Trae tha Truth تماس اسلب و swangas به بیرون آمدن جمعه برای Juneteenth ‘سوار برای عدالت

خیابان هوستون را پر کنید با سنگ swangas و دیگر وسایل نقلیه در بعد از ظهر جمعه به عنوان Trae tha Truth دارای Juneteenth “سوار برای عدالت است.”

در یک Instagram پست هوستون خواننده رپ دعوت جامعه به افتخار همه قربانیان خشونت پلیس. این رویداد شروع خواهد شد در 1:30 pm. در 900 رهایی خیابان به طور مستقیم در سراسر از BBVA ورزشگاه و انبار زندگی می کنند.

“دعوت از همه اسلب این جمعه 1:30 بعد از ظهر” Trae نوشت: در Instagram post.

“آنچه ما در حال انجام است رسمی ‘نام خود را می گویند’ صلح سوار.” Trae the Truth گفت: در Instagram post. “فقط هر کسی که از دست داده و زندگی خود را به خشونت پلیس هر نوع از نیروی بیش از حد و یا هر نوع از تخلف مرد….همه که شما از دست ما از دست داده است که ایالات متحده از دست همه در سراسر جهان است. ما در حال ایستاده تا برای آنها فردا. ما از طریق این شهر است.”

Trae the Truth اضافه شده که “صلح آمیز سوار” است که به افتخار جورج فلوید و همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل نژادی و بی عدالتی است.

“می گویند نام خود را می گویند نام او جورج فلوید” Trae the Truth گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>