ارشد کاخ سفید مشاوران پیش بینی به عنوان بسیاری از 240,000 ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس – به روز رسانی زنده

کاخ سفید می گوید داغترین coronavirus نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی

واشنگتن – در ارزیابی تهدید coronavirus در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران سلامت نشان داد مدل چهار شنبه نشان می دهد که دو کشور آن را بدتر از کسی: نیویورک و نیوجرسی.

با اشاره به بالا بودن تعداد موارد در بیشتر شهر نیویورک در منطقه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نیویورک و نیوجرسی “رو به خیلی دیر شروع” در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

تهمت نیز متهم شده است از گرفتن دیر شروع در مبارزه با کروناویروس. متعدد فرمانداران از جمله اندرو کومو در نیویورک گفت: دولت فدرال شده است آرام و آشفته در ارائه منابع لازم پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ارائه همدردی به سابق خود زادگاه و گفت: “ما دعا برای پزشکان و پرستاران برای امدادگران و رانندگان کامیون و افسران پلیس و بهداشت کارگران و بالاتر از همه مردم و مبارزه برای زندگی خود را در نیویورک و سراسر زمین ما است.”

به گفته تحلیلگران نیویورک کردم ضربه سخت در بخشی به دلیل سنگین سفر در آغاز سال جدید بین اپل و ووهان چین که در آن coronavirus نشات گرفته است.

– دیوید جکسون

کاخ سفید پیش بینی مشاوران به عنوان بسیاری از 240,000 ما coronavirus مرگ و میر

واشنگتن – اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گذاشته وخیم برآورد شنبه تاکید به تاثیر بالقوه این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده پیش بینی شوم آنها گفت: در این مرکز از رئیس جمهور تصمیم به گسترش سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

فدرال مقامات بهداشت عمومی گفت که بین 100000 تا 240,000 می تواند تسلیم شدن به این ویروس تا پایان سال – و آن را یکی از کشور بدترین بهداشت عمومی بحران – گفت: دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

بدون مداخله Birx گفت: به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون نفر می توانست درگذشت.

ارائه شده به رئیس جمهور بیش از آخر هفته اطلاعات توضیح می دهد که چرا تهمت حمایت از اوایل مفهوم “بازگشایی” این کشور با عید پاک و یا به طور بالقوه باز کردن بخش هایی از کشور که کمتر سخت, ضربه, مقامات گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد او را گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل 30.

“کشور ما در میان بزرگ ملی محاکمه” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالای مقامات بهداشتی از جمله Anthony Fauci, مدیر, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که مدل های همیشه دقیق و تحت تاثیر خواهد شد که چگونه به طور جدی آمریکایی ها را دستور به اجتناب از تماس با دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران گفته اند مارس می تواند به خصوص مرگبار ماه در جریان نبرد با ویروس. دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه شمارش بیش از 181,000 موارد تایید شده به عنوان از ظهر سهشنبه – بیش از هر ملت دیگر — و بیش از 3,600 مرگ و میر.

رئیس جمهور گفت که او امیدوار است این کشور خواهد بود “و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1. اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه آمریکایی ها از خانه کار می کنند و جلوگیری از گروه های بزرگتر از 10.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکایی ها چهره ‘بسیار دردناک دو هفته’

واشنگتن – با تعدادی از coronavirus مرگ و میر افزایش رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد آمریکایی ها در روز سه شنبه به آماده شدن برای آنچه که او گفت مشکل خواهد بود ،

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار خشن دو هفته او گفت:” طی یک کنفرانس خبری با کروناویروس نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر رسید گذشته از 3200 در شنبه گرفتی مرگ کل از 9/11 حملات تروریستی. بیش از 500 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور دوشنبه, بالاترین مجموع روزانه از اولین آمریکایی درگذشت شش هفته پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد بدترین نیست بیش از هشدار “بسیار دردناک دو هفته” جلوتر است.

