تام دمپسی سابق NFL ضبط-تنظیم کیکر می میرد در 73 پس از نبرد با کروناویروس

تام دمپسی دیرین NFL kicker که مجموعه ای لیگ رکورد طولانی ترین ضربه بود که تحت الشعاع تا سال 2013 درگذشت و پس از یک نبرد با coronavirus خانواده اش گفت: New Orleans بار جزئي/مدافع. او 73.

دمپسی آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته در ارشد مرکز که در آن او زندگی می کردند در New Orleans با توجه به دخترش اشلی دمپسی.

اشلی دمپسی گفت: بار جزئي/مدافع که خانواده او قادر بود با پدرش — که مبارزه با بیماری آلزایمر و زوال عقل — به عنوان وضعیت خود را بدتر از آنجا که ساکنان این مرکز او در شد و در قرنطینه.

او گفت که این مقاله آن است که خانواده او تصویری چت با او به دلیل “ما نمی خواهیم او را به فکر می کنم ما او را رها کرده بود. ما می خواستیم او را به می دانم که ما هنوز هم او را دوست داشتم — همیشه.”

این بار جزئي/مدافع گزارش حداقل 15 ساکنان Lambeth خانه مرکز از جمله تام دمپسی اند و پس از جنگ با COVID-19. New Orleans شده است یکی از شهرهای ایالات متحده بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به تاریخ.

تام دمپسی صرف فقط دو فصل با پرستاران, اما او یک نیواورلئان و NFL افسانه on Nov. 8 دهه 1970 زمانی که او متصل در 63-حیاط زمینه هدف این است که به پرستاران یک پیروزی بیش از شیرها دیترویت. آن را مساوی تا سال 1998 و آن را پیشی گرفته تا Broncos کیکر مت پچ پچ کننده بوت 64-yarder در دنور در سال 2013.

دمپسی متولد شد و بدون انگشتان پا بر روی پای راست خود را — که او را با لگد و بخشی از دست رفته از دست راست خود را. اما او حک شده 11-فصل حرفه ای, شروع با پرستاران در سال 1969 و در حال حرکت به عقاب قوچ Oilers و صورتحساب.

کمک: استیو گاردنر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>