Trae Tha Truth, Bun B به تاریخ فلوید خانواده مارس به شهر سالن

دو هوستون خواننده های رپ را در مجموعه ای به پیوستن به اعضای جورج فلوید خانواده در راهپیمایی از کشف سبز به سالن شهرستان در روز سه شنبه.

“این مهم است که ما مبارزه برای عدالت” گفت: Trae Tha Truth که با توجه به نام Frazier تامپسون III. “ما نمی توانیم به عقب ایستاده و تماشا. ما باید برای محافظت از هر یک از دیگر.”

تامپسون بود دوست دیرین از اواخر هوستون ساکن جورج فلوید, 45 که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته.

در CHRON.COM: شهردار سیلوستر ترنر: جورج فلوید بدن بازگشت به هوستون

همچنین پیوستن به ماه مارس است Bun B, که نام واقعی است برنارد فریمن.

دو نفر بودند که در مینیاپولیس بیش از آخر هفته برای شرکت در یک اعتراض ما تیمی با فلوید برادرزاده براندون ویلیامز برای سازماندهی روز سه شنبه راهپیمایی و تجمع است.

“ما همچنین هماهنگی با شهردار سیلوستر ترنر و رئیس پلیس هنر اکودو خواهد شد که پیوستن به ما” گفت: فریمن.

شنبه رویداد همان تجمع که توسط مقامات شهرستان خواهد شد و در آغاز کشف سبز در 1500 مککیننی در 3 p. m. برای حفاظت از کسانی که درگیر دقیق مسیر نگه داشته شود تحت کاری ادامه داده اند تا شرکت کنندگان در محل می رسند.

“هوستون می خواهد به مطمئن شوید که جهان می داند که ما ایستادگی در برابر بی عدالتی و خشونت پلیس” گفت: فریمن. “”ما مفتخریم به ایستاده به عنوان همرزمان با فلوید خانواده در طول زمان خود را از غم و اندوه و درد است.”

تامپسون دعوت کرده است کل شهر به نوبه خود و بخشی از.

“دیدگاه من این است که همه بشریت و همه در این شهر خواهد آمد و مارس. اجازه دهید جهان نشان می دهد آنچه که ما قادر به انجام” گفت: تامپسون.

شهردار سیلوستر ترنر روز شنبه اعلام کرد بقایای فلوید خواهد شد بازگشت به هوستون برای کفن و دفن. هیچ جزئیات در مراسم تشییع جنازه خدمات منتشر شد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>