Towne دریاچه دارای مناسب lakeside شیوه زندگی در سرو

منتشر شده

خریداران به دنبال یک خانه که در آن آنها می توانند دریافت و بررسی می توانید ببینید Towne دریاچه که انتخاب شد با رای مردمی به عنوان “بهترین توسعه” در هوستون کرونیکل بهترین از بهترین سال 2020 است.

این نشان دهنده درخواست تجدید نظر خود را با 300 هکتار دریاچه یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی تفریحی دریاچه در هوستون. با بیش از 14 کیلومتر از خط ساحلی و 6 مایل مستمر قایق سوار Towne دریاچه ارائه می دهد دریاچه زندگی در سرو.

متصل مسیرهای پیاده روی آبراه و دیدنی coves اجازه می دهد همسایگان دسترسی مناسب به دریاچه و امکانات جامعه ایجاد راحت lakeside شیوه زندگی است. با بیش از 12 برنده جایزه سازندگان آماده-به-بازدید مدل ها و ده ها تن از حرکت-در-خانه آماده از $300,000 s, Towne دریاچه ارائه می دهد چیزی برای همه.

با تشکر تاریخی کم وام مسکن رایs وجود ندارد یک زمانی بهتر از اکنون برای خود یک خانه کامل و کافی, هوای آزاد, امکانات رفاهی. ساکنان می تواند مسابقه پایین رودخانه تنبل و پیچ خورده waterslides قایق به ناهار در مرور و یا تعطیلات در حیاط خلوت خود را با سفر به Towne دریاچه جزیره خصوصی کامل با کوره و یک ساحل شنی.

“هیچ چیز وجود دارد که در مقایسه قادر به لذت بردن از زمان در دریاچه فقط چند دقیقه از آستان خود را. ما تصمیم این حومه استاد-جامعه برنامه ریزی شده برای زندگی در آنجا که ما باید کودکان و اولویت های ما خوب بودند و مدارس و امکانات ساخته شده است که خانواده زندگی راحت تر و لذت بخش همه در حالی که احاطه شده توسط خانواده ها در شبیه مراحل زندگی. اما آنچه ما با Towne دریاچه شده است خیلی بیشتر از آن. این یک حس شگفت انگیز از جامعه و خاطرات ما در این دریاچه به عنوان یک خانواده هستند بی بها.” گفت: کارولین Havey, Towne دریاچه ساکن ،

هم مرز با ایالات متحده 290 غرب جاده و بارکر سرو جاده Towne دریاچه است که طبقه بندی به Cy-نمایشگاه ISD و خانه را به سه سایت مدارس.

خریداران به دنبال یادگیری بیشتر در مورد این کالدول جامعه می تواند برنامه رایگان تور قایق با تماس 281-256-2772. بازدید TowneLakeTexas.com برای مشاهده خانه های موجود و یا متوقف کردن توسط مرکز خوش در 10855 Towne دریاچه پارک در کیپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>