‘کل سازمان’: trump’s ادعا می کنند در مورد انتخابات ریاست جمهوری قدرت مقاومت مواجه می شود در سراسر طیف سیاسی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او در مجموع اقتدار بیش از فرمانداران به “بازگشایی” متحده جلب مقاومت مواجه جمعه از جمله از برخی از هموطنان محافظه کاران است.

در طول روز دوشنبه خبری در این coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است. و این راهی است که آن را به به بود. آن را به کل. آن را به کل. و فرمانداران را می دانند.”

“آنها به توافق برسند به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از فرمانداران. “اما اقتدار رئیس جمهور ایالات متحده به این موضوع ما در حال صحبت کردن در مورد کل است.”

بیشتر: چه کسی تصمیم می گیرد که چه زمانی و چگونه امریکا از بازگشایی آن coronavirus خاموش کردن?

قانون فدرال اجازه می دهد تا دولت فدرال برای اعمال قرنطينه در برخی شرایط و محدودیت سفر بین کشورها اما برگ برنده دولت است و نه استناد آن قدرت. دیوان عالی کشور زده کردن تلاش های دولت فدرال به مداخله در داخل کشورها و تهمت نمی خواهد ارائه جزئیات در مورد منبع این قدرت زمانی که فشار توسط اعضای فشار دهید.

Rep. لیز چنی R-WY., سوم-بالاترین رتبه جمهوری خواه در ایالات متحده آمریکا مجلس به نقل 10 متمم در یک صدای جیر جیر به ظاهر در پاسخ به رئیس جمهور نظرات:

“دولت فدرال ندارد, قدرت مطلق,” او نوشت.

جاناتان Turley یک قانون اساسی استاد دانشگاه جورج واشنگتن که تنها شاهد به نام جمهوریخواهان قبل از قوه قضائیه کمیته در استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن رد تهمت ادعا می کنند در یک صدای جیر جیر: “قانون اساسی نوشته شده بود دقیقا [به] انکار است که ادعای خاص. همچنین این سایت متعلق به آمریکا (و افراد) حقوق به صراحت داده نشده به دولت فدرال است.”

بیل کریستول یک مفسر محافظه کار که کار را برای معاون رئیس جمهور دن کویل اما سازگار است منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بخشی از ادای سوگند رئیس جمهور هنگام افتتاح گردید. “‘من سوگند یاد می کنم که من را صادقانه اجرا دفتر رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد و به بهترین توانایی حفظ و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است.’ من نمی بینم “اقتدار است کل” در این سوگند و یا در قانون اساسی است.” او نوشت.

تشکر. جاستین Jalbi من-MI که در سمت چپ حزب جمهوری خواه در سال گذشته و حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توییتی که “آمریکایی ها بر این باورند که در دولت محدود شایسته یکی دیگر از گزینه” در حالی که به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد اقتدار است.

در پاسخ به کسی که پاسخ آن شخص باید او Jalbi به نظر می رسد برای سرگرم کردن ایده گفته او “به دنبال در آن را از نزدیک این هفته است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات نیز در پاسخ به تهمت سخنان را در مصاحبه با سی ان ان روز دوشنبه شب گفت: “این رئیس جمهور نیست که کل قدرت. ما یک قانون اساسی. ما لازم نیست که یک پادشاه است.”

و ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss از قضا با اشاره به در توییتر که جمعه بود توماس جفرسون تولد با اشاره به رئیس جمهور سابق را باور محدود “در قدرت اجرایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>