سه رقمی ‘احساس’ گرما در هوستون در این هفته

هوستون می توانید انتظار یک مشاوره گرما در این هفته به عنوان سه رقمی “احساس می کند مانند” درجه حرارت در حال انتظار برای طبخ این منطقه است.

وجود دارد شانس است که جدا دوش پرت کردن بقایای طوفان گرمسیری کریستبل که فرود در سواحل لوئیزیانا یکشنبه, تاثیر مناطق شرق بزرگراه میان ایالتی 45 روز دوشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. اما گرما نگرانی اصلی برای هواشناسان که می خواهیم به هر کسی که شرکت در فعالیت در این هفته به باقی می ماند محتاط و مراقب باشند.

جورج FLOYD: مشاهده عمومی سابق Houstonian کشته شده توسط پلیس اتفاق می افتد امروز

دماسنج در هوستون بوش فرودگاه بین قاره ای می تواند شکستن رکورد گرما با پیش بینی بالا دوشنبه از 98 درجه است. آخرین رکورد در بوش در این روز ثبت شد در سال 2019 در 97 درجه است.

آفتاب اضافه خواهد شد بیش از 10 درجه به حرارت شاخص یا “احساس می کند مانند” درجه حرارت که می تواند به 105 درجه دوشنبه. روز سه شنبه شاخص حرارت پیش بینی شده است به بالا در 113 درجه است.

درجه حرارت بالا باقی خواهد ماند در 90s از چهارشنبه تا پایان هفته اما یک جبهه سرد هل دادن از طریق پنج شنبه را نگه دارید گرما شاخص ارزش پایین تر است.

در مناطق استوایی اختلال در وسط اقیانوس اطلس 10 درصد شانس ابتلا به یک نام طوفان تا پایان هفته. که سیستم مطرح نیست یک تهدید فوری به هوستون.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>