“به عنوان یک ملت ما به صورت یک مشکل چند هفته به عنوان رویکرد ما است که واقعا مهم روز هنگامی که ما در حال رفتن به دیدن همه چیز بهتر است.” “قدرت ما خواهد شد تست شده و استقامت ما را محاکمه می شود. این زمان برای همه آمریکایی ها به گرد هم می آیند و انجام بخشی از ما.”

– مایکل کالینز

پلوسی می گوید او در کنگره هستند نه مسئول آهسته پاسخ

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما به نظر می رسد به گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه شک و تردید از coronavirus همه گیر نادر رد برای یک رئیس جمهور که تمایل به وزن در این کار از دیگر روسای جمهور است.

“ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر” اوباما توییتی سه شنبه به طور مستقیم و بدون نام بردن از رئیس جمهور. “ما نمی توانیم هر عواقب انکار آب و هوا. همه ما به خصوص افراد جوان باید به تقاضا بهتر از دولت ما در هر سطح و رای این سقوط,” او اضافه شده لینک به یک مقاله اعلام عقبگرد از محیط زیست مسافت پیموده شده استانداردهای قرار داده و در محل توسط اوباما در سال 2012.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد شدید خود را برای دست زدن به ایالات متحده شیوع است که فلج اقتصاد ایالات متحده و ادعا کرد بیش از 3,100 زندگی می کند, از شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به دنبال تطهیر این بیماری همه گیر و پیشنهاد باز کردن اقتصاد با عید پاک یا 12 آوریل اخیرا در هفته گذشته است. رئیس جمهور است و پس از گفت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند از طریق آوریل 30.

اوباما که عمدتا با استفاده از حساب توییتر خود را به ستایش کارگران در خط مقدم از coronavirus همه گیر و ترویج مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی به ندرت وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط.

از 44 رئیس جمهور جیر نیز لعنتی تهمت تصمیم به عقب اوباما-دوران حکومت طراحی شده برای فشار به خودروسازان برای تولید بیشتر سوخت کارآمد وسایل نقلیه به منظور محدود کردن آلودگی در جهانی مبارزه با تغییر آب و هوا. جدید مسافت پیموده شده استاندارد است و آخرین در یک سری از حرکت های برگ برنده دولت برای معکوس سلف خود را در سیاست.

– کورتنی سوبرامانیان

ویرجینیا ایران نشان می دهد سیاست در نرتهم را در خانه بماند سفارش

حزب جمهوری خواه از ویرجینیا پیشنهاد سهشنبه که به لیبریا رالف نرتهم مجموعه خود را در ایالت “ماندن در خانه” به منظور به پایان می رسد در 10 ژوئن به دلیل توافق اولیه است برگزار می شود در تاریخ 9 ژوئن.

“در این زمان به چالش کشیدن ما می خواهیم به فرماندار آزادی لازم را در تصمیم گیری های حزبی بدون کینه اما جدول زمانی به نظر می رسد همه خیلی راحت گفت:” رئیس حزب جک ویلسون. “ما می خواهیم که فرماندار نرتهم به ما نشان داده که منجر به تصمیم گیری خود را.”

ویلسون گفت: در حالی که آنها نه دلالت نرتهم بود “هدفمند درگیر شدن در رای دهندگان سرکوب” یک “توضیح خواهد برای کمک به کاهش هر گونه نگرانی.”

روز دوشنبه در نرتهم دستور ساکنان ویرجینیا به ماندن در خانه به جز فعالیت های خاص مانند گرفتن مواد غذایی و یا برای دریافت مراقبت های پزشکی در جهت مهار گسترش coronavirus. ویرجینیا 1,250 تایید موارد این ویروس که به کشته شدن دست کم 27 نفر در دولت, با توجه به وزارت بهداشت ویرجینیا.

ویرجینیا حزب جمهوری خواه لغو آن ریاست جمهوری ابتدایی سال جاری با اشاره به حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اوباما رای دهندگان هنوز به تصمیم می گیرید که سعی خواهد کرد که برای سرنگون کردن وقت بهداشت ، علامت هشداردهنده و همچنین به عنوان نژاد برای مجلس و نمایندگان محلی.

