا ما شاهد این الگوهای سنتی تغییر از جایی که آنها استفاده می شود” DTN را Foerster گفت از طریق تلفن.

و همه از این می آید در پی covid-19 بحران به عنوان جهان تعطیل شده و یا خواهد شد به آرامی تواند بازگشت به کار. شرکت در مناطق آسیب پذیر — از ایالات متحده در سواحل خلیج فارس به تمام سواحل شرق — باید به آماده سازی در حال حاضر گفت: کاترین Klosowski, معاون رئیس جمهور در FM جهانی در صنعت بیمه.

“قدرت نمایی در پشت ذهن من این است: مادر طبیعت است که یک نهاد که این یادداشت می کنید به ماندن در خانه و گفت:” Klosowski که مروری مخاطرات طبیعی و سازه های مهندسی برای شرکت او.

Rouiller, هم, می گوید او بیشتر نگران coronavirus طولانی و یا در آینده به عنوان فصل طوفان به اوج خود می رسد بین پایان ماه اوت و اوایل ماه اکتبر. در حالی که مردم ممکن است با احتیاط به پایان رسید تا در مجاورت نزدیک با دیگران در پناهگاه آنها هنوز هم باید به او گفت.

“چیزی که در اینجا است که شما در یک مقدار بالاتر احتمال گرفتن خود را به کشته شدن در طوفان از از ویروس تهدید” Rouiller گفت.

AccuWeather, Inc., در همین حال پیش بینی می کند به عنوان بسیاری از 18 طوفان می تواند به طوفان گرمسیری قدرت و نام و بالاتر از 30 سال به طور متوسط از 12. مایکل مان یک Penn State climatologist و همکاران خود به نام بین 15 تا 24 اطلس طوفان هفته گذشته اگر یک لا نینا اشکال و “بهترین حدس 19” بدون.

“من افراد بسیار کمی برای رفتن به تعداد کم در حال حاضر گفت:” دن Kottlowski گرمسیری هواشناس در AccuWeather.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>