ادای احترام دیواری افتخارات ونسا Guillen در هوستون محله که در آن او بزرگ شده

به روز شده

Donkeeboy, نام, Alex Roman, جونیور و مادرش سیلویا شناخته شده به عنوان Donkeemom همکاری یک بار دیگر ایجاد یک نقاشی دیواری به افتخار Pfc. ونسا Guillen.

20 ساله Guillen که از هوستون و فارغ التحصیل از Cesar Chavez دبیرستان, گذشته دیده می شد در تاریخ 22 آوریل در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد 3rd سواره نظام در فورت هود.

مرد مرتبط به GUILLEN مورد طول می کشد زندگی خود را:Equusearch: مرد مرتبط به ونسا Guillen ناپدید شدن طول زندگی خود در میان فورت هود پروب

“ما خواسته شد بسیار کمی از طریق Instagram اگر ما قرار بود برای انجام یک نقاشی دیواری” گفت: روم. “ما می دانستیم که ما می رویم به انجام یک نقاشی دیواری, اما این مهم است برای پیدا کردن محل مناسب.”

نقاشی دیواری در واقع Taqueria د سل در 8114 پارک Pl بلوار هوستون, TX 77017.

“دل سل شده است در اینجا 35 سال و آن را در همان محله او از” گفت رومی “به دبيرستان رفت اینجا. من در این محله برای اکثریت زندگی من و ما احساس این خواهد بود یک محل خوب برای آن است. این ترافیک بالا به طوری که بسیاری از مردم آن را ببینید. ما می خواستیم دید نیز هست.”

رومی گفت او شروع به طراحی نقاشی دیواری در سه شنبه شب در کنار مادر خود و هنر خود دانش آموزان از شکستن رایگان Hip-Hop مدرسه در هوستون. “این شگفت انگیز بود به تماشای آنها را در کار نقاشی دیواری گفت:” روم.

یک شمع افروزی برگزار شد در این سایت در پنج شنبه, جولای 1, هنگامی که نقاشی دیواری کامل شد.

در روز سه شنبه 30 ژوئن بشر همچنان اعتقاد بر این بود Guillen کشف شد به همراه Leon رودخانه. تگزاس Equusearch موسس تیم میلر اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که او “خوش” باقی مانده متعلق به Guillen. یک معاینه پزشکی است در حال کار برای شناسایی باقی مانده است.

Guillen خانواده در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی صبح روز چهارشنبه خواستار کنگره تحقیقات در این مورد.

با توجه به ارتش ایالات متحده “یک نظامی مظنون است که مرحوم پس از مصرف زندگی خود را دیروز در کیللین تگزاس و یک غیر نظامی مظنون بازداشت شده است توسط تگزاس رنجرز در ارتباط با ناپدید شدن Pfc. ونسا Guillen.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>