طوفان گرمسیری آرتور می خزد و نزدیک به ساحلی ایالات متحده

به روز شده

میامی (AP) — زندگی-تهدید گشت و گذار و تبدیل جریان را همراه ایالات متحده در سواحل شرق سواحل در روزهای آینده به عنوان گرمسیری طوفان آرتور لگد کردن اقیانوس متورم دریایی ملی در مرکز طوفان روز دوشنبه هشدار داد.

این یکی دیگر از اوایل شروع برای کومودو: آرتور تشکیل پنج شنبه در آب های فلوریدا به مناسبت ششمین سال متوالی است که به نام طوفان توسعه یافته قبل از ژوئن 1.

داغ: هوستون می تواند رکورد درجه حرارت بالا در این هفته

طوفان مرکز گفت: آرتور است که انتظار می رود به حرکت در نزدیکی و یا فقط در شرق سواحل کارولینای شمالی که در آن تا 3 اینچ (7.6 سانتی متر) از باران بود و انتظار می رود روز دوشنبه قبل از تبدیل به دور از سواحل شرق سه شنبه. طوفان مرکز مشاوره گفت که آرتور آوردن “باران های سنگین و بادهای توفانی” و برخی از مناطق جدا شده می تواند بالاتر باران بالغ.

در 8 a. m. EDT این طوفان مرکز واقع شده بود در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شرق-جنوب شرقی شهرستان مورهد, North Carolina. آرتور بود بالا پایدار باد از 45 مایل در ساعت (75 kph) و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرق در 24 مایل در ساعت (22 kph).

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی ساحل از گشت و گذار در شهر به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل و بارش باران های سنگین است که انتظار می رود برای بسیاری از بخش شرقی وزارت امور خارجه گفت: Michael Lee یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در نیوپورت, North Carolina.

“تهدید اصلی است که ما واقعا در تلاش برای خارج شدن وجود دارد که وجود دارد این است که افزایش خطر ابتلا به پاره خطرناک جریان هر دو امروز و فردا. پس هر مردمی که می خواهند به سعی کنید برای رفتن به ساحل و در آب ما یک خطر بالا برای بسیاری از ما سواحل” لی گفت.

آب و خدمات گفت: کارولینای شمالی شرقی باید آماده برای برخی از موضعی جاری شدن سیل و خطرناک دریایی شرایط در امتداد ساحل.

حزب ساحل: جمعیت فرود در کریستال ساحل برای رفتن بی انتها جیپ آخر هفته

“جزئی آبگیری از موج طوفان ممکن است برای مناطق کم ارتفاع مجاور اقیانوس برای تلفن های موبایل و رودخانه ها با overwash از تپه های شنی و جاری شدن سیل از خواص و جاده ممکن است برای مکان های که در آن تپه ساختارهای ضعیف هستند” به طور عمده در شمال کیپ مواظب آب و خدمات گفت.

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است. بیماران برای مراقبت در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>