سفر فقط میخوام ساده تر با مربی لوکس Vonlane خدمت خود را به عنوان ‘جت خصوصی’ چرخ’

منتشر شده

با تب کابین در مجموعه بسیاری از مردم می خواهید برای شروع سفر فراتر از تگزاس و مربی لوکس خدمات Vonlane آماده است ملزم به.

به عنوان محبوب مربی خدمات رزومه مسیرهای این شرکت اعلام کرد یک ارائه جدید به نام Vonlane ایالتی منشور که اجازه می دهد تا شما را به منشور کل مربی به مقصد سواحل فلوریدا, کلرادو, و, New Orleans, با توجه به بیانیه ای از مدیر عامل شرکت.

سفر در طول COVID-19: آنچه که در مورد سفر در تگزاس در طول COVID-19

یک قرار دادی سفر از دالاس به فلوریدا مثلا در اطراف هزینه $6,900. اجاره سفر به نیواورلئان خواهد در اطراف هزینه $4,500, با توجه به Vonlane سخنگو.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاص منشور گروه ها و قیمت شما می توانید تماس بگیرید 844.VONLANE.

حق بیمه حمل و نقل شرکت همچنین اعلام کرد که از آن خواهد شد را انتخاب کنید خدمات مسیرهای بین دالاس و آستین; دالاس و هوستون; و هوستون و آستین با پروتکل های به روز شده در محل.

“به عنوان یکی از ارزش های اصلی ما امنیت ما از مسافران و خدمه و همکار بیش از جاده مسافران اولویت ما است” می گوید: الکس Danza, موسس و مدیر عامل شرکت از Vonlane.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: رژیم صهیونیستی است. ابوت هشدار COVID-19 را پیچیده تر هر تخلیه به عنوان کریستبل برس تگزاس

“در زمان coronavirus وضعیت Vonlane است به حداکثر رساندن تلاش های ما برای اطمینان حاصل کنید که Vonlane تجربه به عنوان مسئول امن و راحت که مسافران ما آمده اند به انتظار” گفت: Danza.

برخی از این شرکت به روز رسانی پروتکل شما می توانید انتظار می رود در سفر بعدی خود را شامل موارد زیر است:

  • تمام راهرو صندلی و خاص میز کنفرانس صندلی مسدود خواهد شد از طریق ژوئن.
  • مسافران باید از پوشیدن لباس های غیر جراحی صورت پوشانده اند.
  • مسافران باید به یک تماس تب اسکن.
  • تمام خدمه خواهد بود نقاب در طول سفر.

در علاوه بر این به مسیرهای جدید این شرکت همچنین اضافه کردن Vonlane بسته حمل و نقل است که می پذیرد بسته بندی برای حمل و نقل داخل یکی از مسیرهای برنامه ریزی شده برای یک تخت هزینه از $75.

“ما مشتاق به استقبال ما وفادار مسافران بازگشت خود را به جت خصوصی بر روی چهار چرخ و همچنین معرفی اولین مسافران به امضای ما تجربه فراهم می کند که یک مسئول و قابل اعتماد برای سفر در تگزاس و فراتر از آن” گفت: Danza.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Vonlane یا به کتاب سفر بعدی خود را در وب سایت مراجعه کنید در اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>