‘زمان برای #FireFauci?’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها یک تماس برای دکتر Anthony Fauci اخراج

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد سوال جدید در مورد سرنوشت خود را ضد coronavirus سیاست تیم retweeting یک پست که به نام شلیک Anthony Fauci.

تهمت نیست به صراحت تایید تماس برای حذف Fauci در صدای جیر جیر خود را یکشنبه اما در تیراژ آن او در دفاع از خود در برابر ادعاهای او نه عمل به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که به کشته شدن تقریبا 23,000 آمریکایی و منجر به نزدیکی-خاموش شدن اقتصاد آمریکا.

دیانا لورن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره نامزدی که آرای کمتر از 2 ٪ در باز اولیه چالش به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا ادعا کرد در یک صدای جیر جیر “Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند. Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده هیچ تهدیدی به ما داد.”

او افزود: “زمان به #FireFauci…”

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley تمسخر گمانه زنی ها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به “رسانه های پچ پچ” و گفت که “مسخره است.” او گفت: “رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci” اما دفاع از خود در برابر آنچه که او در نظر ناعادلانه و تعرض coronavirus پاسخ.

“دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Gidley گفت.

در مصاحبه روز شنبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” Fauci تر بود مبهم وقتی پرسیده شد که اگر ایالات متحده آمریکا تا به حال بدست “دیر شروع” در anti-virus اقدامات اجتماعی مانند فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

گفت: “آن را به عنوان ساده به عنوان که” Fauci اشاره کرد که مردم باید در برابر محدودیت های آنها تحميل شده زودتر و گفت: این سخت است برای مهار این ویروس در چنین شلوغ و متنوع کشور است.

‘من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین: Fauci آدرس تهمت coronavirus ادعا

تلفن: Fauci پیش بینی کرد تا 200,000 آمریکا مرگ به عنوان برگ برنده وزن تنظیم coronavirus دستورالعمل

پرسید که آیا زندگی می تواند ذخیره شده تا به حال اقدامات تحميل شده در هفته سوم فوریه به جای آن از اواسط ماه مارس Fauci گفت: “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن است.”

Fauci گفت: “آنچه می رود به این نوع تصمیم گیری است – پیچیده است. اما حق با شماست. منظورم این است که اگر ما تا به حال از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

در retweeting انتقاد از کسانی که نظرات تهمت نیست استناد Fauci در همه. او با تمرکز بر تصمیم خود برای تعطیل کردن پروازها در اوایل فوریه از چین که در آن coronavirus نشات گرفته است.

“با عرض پوزش خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد تا” به رئیس جمهور نوشت.

Gidley گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن retweet “به وضوح در معرض رسانه ها تلاش برای بدتر فشار باطل خود را در مورد چین تصمیم در تلاش برای بازنویسی تاریخ است. آن را دموکرات ها و رسانه ها که نادیده گرفته coronavirus انتخاب به تمرکز بر استیضاح به جای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی باید مورد مناقشه یکدیگر اظهارات طول دوره این بیماری همه گیر.

خود را اختلافات شامل مقدار زمان مورد نیاز برای توسعه یک coronavirus واکسن و سودمندی هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که تهمت و پشتیبانی به عنوان یک درمان coronavirus اما Fauci سوال.

در کاخ سفید جلسه تهمت مانع Fauci از پاسخ دادن به سوال خبرنگار در اثر هیدروکسی کلروکین.

“او در پاسخ به این سوال 15 بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

منتقدان رئیس جمهور گفت Fauci شده است ضروری و ابراز نگرانی برای آینده خود را با دولت. دانشگاه هاروارد قانون پروفسور لورنس قبیله تشبیه Fauci به ویژه سابق مشاور رابرت مولر که بررسی روسی دخالت در انتخابات است.

“آیا شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید که حتی اوباما گفت که شلیک مولر به پایان مغلوب ساختن پیشی جستن را سامان داد؟” قبیله توییتی. “خوب شلیک Fauci خواهد بود راه مرگبارتر است. تنها در این زمان ما می توانیم حتی تهدید توده تظاهرات خیابانی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>