– ویلیام Cummings

کومو: FEMA ‘bigfooted’ متحده سوار یک قیمت

به عنوان نیویورک ادامه جستجوی خود را برای مقدار مورد نیاز هواکش Gov. اندرو کومو گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال “اساسا bigfooted” فردی متحده و سوار قیمت, مقایسه خرید هواکش به مزایده آنلاین.

“مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه,” کومو گفت. “شما ببینید پیشنهاد بروید تا علت کالیفرنیا پیشنهاد. ایلینوی پیشنهاد. فلوریدا پیشنهاد. نیویورک پیشنهاد. کالیفرنیا rebids. که به معنای واقعی کلمه آنچه که ما در حال انجام است. منظورم این است چگونه ناکارآمد است. و سپس FEMA درگیر می شود و FEMA مناقصه شروع می شود. و در حال حاضر FEMA مناقصه بالای 50 تا FEMA رانندگی است تا قیمت. چه حس می کند این را؟”

کومو سپس گفت: او معتقد است FEMA “باید بوده است که عامل خرید” برای تجهیزات پزشکی قبل از تبدیل شدن به توزیع کننده انحصاری به ایران نیاز دارند.

کومو منتشر شد داده نشان می دهد نیویورک تا به حال بیش از 75 ، 000 موارد مثبت – از جمله بیش از 9,000 جدید موارد با مرگ و میر 1,550 که از صبح روز سه شنبه.

– لورنزو ریس

Pompeo: بدون نیاز به سهولت در ایران تحریم کشورهای دیگر تحت تاثیر coronavirus

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: او را دیدم بدون نیاز به سهولت دشوار تحریم های ایالات متحده در ایران و یا کشورهای دیگر شده اند که به خصوص ضربه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کرده است از رهبران جهان خواست به عقب نشینی از جمله فلج کننده اقتصادی مجازات به اطمینان حاصل شود که مردم در آن هدف کشورهای دسترسی به غذا و دارو و دیگر منابع حیاتی آنها به عنوان مقابله با این بیماری همه گیر.

“این زمان برای همبستگی نه خروج” اشاره به این حادثه تلخ گفت: هفته گذشته است.

Pompeo است نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “حداکثر فشار” علیه ایران, اجرای یک سری از افزایش تحریم ها با هدف فلج تهران اقتصاد و تضعیف رهبران آن است.

ایران در وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس با بیش از 40 ، 000 گزارش شده عفونت و حدود 3000 و میر گزارش شده. منتقدان می گویند این اعداد و ارقام گمراه کننده کم ترس بسیار گسترده تر بحران است.

Pompeo اشاره کرد که تحریم های ایالات متحده شامل معافیت برای مسوولان و او استدلال کرد که ایران و ونزوئلا و کشورهای دیگر باید قادر به گرفتن هر چیزی که آنها نیاز به آدرس بیماری همه گیر.

“کالا که مورد نیاز برای هر یک از این کشورها برای حل و فصل که coronavirus مشکل در خود کشورهای تحریم نیست,” Pompeo گفت: در وزارت امور خارجه جلسه روز سه شنبه.

Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کمک های بشردوستانه به ايران و کره شمالی و ونزوئلا در میان دیگر تحریم کشور, اما آن کمک شده است را رد کرد.

“برخی از این کشورها همچنان به ساخت بمب ها و موشک ها و قابلیت های هسته ای در حالی که همه مردم آنها گرسنه هستند,” او گفت:.

– Deirdre Shesgreen

Pompeo: مقامات وزارت امور خارجه آمریکا می میرد از coronavirus

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز سه شنبه گفت که مقامات رسمی وزارت امور درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او نه شناسایی فرد یا ارائه جزئیات این فرد رتبه در آژانس.

“ما تا به حال مقامات وزارت امور خارجه و تصویب دور به عنوان یک نتیجه از این ویروس … یکی از اعضای تیم” Pompeo گفت: در جلسه روز سه شنبه. “ما در حال حاضر 3000 آمریکایی که کشته شده اند. این غم انگیز است.”

