راهنمایی برای تمیز کردن اتومبیل خود را به منظور کاهش گسترش COVID-19

به روز شده

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر منطقه تمیز کردن و ضد عفونی ماشین شما مهم است که به کاهش گسترش ویروس.

با توجه به مقاله ای با کلی آبی کتاب “هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد به ماشین کامیون یا SUV باید coronavirus پردازنده. اما اگر به درستی تمیز وسیله نقلیه خود را می تواند تبدیل به یک بندر از همه شیوه ای از ناخوشنودی.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شورای شهر OKs معاملات اجاره به 186 اتاق های هتل برای قرنطینه فضا

برخی از پیشنهادات ذکر شده در این مقاله عبارتند از: استفاده از دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای پاک کردن داخل ماشین خود را و عمل معمول تمیز کردن اغلب لمس سطوح.

اگر چه در حال حاضر هیچ واکسنی برای جلوگیری از coronavirus بیماری CDC سهام زیر را تمیز و ضد عفونی راهنمایی:

  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس سطوح
  • اگر سطوح کثیف, تمیز کردن آنها: استفاده از مواد شوینده و یا آب و صابون قبل از ضد عفونی.
  • برای ضد عفونی کردن: شایع ترین سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام خانوار ضد عفونی کننده به کار خواهد کرد. استفاده از مواد ضد عفونی کننده مناسب برای سطح.
  • برای نرم (متخلخل) سطوح از جمله فرش کف و فرش و پرده حذف آلودگی قابل مشاهده اگر حال و تمیز کردن با پاک کننده مناسب که برای استفاده بر روی این سطوح.

راهنمایی به DECLUTTER: چه به بازی شیر یا خط در حالی که در قرنطینه: پاک کردن درهم و برهمی در خانه

ماشین ها “یک بیت مانند میکروبی زندان” گفت: caranddriver.com. “هنگامی که تمیز کردن دستکش یکبار مصرف. و مطمئن شوید که به توجه ویژه ای به درب دستگیره فرمان عیار سگک کمربند ایمنی و دیگر سطوح را لمس می کنید بیشتر است.”

خود به خود از صفحه نمایش لمسی که خودروسازان توصیه نمی با استفاده از محصولات مبتنی بر الکل و به جای آن پیشنهاد استفاده از سفید کننده-رایگان پاک کردن یا تلاش برای مطمئن شوید که انگشتان دست خود را تمیز هستند در حالی که لمس کردن صفحه نمایش.

وقتی که می آید به داخل ماشین خود را با توجه به caranddriver.com بهتر است برای تست یک محصول در یک منطقه برای اولین بار برای هر گونه تغییر رنگ.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>