تام هنکس جزئیات خود را و ریتا ویلسون coronavirus نبرد در استرالیا انزوا

تام هنکس بلند است پرده در خود و ریتا ویلسون نبرد با کروناویروس که فرستاده جهانی امواج شوک به آنها شد اولین بار, افراد مشهور, زن و شوهر برای تست مثبت برای این بیماری در ماه گذشته.

صحبت در یکشنبه مصاحبه با دفاع ملی, رادیو, نشان می دهد, هنکس, 63 گفته او “برخی از بدن درد و خستگی” در پزشکی انزوا در تحت فشار هوا اتاق استرالیا از بیمارستان. Wilson, 63, همسر خود را از 32 سال بود, علایم جدی تر.

“ریتا رفت و از طریق یک زمان سخت تر از من” هنکس گفت. “او تا به حال بسیار بالاتر تب و او تا به حال برخی از علائم دیگر. او از حس چشایی و بویایی. او مطلقا هیچ شادی از مواد غذایی برای بخشی بهتر از سه هفته است.”

هنکس گفت: Wilson بیماری و عوارض جانبی از بخش ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین اداره برای تب بالا منجر به قدرتمند حملات تهوع.

بیشتر: تام هنکس و ریتا ویلسون در آمریکا پس از coronavirus تشخیص

“او خیلی حالت تهوع او تا به حال به خزیدن روی زمین از تخت به امکانات گفت:” هنکس “و آن را به طول انجامید در حالی که.”

هنکس به یاد می آورد در تلاش انجام یک روال منظم از دراز کشیده و کف تمرینات در بیمارستان است.

“من پس از پاک 12 دقیقه. من گذاشته در تخت بیمارستان و فقط در خواب گفت:” هنکس.

پس از عضو تیم پزشکی آمد به او به یاد می آورد, “من گفت:” من فقط به حال عجیب ترین چیز است. من فقط سعی کردم به انجام نرمش و تمرینات بر روی زمین و من حتی نمی توانستم در نیمه راه از طریق. و او به من نگاه کرد از طریق عینک خود را مانند او در صحبت کردن به اشتباهترین انسان است. و او گفت: “شما COVID-19.’ “

هنکس می گوید: او نمی داند که چگونه او و ویلسون قرارداد این ویروس در حالی که هنکس در استرالیا تیراندازی Baz Luhrmann را الویس پریسلی ، (هنکس را به تصویر بکشد مدیر سرهنگ تام پارکر.) هنکس گفت: بسیاری از بیمارستان انزوا بود و نیاز به نظارت احتیاطی و برای اطمینان از او و ویلسون نیست گسترش این بیماری است.

پس از دو هفته از جداسازی زن و شوهر قادر به بازگشت به خانه خود در لس آنجلس جایی که آنها باقی مانده اند.

هنکس پا به عنوان اولین میزبان از راه دور “شنبه شب زنده” را از آشپزخانه خود را هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>