گردباد ریپ طریق شرق تگزاس شهر اونالاسکا قتل 3 و مجروح شدن ده ها تن

حداقل سه نفر کشته و 30 نفر مجروح شدند جمعه به عنوان یک گردباد ممکن است پاره پاره از طریق شرق تگزاس شهر اونالاسکا حدود 85 کیلومتری شمال هوستون.

گردباد بدبختانه اتومبیل و وارد صفحه اصلی در چندین محله در اونالاسکا. سه نفر در طوفان و دیگر 20 تا 30 نفر مجروح شدند, با توجه به, Polk County مدیریت اضطراری.

هواشناسان هشدار داد از گردباد در اطراف 5:45 p. m. 6:11 p. m. به گزارش از آسیب شروع به ریختن در, با توجه به بیانیه ای از مدیریت اضطراری تیم.

بیشتر در گردباد: ‘بسیار خطرناک’ گردباد حرکت را از طریق جنوب شرقی تگزاس شهرستانهای شمال هوستون

یکی اونالاسکا ساکن چارلز Stephens زندگی می کند که در شاخه ای از دریاچه لیوینگستون گفت: هوستون کرونیکل که یک زن در محله خود مرده پیدا شد در آب است. حداقل دو نفر دیگر از محله خود را نیز زخمی از جمله یک پسر بچه با یک پا آسیب.

“این یک مقدار زیادی از ویرانی” استفن گفت. “من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به قادر به گرفتن (به محله).”

خدمات ملی آب و هوا در هوستون است ارسال کارشناسان به سایت دوشنبه به تایید گردباد و ارزیابی خسارت به تعیین چگونه قوی بادها بودند.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

اخبار در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای اخبار در ایمیل هشدار از HoustonChronicle.com در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>