وزارت امور خارجه 75,000-نیروی کار – مستقر در بیش از 200 مکان در سراسر جهان شده است عمیقا تحت تاثیر این بیماری همه گیر. در ماه ژانویه این سازمان شروع به تخلیه دیپلمات ها از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان چین, شیوع اولیه کانون و مجاز خروج کرده اند ادامه داد: از دیگر نقاط.

“واقعا وجود ندارد هر پست که سیستم ایمنی بدن به گسترش کروناویروس” دکتر ویلیام والترز آژانس معاون افسر ارشد پزشکی برای عملیات به خبرنگاران گفت: در طول یک شنبه جلسه.

والترز وجود دارد گفت: حدود 75 مورد شناخته شده در میان کارمند وزارت امور خارجه مشغول به کار در خارج از کشور و حدود 30 نفر از میان آژانس ایالات متحده مبتنی بر نیروی کار است.

– Deirdre Shesgreen

تشکر. حداکثر افزایش یافت تا برای استقرار گارد ملی برای کمک به نیویورک coronavirus پاسخ

اول تشکر. حداکثر افزایش یافت, D-n. y. خواهد شد اعزام شنبه برای گارد ملی خود را برای کمک به دولت coronavirus تلاش.

او را اعزام به جزیره استاتن و خدمت به عنوان افسر عملیات. گل رز بنفش قلب دریافت کننده که به خدمت در افغانستان گفت که او قادر خواهد بود به ترک پست خود برای رای دادن در یکی دیگر از coronavirus بسته در صورت نیاز. رز نشان دهنده Staten Island, New York شهرستان جنوبی قصبه.

“من فعال سازی و استقرار چیزی است نسبت به آنچه که ما در شهرستان, استان و کشور خواسته است از همه آنها را. و آن را قطعا هیچ چیز در مقایسه با دیگر مردان و زنان, خدمت, در لباس هر دو در اینجا در خانه و خارج از کشور” رز گفت. “من فقط در تلاش برای انجام وظیفه من و من بخش کوچکی.”

نیویورک تبدیل به مرکز بیماری های همه گیر در ایالات متحده و در روز دوشنبه یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد منهتن بندر برای کمک به درمان هزاران نفر که تشخیص داده شده اند با COVID-19.

– Christal هایس

پلوسی می گوید ما نیاز به موسسه رأی-با-ایمیل

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: شیوع کروناویروس به احتمال زیاد نیاز کشور برای حرکت به سوی رای گیری توسط پست الکترونیکی در انتخابات آینده.

پلوسی گفت: در MSNBC را “صبح جو” او فکر 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل به قانون امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید به حال کمک های مالی بیشتر برای ایالات متحده به آدرس “واقعیت زندگی است که ما در حال رفتن به باید بیشتر رای توسط mail.” این لایحه نهایی اختصاص 400 میلیون دلار جهت کمک متحده رای در طول شیوع در حالی که نسخه دموکراتیک این قانون شامل 4 میلیارد دلار برای این منظور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از تلاش برای شامل کمک های مالی برای انتخابات در این لایحه در طول یک فاکس نیوز مصاحبه در روز دوشنبه.

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” گفت: “فاکس و دوستان”.

“من احساس غم انگیز است که رئیس جمهور ندارد, اعتماد به نفس در خود حزب” پلوسی روز سه شنبه گفت. او گفت که او فکر نمی کنم رای توسط ایمیل را تحت تاثیر منفی قرار یمن شانس به پای صندوق های رای.

– ویلیام Cummings

مک کانل: استیضاح منحرف توجه به دور از coronavirus

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اضافه شده نام خود را سهشنبه به لیست افرادی که مقصر آهسته پاسخ به کروناویروس در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

سنا استیضاح trial – که آغاز شد و با ادای سوگند در از سناتورهای on Jan. 16 به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه on Feb. 5 – “منحرف توجه دولت” مک کانل گفت, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان هیو هویت.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان را تشریح استیضاح استدلال – یک به کار گرفته شده توسط بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در هفته های اخیر – به عنوان بهانه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنها اشاره شد شروع به گرفتن سوال در مورد کوروناویروس در ژانویه و عنوان تهدید تا اواخر ماه فوریه و پس از محاکمه به پایان رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مانند Sean Hannity طولانی ادعا کرد که استیضاح منحرف دولت توجه از مسائل مانند coronavirus.

