تیتان’ استیو آندروود بر سبیل که ویروسی رفت

به روز شده

استیو آندروود روند جمعه در توییتر اما نه به این دلیل که بازنشسته شد به عنوان تنسی تیتان’ رئیس جمهور.

“من کار انگشتان من به استخوان 40 سال و آنچه از آن بیرون می آید — مردم در حال صحبت کردن در مورد من سبیل و ریش” آندروود گفت: با خنده.

به عنوان نهایی در پشت صحنه اجرایی برای Oilers/تیتان آندروود نبود اغلب قادر به نمایش فوق العاده خود را حس شوخ طبعی اما این تغییر جمعه هنگامی که طرفداران در سراسر NFL دیدم یک عکس از علامت تجاری خود را سبیل است که گسترش به ریش بزی.

“من هرگز خودم را بیش از حد به طور جدی پس از من با آن خوب,” او گفت: در مورد اینکه یک روند موضوع است. “من بسیار جذاب و آنچه که مردم متوجه است که تمام موهای صورت. در طول زمان آن را تبدیل به بخشی از شخصیت. من تعداد زیادی از تعارف در مورد ریش و سبیل معمولا از دیگران که ریش و سبیل.

“آن را کمی متمایز است. من واقعا نمی هر گونه دیگر ویژگی های متمایز. ریش و سبیل بهترین من می تواند انجام دهد با آنچه من در دسترس است.”

McCLAIN را کیسه مراسلات پستی: چرا تنها یک نخست-زمان بازی برای تگزاسی?

فراموش آندروود دوستان بپرسید که چگونه او قادر به غذا خوردن ؟

“خوردن یک مشکل من هرگز تا به حال,” او گفت:. “من خواسته گهگاه چگونه من قادر به بوسه به جهنم همسر من, فرانسیس و این یک مشکل نیست ،

“فرانسیس آن را دوست دارد. او به من کمک می کند آن را تر و تمیز هر هفته. این می تواند کمی از یک مزاحم و می توانید آن را کمی خشن در اطراف لبه های بين سبك اما ما سعی کنید به نگه داشتن آن را تمیز و مرتب.”

آندروود بازنشسته از تیتان برای چهار سال قبل از صاحب Amy Adams Strunk او را متقاعد به بازگشت در سال 2015. در دوران اول که دوران بازنشستگی او رشد سبیل خود را تا زمانی آن را بخشی از خود را ریش بزی.

پرسیده شد که چرا او را نگه می دارد سبیل خود را پس آندروود دوباره خندید و گفت: “من آن را می پوشند به اشتباه تشخیص چهره دستگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>