TMC رهبران: COVID-19 افزایش نمی گرفتی هوستون بیمارستان ظرفیت

بهداشت و درمان اجرائی مرکز پزشکی تگزاس روز پنجشنبه گفت که یک نامه ای که فرستاده شد به جامعه شنبه در مورد سیستم بیمارستان را “به طور فزاینده ای کشیده” ICU ظرفیت سطح بود “اشتباه” و تاکید کرد که همه گیر است نمی گرفتی بیمارستان قابلیت های برای مراقبت از COVID-19 مثبت بیماران به عنوان بیماران دیگر.

گزارش زیر که TMC رسیده بود 97 درصد ظرفیت دکتر مارک رونق هوستون متودیست رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: ICU درصد ظرفیت در 80s و یا 90s است “کاملا طبیعی است.”

“ما باید توانایی برای رفتن به مراتب بالاتر از آن است که از نظر تعداد تخت با ما می توانید استفاده برای COVID-19 بیماران” بوم در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “…ما PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) ما باید از این قابلیت (و) ما آموخته اند مقدار زیادی در مورد مراقبت از مردم با COVID-19.”

دکتر داگ Lawson, St. luke’s سلامت مدیر عامل شرکت گفت: بیمارستان ها به طور جدی به برنامه ریزی برای پیش بینی را افزایش می دهد در ماه های آینده که شامل در آوردن قرارداد پرستاران و پزشکان از دیگر نقاط کشور برای کمک به با موج و دو برابر مراقبت ويژه ظرفیت.

‘کاملا هولناک‘: Coronavirus کارشناس با هشدار نسبت به وخیم بحران بهداشتی در میان تگزاس خروش

“واقعیت این است که همه ما باید از این توانایی به طور قابل توجهی گسترش ظرفیت در یک روز به روز و هفته به هفته و ماه به ماه بر اساس” لاوسون گفت.

بوم گفت: به طور کلی بیمارستان های در حال دیدن جوان COVID-19 بيمار که ماندن برای یک دوره کوتاه از زمان و مرگ و میر کمتر. با تشکر برای فعال, برنامه نظارت و چرخش سریع تست زمان رونق و Mark Wallace, بیمارستان کودکان تگزاس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “نسبتا کم تعداد” از بیمارستان کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. کودکان تگزاس آغاز پذیرش بالغ COVID-19 مثبت بیماران این هفته است و در حال حاضر عامل در 74 درصد در ICU اشغال والاس گفت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون ICU ظرفیت به زودی می تواند بیش از حد به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بدتر TMC پروژه

دکتر David L. Callender یادبود هرمان نظام سلامت مدیر عامل و گفت: نیاز به ماندن در خانه اگر در همه ممکن است پوشیدن ماسک صورت عمل اجتماعی فاصله و دقیق بهداشت فردی به “لطفا برای کمک به ما کمک هوستون.”

“ما نیاز جامعه به انجام کارهای درست برای کمک به خم این منحنی در حال حاضر” بوم گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>