همچنین در هویت نشان می دهد شنبه دیابت Tom Cotton, R-ارک., گفت: “من باید به شما بگویم که در اواسط ماه ژانویه و در اواخر ژانویه متاسفانه واشنگتن به ویژه این کنگره بود مصرف با موضوع دیگری – شما ممکن است به یاد حزبی استیضاح رئیس جمهور.”

در فوریه. 27 تهمت گفت: در طول یک سخنرانی در کاخ سفید که این ویروس بود “رفتن به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” او سپس گفت: “شما می دانید, آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. این شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

سه هفته قبل از جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از خانه استیضاح اتهامات که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره تحقیقات مربوط به تیم خود را در تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی سیاسی دموکراتیک حریف جو بایدن.

– دیوید جکسون

اوباما در مریلند فرماندار: trump’s تست ادعای ‘درست’

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: NPR صبح Edition که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادرست بود در گفت coronavirus تست مشکلات در حال حل و فصل شده است.

“آره که فقط درست نیست. منظورم این است که من می دانم که آنها گرفته ام برخی از مراحل برای ایجاد آزمون جدید, اما آنها در واقع تولید و توزیع را به آمریکا.” هوگان گفت: زمانی که میزبان راشل مارتین از او خواسته در مورد تهمت به اظهارات. “هیچ دولتی به اندازه کافی تست شده است.”

در یک coronavirus نیروی کار جلسه دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا coronavirus تست بهتر بود “بیش از هر کشور در جهان است.”

مریلند جمهوریخواه گفت که او با گوش دادن به “smart team” در کاخ سفید مانند دکتر. دبورا Birx و Anthony Fauci بودند که با دادن اطلاعات دقیق.

هوگان که صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه تا به حال یک چشم انداز تیره و تار برای آمریکا همه گیر مصلی.

“هیچ کس در امریکا که آماده شده,” او گفت:.

– نیکلاس وو

پلوسی: او و کنگره نیست مسئولیت آهسته coronavirus پاسخ

در یک صبح سه شنبه در مصاحبه MSNBC را صبح جو مجلس نانسی پلوسی گفت که او و کنگره نیست مسئولیت این کشور را آهسته پاسخ به کروناویروس در آغاز سال است.

“نه در همه,” او گفت: در MSNBC در پاسخ به سوال یکی از شرکت میزبان ویلی Geist در مورد اینکه آیا او و یا کنگره با مته سوراخ.

او گفت که او “افتخار” از کار کنگره را به “سرعت” است که با کروناویروس پاسخ لوایح و “bipartisanship که مشخصه آن است.”

“ما فقط می تواند به عنوان سریع به عنوان امضای او گفت:” کاخ سفید از حمایت قانون است.

مجلس افزود که او “غم” وجود دارد “هیچ احترامی برای علم” از کاخ سفید در ابتدا اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “می گویند و انجام آنچه او می کند.”

– نیکلاس وو

پنتاگون ناظر برای نظارت بر 2 تریلیون دلار در coronavirus بودجه امداد

گلن خوب بازرس کل وزارت دفاع منصوب شد رئیس این کمیته است که نظارت بر بزرگترین بسته نجات در تاریخ ایالات متحده است.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته را فراهم می کند بیش از 2 تریلیون دلار برای کمک به دفع اثرات اقتصادی ناشی از COVID-19 شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3000 نفر در آمریکا و نزدیک به 40 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

مراقبت عمل خواستار استقرار یک بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی به کمیته نظارت بر توزیع بودجه مصوب در لایحه محرک و همچنین به عنوان های قبلی اورژانس هزینه های صورتحساب که منتقل شد به آدرس شیوع. خوب سر خواهد شد که نه شخص کمیته متشکل از بازرس ژنرال از بخش های دیگر.

