کودک گریه می کند به عنوان هوستون آتش کاپیتان همسر مرده یافت در شهرستان برازوریا ، خانه

هوستون آتش نشانی کاپیتان و همسر خود را مرده یافت شد در یک صحنه وحشتناک به خود گریه کودک نو پا خود را در شهرستان برازوریا ، خانه جمعه با توجه به اجرای قانون مقامات.

گریه می کند کودک بودند با صدای بلند به اندازه کافی برای برازوریا ، شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان به شنیدن خارج از Rosharon خانه آنها به عنوان انجام یک رفاه را بررسی کنید.

یکی از بستگان درخواست نمایندگان را متوقف خانه در 12000 بلوک ریو Nueces لین از آنجا که آنها تا به حال شنیده نشده از خانواده پس از چهار شنبه شب به گفته محققان.

نمایندگان مجبور به ورود به خانه و در بر داشت 1-سال-کودک سالم به در کلانتر شدهاند.

Briana وارن 25 و جو رابینسون, 38, مرده یافت شد: با توجه به گزارش های رسانه ها.

“هوستون آتش نشانان متعجب مرگ و میر ناشی از جو رابینسون و Briana Warren” هوستون حرفه ای آتش نشانان انجمن در بیانیه ای گفت جمعه.

رابینسون در خدمت هوستون به عنوان یک درگیری برای بیش از 15 سال با توجه به بیانیه. او ب-تغییر در ایستگاه 48.

“این بسیار غم انگیز اما فوری یادآوری است که ما باید مراقب و مراقبت از اعضای خانواده ما و دوستان در پریشانی” این بیانیه می خواند. “آیا برای line-of-duty مسائل مربوط به سلامت رفتاری و یا دیگر چالش های زندگی کمک در دسترس است – بدون توجه به آنچه. لطفا نگه داشتن رابینسون و وارن خانواده ها و همه تحت تاثیر مرگ غم انگیز آنها در افکار و دعاهای خود را.”

هوستون آتش منطقه رئیس و دیگران پوشیدن رسوم پیراهن شد و در صحنه شب جمعه است.

محققان گفت: علل مرگ و میر خود را در دست نیست اما به گفته یک سلاح بازیافت شد در خانه.

صفحه اصلی به نظر نمی رسد به شکسته شده اند به گفته مقامات و هیچ مظنون در بزرگ است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>