گاهشمار: در اینجا تاریخ های مهم برای بازگشایی تگزاس

به عنوان تگزاس همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس بخش هایی از دولت که بسته شده بود دوباره باز خواهد شد و برخی از محدودیت ها کاسته خواهد شد با توجه به یک نظم جدید صادر جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت.

یک تیم از سراسر کشور به رسمیت شناخته شده کارشناسان کسب و کار و رهبران جامعه به نام نیروی اعتصاب منجر خواهد شد و تلاش برای بازگشایی دولت است. برخی از مشخصات بالا Houstonians در تیم شامل جیم “تشک ماک” McIngvale میلیاردر رستوران Tilman Fertitta و نیکوکار نانسی مهربانتر است.

در اینجا مهم تاریخ برای بازگشایی دانشگاه تگزاس:

مارس 20, 2020:

Texas state parks بازگشایی شده است. ابوت افزود که بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد برای جمع آوری در گروه های بزرگتر از پنج نفر و اجتماعی باید حفظ فاصله. بازدید کنندگان پارک مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک محافظ. “شما سلامت جسمی و روانی مهم است به خصوص در زمان هایی از این. رفتن به پارک است یک راه موثر برای رسیدگی به آن نیاز دارد به طوری پارک دولت خواهد بود بازگشایی شد آغاز این آینده دوشنبه” ابوت گفت.

>>> مشاهده همه مهم تاریخ برای بازگشایی دانشگاه تگزاس در بالا گالری…

نیروی ضربت: ببینید که چه کسی است که در تگزاس فرماندار گرگ ابوت اعتصاب نیروی

مارس 22 سال 2020

زمان محدودیت در روشهای پزشکی را سست می شود. “کافی تامین تخت بیمارستان و PPE باید حفظ شود تا اطمینان حاصل شود که تمام COVID-19 نیازهای برآورده” ابوت گفت. در حال حاضر بیمارستان ها و دیگر متخصصان پزشکی مجاز به انجام غیر ضروری از روش های مانند تست برای تشخیص سرطان است. این تغییر جدید اجازه خواهد داد که پزشکان برای درمان بیماران بدون نیاز به درخواست دولت تصویب ابوت گفت.

آوریل 24 سال 2020

خرده فروشان در حال حاضر خواهد شد مجاز به ارائه “برو” گزینه ها برای مشتریان. “خرده فروشان ایجاد بسیاری از مشاغل” ابوت گفت. “موقت این برنامه اجازه می دهد تا مشتریان به دسترسی بیشتر خرده فروشان در حالی که به حداقل رساندن تماس با دیگران است.”

آوریل 27 سال 2020

اضافی دهانه ها و محدودیت های میله میله برای سست می شود. “ما به معرفی یک مرحله به مرحله در استراتژی برای باز کردن تگزاس در یک راه امن. آن نیاز به تست جامع و اطمینان از بیمارستان آمادگی برای COVID-19 بیماران”ابوت گفت. “آن را به تمرکز بر روی حاوی خطر افزایش COVID-19 و حفاظت از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.”

فاجعه متخصص: برخورد با هوستون ترس از COVID-19 و ممکن است شورش

ابوت افزود: تجدید نظر در برنامه اعلام خواهد شد در 27 آوریل. “ما را در نظر بگیرند امکان باز کردن بیشتر کسب و کار مانند رستوران سینما. ما همچنین در نظر گرفتن گسترش اعمال جراحی الکتیو.”

مارس 30 سال 2020

دولت stay-at-home منظور برنامه ریزی شده است به پایان می رسد.

بسته شدن سفارش مانده از 2019-2020 سال تحصیلی

ابوت تمدید بسته شدن سفارش برای تمام تگزاس مدارس و کالج های باقی مانده از 2019-20 سال تحصیلی.

“این امر می تواند نا امن برای دانش آموزان برای جمع آوری در مدارس برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>