“من مشتاقانه منتظر به کار با من همکار بازرسان به طور کلی در این کمیته به ارائه موثر و مستقل نظارت از بودجه ارائه شده توسط pandemic قانون” خوب گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “از طریق تلاش های ما ما به دنبال ترویج شفافیت و اطمینان حاصل شود که بودجه استفاده می شود به طور مداوم با قانون دستور برای پاسخ به این بهداشت عمومی بحران.”

‘بسیاری از آن بود آشغال’: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی ادعا اعتباری برای ضرب و شتم به عقب ایده های بد در coronavirus محرک

در طول ستیز بحث پیش از نهایی لایحه تصویب ایجاد یک کمیته نظارت برای جلوگیری از اتلاف و سوء استفاده شد و اصرار بر دموکرات کنگره که به ویژه نگران آن است که نزدیک به 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کمک به صنایع بزرگ می تواند تبدیل به یک شرکت “دوغاب صندوق است.”

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. گفت که او خوشحال بود با انتصاب.

“همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته بحرانی برای برگزاری جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دولت پاسخگو به متن و روح قانون” شومر در بیانیه ای گفت. “گلن خوب است شهرت خوبی به عنوان یک سخت دادستان فدرال و سابق DOJ بازرس کل و باید ورزش خود را کامل نظارت قدرت را به اطمینان حاصل شود که برگ برنده دولت پیاده سازی مراقبت در عمل به عنوان در نظر گرفته شده.”

– ویلیام Cummings

مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با سی ان ان اکستا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راکی در رابطه با این خبر رسانه ای شد بر روی صفحه نمایش دوباره جمعه به عنوان او bristled در سوالات خود را در مورد دست زدن به از شیوع کروناویروس در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

سی ان ان جیم آکوستا – با آنها مغلوب ساختن پیشی جستن است و سیاست های دولت در موارد مختلف از جمله 2018 ارز که منجر به یک شکست خورده کاخ سفید در تلاش برای لغو Acosta مطبوعاتی اعتبار – رئیس جمهور خواسته که “چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که ناراحت هستند با شما در طول راه شما عنوان این بحران بیش از چند ماه است؟”

Acosta اقدام به نقل قول چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل نظرات که در آن او گفت: شیوع بیماری “بود که بسیار تحت کنترل” و “را” مانند یک “معجزه است.”

“آن را دور خواهد رفت. و ما در حال رفتن به یک پیروزی بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Acosta. او در ادامه به دفاع از دقت نظر قبلی در حالی که به طور همزمان در توضیح گفت: آنها چون “من می خواهم به نگه داشتن این کشور آرام است. من نمی خواهم وحشت در کشور است.”

“من می تواند باعث وحشت بسیار بهتر از حتی شما. من می خواهم شما را مانند یک جزئی لیگ, بازیکن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Acosta. “به جای درخواست زننده snarky سوال که شما باید بپرسید یک سوال واقعی.”

Coronavirus: وزارت دادگستری راه اندازی پرس و جو از سناتورهای فروش می رسد که تکه های زیادی از سهام قبل از coronavirus بازار اسلاید

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد خود را تبدیل به خشم در PBS NewsHour را Yamiche Alcindor او گفت: روز قبل به “خوب” و نه از “تهدید به پرسش” پس از او پرسید: در مورد بیانیه خود که در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شد درخواست بیشتر فن های بیش از مورد نیاز است.

روز دوشنبه Alcindor خواسته تهمت چرا آمریکا trailed کره جنوبی در سرانه تست برای ویروس.

“من می دانند کره جنوبی بهتر از هر کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم در سئول? شما می دانید که چگونه بزرگ شهر سئول است از او پرسید: تلاش به توضیح است که این تفاوت با توجه به تراکم جمعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ادعا سئول جمعیت 38 میلیون که با توجه به شهر دولت آن است که در واقع در حدود 10 میلیون نفر است.

“شما باید گفت: تبریک به مردان و زنانی که انجام این کار که به ارث برده اند شکسته تست سیستم و ساخته اند که در آن بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به Alcindor. “و اگر شما آن را می گویند من آن را می گویند. من می خواهم تبریک به همه مردم شما انجام یک کار فوق العاده.”

– ویلیام Cummings

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>