Treemont ساکنان پشتیبانی می کند و در طول زمان از coronavirus

به روز شده

سود اولیه ارشد زندگی جوامع مانند Treemont بازنشستگی جامعه است توانایی خود را به ارائه یک بسته از خدمات طراحی شده برای سالمندان حمایت و مراقبت از آنها نیاز دارند در حالی که همچنین کمک به آنها در حفظ کیفیت خوب از زندگی, همه در یک قیمت مقرون به صرفه.

“به عنوان یک جامعه است که مراقبت برای هر یک از دیگر و ساعت برای هر یک از دیگر, این جنبه ها را حتی بیشتر اهمیت در شرایط دشوار گفت:” مدیر اجرایی رادنی بروکس. “Treemont بازنشستگی جامعه توانسته است با موفقیت به آب و طوفان و قطع برق و متعهد به خوب بودن استوارت برای ما ساکنان و کارکنان در طول این زمان از coronavirus نگرانی است.”

Treemont است پس از CDC و وزارت بهداشت الزامات و دستورالعمل برای حفاظت از ساکنان آن است. Treemont را محدود کرده است به بازدید خود از مرکز بهداشت به ضروری مردم تنها و کسانی که وارد هستند به نمایش دارای درجه حرارت خود را چک شده و باید پوشیدن ماسک. مستقل زندگی طرف دلسرد است اما ضروری بازديد و همچنین غربالگری کسانی که باید وارد کنید. ساکن درجه حرارت در حال بررسی روزانه. تمام کارکنان به نمایش در میآیند و درجه حرارت گرفته شده به عنوان آنها را وارد کنید و اموال. هر کسی با علائم و نشانه های بیماری از جمله درجه حرارت بالا مجاز به ورود به جامعه است. کارکنان در حال حاضر خواسته به پوشیدن ماسک و لوازم, اجازه, خواهد درخواست ساکنان به انجام این کار در مناطق رایج است.

  مواد غذایی خدمات: Treemont تنظیم آن خدمات مواد غذایی برای افزایش اجتماعی فاصله. مستقل زندگی ساکنان را تشویق به تحویل غذا در آپارتمان خود را و ممکن است نزدیک بوفه خط در حال حاضر محدود به پنج در یک زمان برای اقامت را به خود آپارتمان و یا یک منطقه رایج است. جدول خدمات را متوقف کرده است به طوری که برای حفظ دستورالعمل های اجتماعی فاصله. مراقبت های بهداشتی مرکز به بررسی طرح مراقبت نیاز برای هر ساکن به جای مورد نیاز اجتماعی فاصله در حالی که همچنین اطمینان از امن نظارت در وعده های غذایی از کسانی که به آن نیاز دارید. این به این معنی است که در حالی که اکثر ساکنان خوردن در اتاق خود را, برخی از آنها کمک یا نظارت با ناهار خوری در یک فعالیت منطقه است.

  فعالیت های برنامه: فرصت برای تعامل اجتماعی است که یکی از مزایای کلیدی ارشد جوامع زندگی که آیا آن مستقل کمک و یا خانه های سالمندان.

فعالیت مدیر مونیکا مونیز گفت: “ما در حال انجام بهترین های ما … با تمرکز بر گروه های کوچکتر و فعالیت های فردی.”

ساکنان همچنان به حرکت به Treemont مستقل زندگی کمک و پرستاری/ناتوانی جوامع منوط به انجام غربالگری قبل از به حرکت در. در حالی که تورهای محدود در مرکز بهداشتی یکی هنوز هم می توانید تور زندگی مستقل با غربالگری احتیاطی در محل. تماس Lupe, لیندا, Keri یا رادنی در 713-783-6820 در زندگی مستقل و Kelli در پرستاری/ناتوانی در 713-783-4100. Treemont در 2501 وسترلند رانندگی در یادبود منطقه و یا بازدید www.Treemont.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>