تام بردی توضیح می دهد که چرا او را ترک پرستان برای ‘جذاب’ Buccaneers

به انجمن خوش آمدید TB TB12.

پس از رسیدن به توافق برای پیوستن به خلیج تمپا Buccaneers در هفته گذشته تام بردی به حال خود مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی با تیم جدید خود را روز شنبه از طریق یک کنفرانس تلفنی (لازم فرمت داده coronavirus همه گیر) با NFL خبرنگاران.

و هر چند بردی تا حد زیادی نگه داشته و بسیاری از پاسخ های خود به جلیقه – سخت به بگویید که اگر او را منحرف از “پاتریوت راه” از ارائه به عنوان چند صدا به عنوان امکان پذیر است – او روشن که چرا او را انتخاب کرده اند به نقل مکان به تمپا پس از گذراندن دو دهه اول خود را غیر قابل مقایسه حرفه ای با میهن پرستان جدید انگلستان.

“این یک لحظه ای هیجان انگیز برای من در زندگی من گفت:” بردی از عامل سفر او تصمیم گرفت برای شروع با داشتن کردن بند بافته شده به توافق نهایی با Pats.

“ورود چیزی که بدیهی است که بسیار منحصر به فرد برای من – اولین بار این اتفاق در 20 سال. من نیمه مصرف آن روز به روز.”

NFL free agency: 10 ترین سوال خریدهای توسط تیم در سال 2020

NFL mock draft: Patriots زمین تام بردی را جایگزین QB پس از رایگان آژانس معاملات لرزش در دور اول

هفته گذشته او موافقت کرد به دو سال 50 میلیون دلار قرارداد با Bucs است که می تواند بالون به $59 میلیون اگر برخی مشوق ها ملاقات کرد. مدیر کل Jason Licht گفت: پیگیری بردی بود Buccaneers’ “اولویت شماره 1” این offseason.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که واقعا جذاب بود به من در مورد سازمان – بازیکنان و مربیان و تمایل هر کس به سعی کنید برای به انجام رساندن هدف از آنچه در حال بازی فوتبال است که برای برنده شدن” بردی گفت: از خلیج تمپا صحبت کردن هم تیمی های جدید خود مانند گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین در حالی که ساخت هر گونه پیش بینی در مورد تیم 2020 چشم انداز بر روی پاشنه از یک 7-9 فصل است.

“من قصد دارم به سعی کنید به انجام همه چیز را من می توانم در سمت من و آنچه من مسئول را که اتفاق می افتد. و من به اعتماد که هر کس دیگری در حال انجام دقیق همان چیزی. در بخشی که آن را متفاوت از آنچه که من تجربه کرده ام برای 20 سال در من نقش خود را دارد.”

The Buccaneers آخرین ساخته برگشتی در سال 2007 اما برنده نشده postseason بازی پس از ضرب و شتم اظهارات اوکلند در سوپر باول XXXVII پس از سال 2002 مبارزات انتخاباتی. Tampa Bay شش حذفی پیروزی در آن 44-فصل تاریخ است. بردی شش سوپر باول حلقه.

بردی گفت: او را نمی تعيين او به ترک انگلستان تا مارس 16, زمانی که عامل رایگان مذاکره پنجره را باز کرد. او تعداد بازدید پرستان صاحب رابرت کرافت در Brookline, ماساچوست, خانه آن شب به او اطلاع از تصمیم گیری است. مربی لایحه Belichick نیز مطلع است که شب.

“من مسئول چگونه افراد دیگر با گفتن برخی چیزها” بردی گفت: از خروج خود را. “آقای کرافت شده است تاثیر زیادی در زندگی من برای دو دهه بوده است.

“هنگامی که من انجام بازی من به عقب نگاه کنید و فرصتی برای ارزیابی مجدد تمام حرفه ای. … اما در همان زمان من بسیار هیجان زده هستم برای فرصت من است.”

بردی بعدا اضافه از وقت خود را در انگلستان: “هیچ کس وجود دارد که بزرگتر از طرفداران میهن پرستان جدید انگلستان از من. … من بسیاری از روابط است که حفظ خواهد کرد.”

در حال حاضر او عازم زندگی – که همچنان پیچیده COVID-19 شیوع – با Bucs و مربی بروس Arians او از “هیچ خطر آن هیچ بیسکویت فلسفه است.”

Buccaneers: تام بردی ورود نیروی مربی بروس Arians به تغییر

بیشتر: به حمایت تام بردی, Tampa Bay Buccaneers باید این 7 گام در NFL offseason

به عنوان بردی برگ “پاتریوت” از پشت او را نیز باید برای پیدا کردن یک راه به ورق را رو کردن با Arians.

“من بدیهی است که توجه به او و جرم برای یک مدت زمان طولانی” گفت: بردی از عجول و بی پروا خود مربی است. “همه تا حدودی سبک های مختلف و فلسفه چگونه آنها را در تماس با همه چیز و غیره. اما در فوتبال به من در مورد پرتاب توپ به پسر که باز.

“شما گرفتن توپ به بچه ها که می توانید انجام کاری با آن. وجود دارد برخی از بازیکنان با استعداد در اینجا بر روی این جرم که بسیار مهارت های منحصر به فرد مجموعه است. و آن را واقعا مسئولیت من – من یک توپ و من باید قادر به ارائه است که توپ را به کسی که می تواند انجام کاری با آن.”

برای تلفن های موبایل مانند بیسکویت خواهد بود به مراتب بیشتر و با دقت محافظت از آن توسط Jameis وینستون در سال 2019 زمانی که او به رهبری NFL با 30 interceptions.

بردی در حال حاضر به حرکت خانواده اش به فلوریدا. پرسید: اگر او را به دست آوردن شماره 12 از گادوین هنگامی که او می رسد بردی پیشنهاد آن را یک اولویت در حال حاضر تمرکز خود را به جای هدف در یادگیری خود و هم تیمی های جدید خود – هدف او امیدوار می شود کاسته توسط فن آوری با توجه به مشکلات جاری از سفر به ذکر است برگزاری یک گروه از بازیکنان در زمین فوتبال است.

“شما فقط کردم به تلاش برای مدیریت آن را به بهترین شکل ممکن” بردی گفت: محیط زیست منتقله از coronavirus.. “بخش مهم این است هر کس در تلاش برای آن را به کار. و هر کس در تلاش برای کشف کردن که چگونه به تنظیم و انطباق با برخی از واقعیت های جدید است که ما همه رو.

“من نمی ساخت هر گونه پیش بینی در مورد که من فقط تو را از آن روز به بعد با من انجام می دهند. و من میخوام سعی کنید برای یادگیری چیزهایی که من نیاز به یادگیری است. یک روز در یک زمان یک کلیشه است اما قطعا نه یک کلیشه در راه است که من در تلاش برای زندگی من در حال حاضر. این فقط یک واقعیت جدید برای همه ما است.”

***

دنبال USA TODAY Sports’ Nate دیویس در توییتر @ByNateDavis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>