سنتی Hedwig Village خانه مدرن ارائه می دهد لمس

منتشر شده

این خانه واقع در کوچه بن بست زیربخش بسیاری در 811 هدر دادگاه در Hedwig Village, ساخت و ساز جدید است توسط چارلز چپمن و ارائه می دهد یک ترکیب دوره معماری و شیک فضای داخلی به صورت مدرن و مالکان است. ارائه اتاق های بزرگ و با کیفیت از اتمام خانه استقبال بازدید کنندگان با درب های فرانسوی است که به جوانان تحت پوشش ایوان.

این 6,579 فوت مربع خانه را منظم پلان ویژگی های یک paneled ورود به سالن flanked توسط یک مطالعه دقیق و اتاق ناهارخوری در لباس شوماخر تصاویر پس زمینه با یک مجاور ساقی نوار.

آشپزخانه باز می شود که به اتاق خانواده ارائه می دهد هر دو سرگرم کننده و فضای پخت و پز با Calacatta کانتر سنگ مرمر یک جزیره بزرگ بدون اجاق طراح-الهام cabinetry و مجاور اتاق بزرگ با شومینه و همچنین به عنوان یک نوار صبحانه گلدان و تابه زیر شلواری, نرم بسته شدن کابینت نرم بسته شدن کشو زیر کابینتی و یک پیاده روی در شربت خانه.

دیگر ویژگی های داخلی شامل یک شراب اتاق mudroom دفتر خانه و آشپزخانه تابستان و همچنین تاج قالب یک آتش/زنگ خطر دود رسمی entryway و سالن انتظار بالا سقف شامل یخچال و صدا و سیم کشی.

هوای امکانات عبارتند از یک حصار, حیاط خلوت, پوشش پاسیو/عرشه آشپزخانه در فضای ایوان به نمایش بارانی و سیستم های اضافی پارکینگ اتوماتیک درب جلوی خانه اتوماتیک درب بازکن درب گاراژ.

کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های خصوصی به نمایش در ایوان یک حمام لوکس با سنگ مرمر کارارا سطوح مستقل وان و مبلمان-مانند cabinetry. همه اتاق خواب ثانویه نیز دارای حمام خصوصی و خانه را اتاق بازی مجهز به یک نیمه حمام.

قیمت $3,299,000 این پنج اتاق خواب خانه با شش حمام کامل و دو نیمه حمام ذکر شده است توسط شارون Ballas با گرین پادشاه خواص.

برای اطلاعات بیشتر www.greenwoodking.com.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

لیست نمایندگی: شارون Ballas

لیست آژانس: Greenwood پادشاه خواص

محل سکونت: 811 هدر دادگاه Hedwig Village

داستان: 2

فضای زندگی: 6,579 فوت مربع

اتاق خواب: پنج

حمام: شش کامل دو نیم

قیمت: $3,299,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>