مسافران مراقب باشید: ایالات مسافران باید پوشیدن ماسک در فرودگاه و یا در معرض خطر بودن “ممنوع از پرواز’

ماسک در فرودگاه هوستون

منتشر شده

قبل از پرواز در هواپیمایی متحده وجود دارد چند قوانین جدید در مورد پوشش حتی در حالی که شما در یک فرودگاه هوستون. اگر شما نمی مسافران در واقع می تواند ممنوع از پرواز با توجه به هواپیمایی متحده.

“اگر مشتریان حاضر به رعایت آنها ممکن است حاضر, سفر و ممنوع از پرواز حداقل در حالی که ماسک مورد نیاز در محل” شرکت کردند. تنها مسافران در حال حاضر خارج از سیاست هستند و کودکان زیر 2 سال.

نان تست به پتیس: تگزاس کارخانه های لبنی در حال حاضر ممکن است نگه دارید پتیس نیمه باز دوباره با توجه به TABC گزینه

سیاست جدید موثر خواهد بود برای همه مشتریان سفر و پس از 24 جولای با توجه به ایالات. در ماه ژوئن ایالات زمان دقیق بدون ماسک, بدون, سفر, سیاست. هر مسافری که حاضر به پیروی از پردازنده خواهد بود قرار داده شده در یک سفر داخلی محدودیت لیست. ایران را در موضع تهاجمی در ماسک در ماه آوریل آغاز شد هنگامی که آن را برای اولین بار در ایالات متحده مبتنی بر خطوط هوایی نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در وظیفه. که دستور بود گسترش یافته است.

ایالات مدیر عامل شرکت اسکات کربی اطمینان که مسافران پرواز “یکی از امن ترین محیط های شما می تواند در داخل خانه.”

“این مثل این است که در یک رستوران و یا یک ساختمان اداری و یا حتی یک بیمارستان که برای ماده” کربی گفت CNBC. هواپیمایی متحده همچنین اضافه شده یک ویژگی جدید پردازنده–افزایش سیستم تهویه در اوایل این هفته.

توجه داشته باشید به مسافران: ایالات کارگران ارائه خواهد شد رایگان ماسک اگر مشتریان به پوشیدن یک. کسانی که نمی منطبق دریافت یک یادآوری کارت جزئیات سیاست. ایران اعلام کرد که آنها ارسال خواهد شد مقدار زیادی از علامت های سراسر فرودگاه به منظور تقویت سیاست جدید.

پس از همه گیر پرواز: اینجا چه سفر هوایی ممکن است نگاه مانند پس از همه گیر

“مهم ترین چیزی که هر یک از ما می تواند انجام دهد به سرعت گسترش coronavirus است که به سادگی یک ماسک زمانی که ما در اطراف افراد دیگر گفت:” کربی. “یک ماسک است که در مورد حفاظت از ایمنی از دیگران و من افتخار تهاجمی و فعال گام های هواپیمایی متحده گرفته شده به اطمینان حاصل شود مردم با پوشیدن چهره و پوشش در فرودگاه که در آن عمل می کنیم و پردازنده این هواپیما ما پرواز کنند.”

این ماسک جدید سیاست دارای مقدار زیادی از مسافران صحبت کردن در رسانه های اجتماعی. برخی از آنها به این ایده در حالی که دیگران در حال balking در ایمنی واقعی پردازنده هواپیما و خطر ابتلا به کروناویروس گسترش یافته است.

با توجه به ایالات هواپیمایی مسافران را به یاد آن روز چهره پوشش سیاست در نقاط متعدد در سفر سفر.

“ایران را تمدید ماسک صورت سیاست می افزاید: یک لایه حفاظتی برای مسافران و حتی قبل از آنها در هیئت مدیره یک هواپیما,” دکتر گفت: James Merlino ارشد بالینی تحول افسر در کلینیک کلیولند. “پوشیدن یک ماسک صورت فوق العاده ساده اندازه گیری است که همه ما می توانیم برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

alison.[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>