بالا مقامات پنتاگون دفاع از $243,000 هزینه کری را در سفر به گوام

واشنگتن – Top مقامات پنتاگون روز پنج شنبه در دفاع از $243,000 سفر اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly زمان برای بازدید از یک ناو هواپیمابر زده با COVID-19 گفت: رهبران نظامی ارشد نیاز به “چشم” بحران به عنوان آنها رخ می دهد.

Modly ساخته شده 35-ساعت سفر به گوام که در آن ناو یو اس اس تئودور روزولت است از منوی view روی یک گلف استریم 550 مجهز برای استفاده نظامی. پرسنل پزشکی در حال رسیدگی به بیش از 400 ملوانان بیمار توسط coronavirus.

Modly بازدید ملوان در کشتی و 15 دقیقه سخنرانی larded با ناسزا که انتقاد سروان. برت Crozier فرمانده Modly اخراج برای ارسال نامه به مقامات نیروی دریایی به دنبال کمک خود را برای خدمه. Modly تمسخر Crozier به عنوان بیش از حد ساده لوحانه و احمقانه به منجر شود. Modly در ایستاده بود و با اظهارات خود پس از آن سعی کردم به راه رفتن آنها را به عقب با یک عذرخواهی.

چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus او اعزامی از راه دور به وزیر دفاع علامت Esper که پذیرفته شده است.

در پنتاگون نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش دفاع Modly تصمیم به این سفر.

“اگر شما می خواهید به دانستن چه خبر است در گوام جایی که من ایستاده ام در حال حاضر در مورد بدترین محل برای سعی کنید به شکل از” Hyten گفت. “شما در واقع نیاز به صحبت کردن با مردمی در اقیانوس آرام. و چشم بر این است که همیشه بهترین راه برای کشف کردن چه خبر است.”

پرسید که مجاز Modly است که در سفر معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: “به عنوان وزیر نیروی دریایی, تام Modly می کند باید از این قدرت برای سفر به, در صورت نیاز, برای دیدن این ماموریت است.”

C-37B جت هزینه های نزدیک به 7000 دلار در هر ساعت به پرواز.

یک سیاست تصویب شده در سال 2018 تحت آن وزیر دفاع جیم Mattis به دنبال محدود کردن هزینه سفر نیاز به مقامات ارشد از جمله خدمات دبیران مانند Modly برای به دست آوردن چشم پوشی برای سفر که نیاز به استفاده از چندین هواپیما و یا هوا خدمه است.

چند خدمه مورد نیاز در سفرهای طولانی به دلیل خدمه موظف اند دوره های استراحت. اغلب در سفر به اقیانوس آرام مقامات ارشد متوقف خواهد شد در هاوایی و یا آلاسکا برای حوادث در پایگاه این امکان استراحت مورد نیاز برای درجه خدمه.

معلوم نیست که آیا Modly متعدد استفاده می شود خدمه برای سفر به گوام. Norquist و Hyten آدرس نیست این سوال که پرسید: پنج شنبه. نیروی دریایی و دفاع مقامات نیز, ندارد پاسخ در مورد جزئیات Modly سفر و یا اینکه آیا 2018 سیاست است که هنوز هم در اثر.

ایالات متحده آمریکا امروز به دست آمده درخواست چشم پوشی و توجیه در سال 2019 از مقامات ارشد پس از درخواست آنها را از خدمات و پنتاگون.

در سال 2018 مقامات ارشد دریافت هفت پوشی به استفاده از چندین هوایی خدمه است. در میان آنها بودند ارتش وزیر و رئیس ستاد فرمانده تفنگداران دریایی و دو نفر از افسران نیروی دریایی است. بسیاری از چشم پوشی اجازه مقامات ارشد برای بازدید از نیروهای نظامی در مناطق جنگی.

ارتش, منشی, مورد نیاز چشم پوشی برای سفر به سیدنی که در آن او به رهبری و ریاست جمهوری و هیئت به این رقابت ها از اکتبر. 17 به 22 سال 2018 با توجه به ارتش. سفر اضافی مورد نیاز یک خدمه در خروجی سفر و در بازگشت. Esper بود که ارتش در آن زمان بود.

در دسامبر 2018, نیروی دریایی, منشی, ریچارد اسپنسر پرواز از کویت در یک هواپیمای تجاری برای جلوگیری از نیاز به چند خدمه پرواز هواپیمای Gulfstream او با استفاده از در ورودی بخش از سفر خود به خاورمیانه با توجه به نیروی دریایی است.

Esper مجبور اسپنسر به استعفا در ماه نوامبر سال 2019 بیش از دست زدن به او از مهر و موم نیروی دریایی که تنزل برای جنایات جنگی اتهام موجب اعتراض رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Esper از دست رفته “اعتماد و اطمینان” در اسپنسر برای عدم بگویید Esper از “خصوصی پیشنهاد” او ساخته شده به کاخ سفید است که اجازه داده اند نیروی دریایی Chief Petty Officer ادی گالاگر به نگه داشتن خود را رتبه بندی و مهر و موم وضعیت با توجه به پنتاگون.

Modly موفق اسپنسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>