سیل طوفان بازدید هوستون فلش سیل در اثر جمعه و شنبه

بسیاری از هوستون منطقه همچنان تحت فلش سیل دیده بان به عنوان یک سیل با چکش در این شهرستان بعد از ظهر جمعه.

در 30 دقیقه بیش از 2 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در پاک کردن نهر و سیبروک با توجه به جف Lindner, هواشناس با شهرستان هریس کنترل سیل در منطقه است. خیابان شروع به سیل در هوستون جنوبی حدود 3:20 بعد از ظهر ویلانوا گفت: پس از 2.75 اینچ خیس منطقه در 50 دقیقه.

خدمات ملی آب و هوا را از سیل دیده بان صادر شد برای همه منطقه هوستون و اطراف آن جوامع پیش از سنگین باران است که انتظار می رود به سقوط بیش از 36 ساعت است.

سازمان دیده بان مجموعه منقضی شنبه شب که طوفان در حال تحت فشار قرار دادند در سواحل. بارش باران آغاز شده و جمعه بعد از ظهر و می تواند تخلیه به حدود دو اینچ روز پایان.

نجات توله سگ: آتش نشانان نجات سگ از آتش سوزی خانه در شمال هوستون

وجود دارد احتمال 50 درصد از دوش یک شب پس از بیش رگبار و رعد و برق خواهد شد در روز شنبه در سراسر شروع 7 صبح تا شب. کسانی که طوفان می تواند بارندگی در مجموع نزدیک به پنج اینچ با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

طوفان در درجه اول تهدید به خیابان سیل اگر چه هواشناسان در حال نگه داشتن چشم خود را بر مناطق رودخانه ها و نهرها و bayous.

در حالی که سیل تهدید به پایان می رسد شنبه شب طولانی طوفان هنوز هم می تواند باران را به منطقه شنبه شب.

یکشنبه خواهد شد که پر از لکه دوش. آفتابی آسمان و آب و هوای خشک بازگشت در روز دوشنبه به اوج فوقانی-80s.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>