قطار مثل یک ستاره بالیوود با این تناسب اندام و یوگا آموزش برنامه

بالیوود بازیگر و علاقه مندان تناسب اندام, شیلپا شتی Kundra است متعهد به گسترش آگاهی در مورد جامع سلامتی. او معروف فلسفه ‘Swasth Raho دکل Raho’ (سالم ماندن, ماندن مبارک) در خدمت به عنوان پایه ای برای تناسب اندام و یوگا آموزش برنامه — که در حال حاضر با داشتن یک فروش.

این برنامه بیش از 90 درصد آن قیمت معمول و کامل برنامه به صورت جا ماندن در حالی که شما در خانه گیر کرده. این نرم افزار ویژگی های سفارشی هدف گرا یوگا و تناسب اندام برنامه کمک به شما در بهبود انعطاف پذیری و از دست دادن وزن و تقویت عضلات و حتی کمک به کاهش بیماری هایی مانند استرس و فشار خون بالا و بیشتر. شما همچنین می خواهید دسترسی به برنامه های طراحی شده برای افزایش ایمنی خود و تمرکز خود را تیز.

با این برنامه شما نمی خواهد فقط تمرکز بر روی حرکت بدن خود را; شما خواهد آموخت که چگونه به درستی سوخت خود را در داخل و خارج با سفارشی تغذیه برنامه. از طریق آسان برای ایجاد دستور العمل های خوشمزه و سالم و همچنین توصیه های راهنمایی و ترفندها به اشتراک شیلپا شتی یوگا و تناسب اندام کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف تغذیه.

یکی از چیزهایی است که باعث می شود این برنامه ایستادگی کردن در میان بقیه راه است که در آن اذعان نیازهای مختلف افراد متفاوت است. برای مثال برنامه هایی هستند که در برنامه به طور خاص برای زنان, پوشش همه چیز را از سرپرستی تمرینات برای بارداری به توصیه های در مورد چگونه برای از بین بردن درد قاعدگی.

هنوز مطمئن شوید که این برنامه برای شما می باشد ؟ سپس نگاهی به این ویدیو سریع از نام تجاری جزئیات بررسی مثبت آنها را دریافت از مشتریان راضی است.

به طور معمول یک عمر اشتراک خواهد شما هزینه عظیم $600, اما شما می توانید بریده بریده 91 ٪ خاموش قیمت که برای یک مجموع از just $49. شما شنیده ام که راست: یک عمر از دسترسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>